0

Jakiego przewijania? jak klikasz tylko w ostatnią stronę w swoich komentarzach i to tyle.

0

Lewandowski sezon 2016
46 goli, korona strzelców, Mistrz Niemiec, Puchar i Superpuchar Niemiec, 7 goli w eliminacjach (tyle co CR7) i 16 miejsce w plebiscycie ZP :D
Fajnie, że te Gale są obiektywne :V

Tu będzie standard : Ronaldo, Messi, Neymar

0

Aleksandr Gołowin

11

A w ogóle to pewnie miała tam tylko okna umyć xD

29

Każdy wie co ma robić :D
https://zapodaj.net/9342648bb0677.jpg.html

0

Prawie jak ta włoska firma Gianni Versalcze :D

1

Modrić już na autopilocie, zostawił zdrowia.

1

Ale wjechał z lajkonika czy tam krakowiaczka :P

0

Transmisja z komentarzem mi jak najbardziej odpowiada :P

2

Obydwoje są jedną wielką żenadą

2

Listkiewicz to dostał chyba miesięczny karnet na siedzenie w tym studio.

2

Jak ci się chce takie bzdury pisać

0

Przed chwilą chciałeś mieć takie same dziurawe spodnie jak Arthur :D a teraz taki tekst

0

Arsenal? :V Nie czarujmy się, Lokomotiv i Spartak Moskwa chcą go wypożyczyć wg TM.

0

Byli świetna drużyną przed przyjściem Ronaldo i po jego odejściu też taką bedą, mają znakomitych zawodników i bankowo jeszcze się wzmocnią.

12

6

A wiesz, że kibice na świecie dzielą się na tych, których interesują wyłącznie wyniki, i tych co patrzą na styl i piękno footballu?
Należymy do dwóch różnych grup, pozdrawiam.

0

Pozdro ;)

1

No nie do końca bo skoro napisałem "poniektórych" to już wiadomo, że lista nie zawiera wszystkich zawodników, z resztą zorientować można się już było po liczbie wymienionych przeze mnie piłkarzy, gdyż oczywistym jest, że gra ich dużo więcej. Przecinek z kolei sugeruje, że następna część zdania nie ma nic wspólnego z pierwszą i jest osobną myślą. :)

12

Półfinał, a oni przy 1-0 przez pół meczu bronią całą drużyną na swojej połowie, to nie są mecze na miarę Mundialu, poza tym to co wyprawiał Mbappe pod koniec meczu to jest wstyd!

14

Rakitić

53

A ja ma nadzieję, że będą karne, które będą strzelać w nieskończoność tak żeby nikt z nich nie wygrał.

0

Widzę, że tu jest poważny problem czytania ze zrozumieniem :o
To może jeszcze raz tylko teraz czarne na białym.
Stworzyłem listę z której "kilka nazwisk mnie zaskoczyło", a konkretnie
Rakitić, Asensio i Pjanic. Mój 7 letni siostrzeniec nawet wie, że w takiej Francji gra pół Afryki.

0

Qrła pierwsze USA, drugie Chorwacja :P Chodziło o drugie w sensie, że jeszcze jedno, a nie dokładną kolejność, chociaż w pozostałych się zgadza.

14

Drugie obywatelstwo poniektórych zawodników, kilka mnie zaskoczyło:

Suarez - Włochy
Rakitić - Szwajcaria
Asensio - Holandia
Umtiti - Kamerun
Fekir - Algieria
Mbappe - Kamerun
Dele Ali - Nigeria
Pogba - Gwinea
Sterling - Jamajka
Lukaku - Kongo
Martial - Gwadelupa
Tolisso - Togo
Benzema - Algieria
Matuidi - Angola
Khedira - Tunezja
Pjanic - Luksemburg
Van Dijk - Surinam
Marquinhos - Portugalia
Kurzawa - Polska
Renato Sanchez - Wyspy Świętego Tomasza
El Shaarawy - Egipt
Mousa Dembele - Mali
Glik - Niemcy
Pulisić - USA
Sane - Francja

0

Spoko, bo już jestem wyczulony, jak coś pisałem i próbowali wrzucić mnie do tej grupy hipokrytów, właśnie codziennie czytam, żeby go wymienili na Dembele i inne bzdury.

0

Pewnie dla wielu był, jak znajdziesz jeden taki mój wpis to Ci wysyłam skrzynkę piwa.

0

Czyli najgorzej

3

Ohydne i wręcz frajerskie zagrywki ze strony Mbappe. :/
Wielka szkoda, że zawodnik z takim potencjałem wyznaje zasadę "do celu po trupach", miejmy nadzieję, że ktoś go odpowiednio poprowadzi bo w przeciwnym wypadku będziemy mieli kolejnego Neymara, który jest dzisiaj gwiazdą memów. :(

0

Dembele najgorszy w Belgii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?