0

@reloaded W Gdynii na plaży, w klubach, zależy czego szukasz xD

0

@marcin62 Niż Raphina i Neymar nawet xD

1

@neeed Taki sam przypadek jak Tierney z Arsenalu, pół sezonu w szpitalu

39

60 mln funtów za Cucurelle xDDD Widać udar w Chelsea jakiś. Tym bardziej cieszą transfery Arsenalu za kwoty jakie zapłacili za zawodników

0

@Encore Podobno Arsenal ma po niego ruszyć, chyba szrot muszą wypchnąć z klubu pokroju Torreiry i Bellerina żeby go ściągnąć.
Torreira niby już klepniety przez Galatasaray, więc zobaczymy co z modelem jeszcze

1

@Vebrol A gra jak Tielemans xD

1

@Encore Xhaka z czerwem, widzę to

3

@ObiwanKenobi Co za pajace xD

9

@Encore Nie powinniśmy w Polsce mieć profesjonalnej ligi*
W piłkę to każdy sobie niech kopie kto chce

43

Mistrz Polski dostaje w cymbał od drużyny z państwa gdzie jest więcej wulkanów niż ludzi, no coz

2

@Rust_Cohle
1. X/-2.5
2. 2/+2.5
3. 1/-2.5
4. X/-2.5
5. 1/+2.5
6. 1/+2.5
7. 2/-2.5
8. X/-2.5
9. 1/+2.5
10. 2/-2.5

5

@Emhyr top talent xD Nawet po 8 piwach tak nie bredzę

5

@MesQueUnClub96 A koń zwalony?

0

@anxted Jaki problem? Idę do sklepu i mam alkohol

0

@jacobFCB Piwo to piwo, w dodatku ma 4.2 procenty, co za strata pieniędzy

1

Dałem się namówić na tego Mirosława z Maklowiczem no i niestety muszę stwierdzić, że cienizna straszna, jednak wolę perły export.
https://zapodaj.net/images/d3e53525eaddf.jpg

1

@Janas11224 Jak można umrzeć przez utonięcie, ludzie są tacy bezmyślni, że to niesamowite jest, zero szacunku do żywiołów i natury, do wszystkiego podchodzą bez okazania pokory, najlepiej na złamanie karku i do przodu. Rozumiem pojedyncze przypadki, że ktoś pływa no i z jakiejś przyczyny nagle zemdleje, czy bardzo źle się poczuje, ale większość utonięć to zwyczajna ignorancja ludzka

0


Gdyby ktos chciał zobaczyć jak mniej więcej życie w Korei Północnej przebiega

1

@Encore Zmęczyłem się samym opisem

1

@Rust_Cohle A to przepraszam

4

@Deviler Buty na rzepy

2

@Rust_Cohle Jak napisałem, że Ci głowę w szkole moczyli w kiblu to też po chwili był usunięty mój komentarz :)

5

@Foro Nieźle się bawisz na necie xD

2


Niedługo będzie o niej głośno

14

@Kamiloza91 Przynajmniej nie robią z siebie frajerów i nie sprowadzają wypalonych gwiazdeczek typu Coutinho

0

@kaczucha1899 Na pewno ktoś zdążył :)

0

@MesQueUnClub_87 Szkoda, że czasem nie mamy czegoś z Islamu w przypadku takich kwiatków :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?