Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck 26 lat ŚO za friko, faktycznie duże ryzyko
1
@MesQueUnClub96 Kyrgios vs Nalbandian/Marat Safin
0
@koksik2700 Słabe to i nie spamuj tym samym
0
@Gaz Chłopie ja już robiłem 3/4 lata temu po 50/80 km dziennie, a Ty do mnie jak do amatora piszesz.
Jeszcze będę Majkę na Tour de Pologne wyprzedzał
7
@Pawel13sz Na pewno Messi, by sobie nie poradził
4
Jakiej apki używacie do jazdy rowerem? Mam zamiar ruszyć swoją leniwa dupę w końcu i wrócić do zdrowych nawyków. Odstawiam piwo ze szlugami, a zastępuje to narkotykami i rowerem
7
@Transu96 Po prostu nigdy w życiu takiego brzydala nie widziała na oczy
0
@TR3YWAY Prawda
1
@Bocheno1 Po Tobie
4
@Bocheno1 Przecież na komisji rozkładasz giry, przychodzi facetka i chochla waży jaja, jak ważą za mało to nie przechodzisz. No i najlepsze, ta chochla babeczka ważyła 1000 chłopu jaja, a potem ona nabiera nią bigos i musisz to zjeść. Wojsko to nie przelewki.
2
@JohnnyBarca Duże wzmocnienie, szczególnie że niezły beton w środku pola United był, wystarczy zobaczyć jakie wyniki zrobiło Brendford odkąd do nich Eriksen dołączył
2
@Kondziubarca Właśnie widzę, Pope, Botman i Targett, ciekawe czy kogoś z dużym nazwiskiem pozyskają
1
Co tak cichutko z tym Newcastle, jakieś ruchy z ich strony na rynku transferowym są?
4
@DaPidejpi W ogóle nie pamiętam tego turnieju, ale fakt coś mi świta, że Argentyna została przekręcona, tak właśnie tam jest jak gospodarz gra swoje mecze
1
Brazylia wygrała w 18/19 Copa, a Neymara tam nie było? xDD
2
@Comentateiro Tylko inna sprawa w jakiej drużynie grał, potwora ofensywnego. Zobaczymy jak się zaprezentuje w Kanonierach
5
@Deviler Jak dla mnie spoko nawet ranking
1
@Uukasz_93 Niech od Pola weźmie numer do Lewego, a Polowi da do Suareza
1
@Przemek2323 Ja nie lubię tego typu gatunku filmów i nie chodzę na nie do kina, ani ich nie oglądam, i problem z głowy
5
@bartas97 I gitara, w czym problem?
1
@Kgorecki2500 To ten nowoczesny i postępowy zachód, którego zazdrościmy
8
@Cule1234 Wspaniały romantyzm, potężny mental
8
@Emhyr Hamilton wczoraj na podium w F1, a dzisiaj już na testach w klubie
0
@Oskar00 Przecież Martineza kupują i Tielemansa
1
@PatrykBarca Arteta zdobył z Arsenalem dwa puchary, to więcej niż Tottenham zdobędzie przez kolejnych 50 lat
0
@KrychaFCB Rok przed końcem kontraktu odejdzie za 3 mln i prawie spłacony
8
@barcelonaLM Barca za tego ogóra dała 30 baniek xD
0
@DaPidejpi Co z Ameryczka pokojowa?
1
@MesQueUnClub96 17 goli i 10 asyst w tamtym sezonie dla Bayernu, flatycznie osłabienie xD
2
@Xxxbarca4ever Dobra dawać tego Tielemansa, Gnabryego i Martineza