Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Mam nadzieję, że każdy oleje tego klauna
2
@Khajio Son zbyt pocieszny chłopak, prędzej Brazol Moura xD Zaha niby był tam widziany, więc kto wie
0
@Uukasz_93 Będę rzygał
0
@Survier Bił się z kimś? Nie śledzę tej pary błaznów
0
Widzę Deynn i temu Majewskiemu się pomysły skończyły i już mma trenują, zaraz będą na jakichś śmiesznych galach xD
0
@REALny_kibic Na razie mam samochód do roboty, jak trochę kaski zostanie to coś pomyślę, dzięki :D
0
@AdiKingu96 Kupiłem jabłka, banany, brzoskwinie, pakowana szynkę, ser królewski, dwie wody, Monte, bake rollsy i zapłaciłem 33 ziko, więc coś ściemniasz
0
@Luciano99 Jak ja mam małą niedowagę wręcz xD
0
@BorzyKrzys Nie kuś diable
2
Dzisiaj 1 dzień zdrowego trybu za mną, bez fajki co najważniejsze. 30 km zrobione, średnia prędkość 23 km/h, trochę wiało, teren praktycznie ciągle plaski, no mogło być lepiej, w formie potrafiłem 26/27 robić średnia na takim odcinku, o dziwo nie byłem jakoś bardzo zmęczony, nienajgorzej jak na rower crossowy bez zrobionego serwisu. Niestety ta Strava mi nie zapisała wyniku jak kliknąłem finish xDD Z minusów to odpaliłem właśnie piwo, ale jutro planuje 40 walnąć już jak będzie pogoda
0
@BulaKG Już było dobrze kur.. ja pier..
No nawet jak fajne transfery klub zrobi to się coś spieprzy
7
@bartas97 Kolejna Polska witaminka niesamowitą estymą i elokwencja się popisała
1
@MesQueUnClub96 Dobrze, że Hurkacz nie zapomniał jak się gra w 1 rundzie z Fokina trenując 20 lat xD
80
@Comentateiro Jestem ubezpieczony i koło wiadomo czego mi latają twoje prowokacje xD
1
Hahaha komentator "niesamowitym ananasem jest Kyrgios" xDD
0
@mekston Przecież Kyrgios wygrał 2 razy z Djokovicem, na twardej spore szanse by miał, na trawie średnio
1
Kyrgios co odwala xDD Nie no to jest czasem śmiech co robi
0
Słabo Kyrgios przełamany w 4
0
@Siro Nie podobają mi się
0
@Malinka W następnej rundzie gra z Garinem, powinien sobie poradzić, na zastrzykach da radę
0
@tomek8756 Co to za szyfr dla psychicznie chorych?
1
@Emhyr Lukaku xD
4
Garin pokonuje De Minaur'a w 5 setach i melduje się w 1/4, chłop wygrał mecz przegrywając 0:2, myślę że to rewelacyjna wiadomość dla Kyrgiosa.
1
@Joe_Pesci Moja siostra tak samo zrobiła, cywilny i siema
0
@tomek8756 Jak ktoś ma brać kredyt na ślub żeby się pobawić przez 2 dni to nie xD
1
@PatrychoO Dokładnie, zupy w temperatury 28+ stopni powinne być zakazane
1
@ranger3120 Myślę, że w tej fazie już traktuje poważnie turniej, wie że może być to jedyna szansa na ogromny sukces w wielkim szlemie
2
Jak Garin wygra swój mecz i Kyrgios przejdzie Nakashime to ma ogromne szanse na półfinał, a tam Nadal który na trawie nie jest zbyt silny i nie wyglada najlepiej, w dodatku potrafi z Hiszpanem grać. To jest ten turniej Kyrgios
3
@Vebrol Ah tak dla niewtajemniczonych robi to ogromne wrażenie
6
@Herato Przecież nikt tego rozkapryszonego emeryta nie chce w Realu już xD Sprzedali go w najlepszym możliwym momencie.