Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Slazzy Jak do Mielna to współczuję, patologia, zombie i drożyzna
0
@Zoker Trzeba mieć trochę pokory do natury, jak się nie myśli i jest nierozważnym to potem zostajesz statystyka w rubryce zatopionych
3
@Bruttal Czasami niektórzy wpadają na pomysł żeby po alkoholu przepłynąć jezioro z jednego brzegu na drugi, no i takiego łapie skurcz, opada z sił, i topi się, tak zwana selekcja naturalna
8
Nie no mając prawie 30 lat nie mógłbym być z rówieśniczka, przecież kobiety w wieku 30 lat wyglądają jak nauczycielki od Biologii, albo Grażyny jakieś i Bożeny z mięsnego. Już nie mówiąc o tym jak zepsute kobiety są po 30, to prawda że stary facet nigdy nie będzie jak stara baba
0
Pamiętajcie jak wam się po kawie będzie chciało na dwójkę, to musicie wypić druga, wtedy oszukacie organizm, zresetuje się i nie będzie wam się chciało
2
@Emhyr https://zapodaj.net/images/c2ac5c14c0dd0.jpg
0
Djokovic upada po raz drugi
5
@hayek Trochę czarnego humoru nie zaszkodzi
0
No i pierwsze ciężary Djokovica na Wimbledonie
0
No i psycha siadła Holendrowi, szkoda
0
Ten Holender wyglada jak Hewitt w czapce trochę
0
No i co tam Djokovic cieniasie hehehe
44
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/2msq4imjYx0yS5Xd5NucXAgGn04lspTO.jpg
Nie no za grube
1
@Joe_Pesci "Nieważne w jakich ciuchach śmigasz tylko jaka zbroje budujesz"
6
Największy motywator na świecie
3
@zmora Jak oglądałem powtórki to z 3 razy celował w Kyrgiosa. Tylko odparł słowa Tsitsipasa na temat tego, że był tyranem w szkole i zarzucił, że przecież to on walił w kibiców piłka i chciał go trafic
1
@MesQueUnClub96 Jakby Kyrgios rozdupil Nadala i Djokovica na jednym szlemie, ale byłyby jaja
1
@Ascend A kiedy mogą na siebie trafić?
1
@Barca1992 Mam fobie na wszelkie robaki i owady, histeryzuje od razu
0
@HighestInTheRoom Psyche mi niszczą, a się trzyma już jak nitki na skietach na pięcie
8
@Sulimo Było śmigło kręcone?
0
Człowiek na petka na balkon wyjść nie może bo latają te wielkie utuczone chrabąszcze w stadzie, tragedia
0
@Zoker Nawet gdyby to była jedyna rzecz, którą można oglądać to bym nie odpalił
1
@MesQueUnClub_87 Opisujesz jego 2 ostatnie sezony w PSG, włącz powtórki meczów z całego pobytu w Barcelonie i dwóch pierwszych sezonów z PSG, albo chociaż skróty z jego meczów, pachołkami byli przy nim zawodnicy z tamtego okresu
2
@MesQueUnClub_87 Neymar nie ma nieszablonowości w swojej grze? Brednie
0
@Herato Zobacz sobie jaki skład miała Barcelona w finale z Arsenalem
9
@Herato Tylko z kim też grał Neymar, a z kim Ronaldinho xD
5
@PatrychoO Boruc po 8 tyskaczach xD Niby mecz pożegnalny dla klubu, a ich jedzie w necie xD
0
Hahaha co tu się odwala xD
0
@BorzyKrzys Przed farmazonem się chronie pod parasolem pijąc cole