17

@Slazzy Jak do Mielna to współczuję, patologia, zombie i drożyzna

0

@Zoker Trzeba mieć trochę pokory do natury, jak się nie myśli i jest nierozważnym to potem zostajesz statystyka w rubryce zatopionych

3

@Bruttal Czasami niektórzy wpadają na pomysł żeby po alkoholu przepłynąć jezioro z jednego brzegu na drugi, no i takiego łapie skurcz, opada z sił, i topi się, tak zwana selekcja naturalna

8

Nie no mając prawie 30 lat nie mógłbym być z rówieśniczka, przecież kobiety w wieku 30 lat wyglądają jak nauczycielki od Biologii, albo Grażyny jakieś i Bożeny z mięsnego. Już nie mówiąc o tym jak zepsute kobiety są po 30, to prawda że stary facet nigdy nie będzie jak stara baba

0

Pamiętajcie jak wam się po kawie będzie chciało na dwójkę, to musicie wypić druga, wtedy oszukacie organizm, zresetuje się i nie będzie wam się chciało

0

Djokovic upada po raz drugi

5

@hayek Trochę czarnego humoru nie zaszkodzi

0

No i pierwsze ciężary Djokovica na Wimbledonie

0

No i psycha siadła Holendrowi, szkoda

0

Ten Holender wyglada jak Hewitt w czapce trochę

0

No i co tam Djokovic cieniasie hehehe

1

@Joe_Pesci "Nieważne w jakich ciuchach śmigasz tylko jaka zbroje budujesz"

6


Największy motywator na świecie

3

@zmora Jak oglądałem powtórki to z 3 razy celował w Kyrgiosa. Tylko odparł słowa Tsitsipasa na temat tego, że był tyranem w szkole i zarzucił, że przecież to on walił w kibiców piłka i chciał go trafic

1

@MesQueUnClub96 Jakby Kyrgios rozdupil Nadala i Djokovica na jednym szlemie, ale byłyby jaja

1

@Ascend A kiedy mogą na siebie trafić?

1

@Barca1992 Mam fobie na wszelkie robaki i owady, histeryzuje od razu

0

@HighestInTheRoom Psyche mi niszczą, a się trzyma już jak nitki na skietach na pięcie

8

@Sulimo Było śmigło kręcone?

0

Człowiek na petka na balkon wyjść nie może bo latają te wielkie utuczone chrabąszcze w stadzie, tragedia

0

@Zoker Nawet gdyby to była jedyna rzecz, którą można oglądać to bym nie odpalił

1

@MesQueUnClub_87 Opisujesz jego 2 ostatnie sezony w PSG, włącz powtórki meczów z całego pobytu w Barcelonie i dwóch pierwszych sezonów z PSG, albo chociaż skróty z jego meczów, pachołkami byli przy nim zawodnicy z tamtego okresu

"monotonny do bólu"

2

@MesQueUnClub_87 Neymar nie ma nieszablonowości w swojej grze? Brednie

0

@Herato Zobacz sobie jaki skład miała Barcelona w finale z Arsenalem

9

@Herato Tylko z kim też grał Neymar, a z kim Ronaldinho xD

5

@PatrychoO Boruc po 8 tyskaczach xD Niby mecz pożegnalny dla klubu, a ich jedzie w necie xD

0


Hahaha co tu się odwala xD

0

@BorzyKrzys Przed farmazonem się chronie pod parasolem pijąc cole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?