Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No i zaraz będzie na flache dzięki Idze, na osłodę
0
@Kinginiesta Nie jest warte 4, czy tam 5 złotych xD Jaro kupuje eurasy po 3 ziko, może by mi z 10 koła na euro wymienił po kursie 3 byłbym wdzięczny
0
Kryminał jak wszystko wyrzuca i wali w siatkę
0
Dalej 2.3 na Cornet łapcie póki cieple
0
@sintesox Szkoda, że Molcan nie urwał seta, bo miałem Cornet 3. 5+ handi i Tsitsipasa tylko
3
@Edoss A na jakie inne tematy byś chciał, 1000 post o tym że Barca dostanie 60 + 20 za De Jonga, czy że Barca za Lewego daje 40 + 5?
1
Świątek się skończyła
0
Łatwy Sainz
0
Verstapen jaki fart xd
1
@Tasde Nie ma co oceniać zważając na czynniki które występują dziś na torze
3
Latifi szef xD
3
Pięknie kwali na deszczu
19
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/Dyx5tsN5tsrnzTgLPD6v8GbrXsMipHUu.jpg
Potężny Chad
0
Piękny jest bekhend Gasqueta
5
@adi7adi8 No miał co nie zmienia tego, że miał w kontrakcie automatyczne przedłużenie umowy xD
Już widzę jak Neymar w wieku 33 lat biega po boisku
1
@michal26 Ja tam Ryszarda Gasqueta ogladam
0
Guendouzi za 10 mln w Marsylii i gituwa, głowa chłopakowi nie dojeżdżała
0
@Nano22 Strach pomyśleć co zrobisz jak Twoja kobieta będzie leżała nago w łóżku xD
1
@don'T.R.I.P.e Dokładnie, Mbappe to praktycznie kopia jego, mógłby do Arsenalu pójść..
2
@Nano22 Ładny chłopczyk
1
Nesta objeżdżany jak dziecko
3
Lewy mógłby dorzucić 10 mln do transferu jak tak bardzo chce zmienić klub, widać że chytrus
0
@barcelonaLM I to wygrywając 6:1 6:1 w 50 minut
7
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/1JwhZnQix6baPsKYwp04JtEzlvHlbRVn.mp4
Tak to Australia
4
@Ojciec5tkidzieci Cholera idę wyjąć moje 9 Ziko na myjnie z samochodu
0
@BorzyKrzys Ktoś z takimi męskimi rysami twarzy nie może być godnym zaufania
1
@tomek8756 Aj te nasze witaminki kochane o wielkim sercu i dużej wrażliwości
41
Raphina do umiejętności Neymara z wieku 18 lat nie ma podjazdu
11
@Hosh Czasami ponosimy konsekwencje własnych czynów od najmłodszych lat, takie jest życie. Posługiwać się natomiast historia 10 letniego dziecka w celu ataku na konserwatystów/prawice to dopiero iQ wodorosta
0
@Striker Jeśli to nie gwałt to winni są rodzice takiej sytuacji