Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@reloaded W Gdynii na plaży, w klubach, zależy czego szukasz xD
8
Nie jest lekko
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/xdvEmqx3E8GNpydS26dMfC0rwfrB4JCd.jpg
0
@marcin62 Niż Raphina i Neymar nawet xD
55
Krótko z gówniarzami
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/297567925_5291269987632489_8323632206314300054_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=1480c5&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=9RZPrz9G6WgAX-TGMhs&_nc_oc=AQk7q4ITCfP-MWW_uyGSv-6joZkHfaFCBAOz_EcF_xBFJW-S4g1BhS_9X3e0epQ2gtY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT8QKwvIGzYos5D2PeX7fe2N6kg_v6JCE3SaEV099LFQNA&oe=62F1A1F8
1
@neeed Taki sam przypadek jak Tierney z Arsenalu, pół sezonu w szpitalu
39
60 mln funtów za Cucurelle xDDD Widać udar w Chelsea jakiś. Tym bardziej cieszą transfery Arsenalu za kwoty jakie zapłacili za zawodników
0
@Encore Podobno Arsenal ma po niego ruszyć, chyba szrot muszą wypchnąć z klubu pokroju Torreiry i Bellerina żeby go ściągnąć.
Torreira niby już klepniety przez Galatasaray, więc zobaczymy co z modelem jeszcze
1
@Vebrol A gra jak Tielemans xD
1
@Encore Xhaka z czerwem, widzę to
3
@ObiwanKenobi Co za pajace xD
9
@Encore Nie powinniśmy w Polsce mieć profesjonalnej ligi*
W piłkę to każdy sobie niech kopie kto chce
43
Mistrz Polski dostaje w cymbał od drużyny z państwa gdzie jest więcej wulkanów niż ludzi, no coz
2
@Rust_Cohle
1. X/-2.5
2. 2/+2.5
3. 1/-2.5
4. X/-2.5
5. 1/+2.5
6. 1/+2.5
7. 2/-2.5
8. X/-2.5
9. 1/+2.5
10. 2/-2.5
5
@Emhyr top talent xD Nawet po 8 piwach tak nie bredzę
5
@MesQueUnClub96 A koń zwalony?
0
@anxted Jaki problem? Idę do sklepu i mam alkohol
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/nhMrwviA4qZC6LLpP0elANbDBEDb9p6E.jpg
Rozkład jazdy znany
0
@jacobFCB Piwo to piwo, w dodatku ma 4.2 procenty, co za strata pieniędzy
1
Dałem się namówić na tego Mirosława z Maklowiczem no i niestety muszę stwierdzić, że cienizna straszna, jednak wolę perły export.
https://zapodaj.net/images/d3e53525eaddf.jpg
1
@Janas11224 Jak można umrzeć przez utonięcie, ludzie są tacy bezmyślni, że to niesamowite jest, zero szacunku do żywiołów i natury, do wszystkiego podchodzą bez okazania pokory, najlepiej na złamanie karku i do przodu. Rozumiem pojedyncze przypadki, że ktoś pływa no i z jakiejś przyczyny nagle zemdleje, czy bardzo źle się poczuje, ale większość utonięć to zwyczajna ignorancja ludzka
0
Gdyby ktos chciał zobaczyć jak mniej więcej życie w Korei Północnej przebiega
1
@Encore Zmęczyłem się samym opisem
1
@Rust_Cohle A to przepraszam
4
@Deviler Buty na rzepy
2
@Rust_Cohle Jak napisałem, że Ci głowę w szkole moczyli w kiblu to też po chwili był usunięty mój komentarz :)
5
@Foro Nieźle się bawisz na necie xD
2
Niedługo będzie o niej głośno
14
@Kamiloza91 Przynajmniej nie robią z siebie frajerów i nie sprowadzają wypalonych gwiazdeczek typu Coutinho
0
@kaczucha1899 Na pewno ktoś zdążył :)
0
@MesQueUnClub_87 Szkoda, że czasem nie mamy czegoś z Islamu w przypadku takich kwiatków :)