MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale który środkowy obrońca strzela bramkę w 3 meczach pod rząd? jeszcze do tego 2 razy na wagę zwycięstwa.
4
Mina mnie zszokował, ten Gołowin też się dobrze zapowiada
0
No niezły świr był z tego La Motty.
4
Dobry film się zaczął na TVP Kultura z De Niro "Wściekły Byk". Polecam
8
Oddaj fartucha :D
0
Yanosik, Mapy Google, Here WeGo, Waze
Którą nawigację polecacie na telefon?
0
No dokładnie, świetny mecz między innymi z Realem w LM.
0
Nie wiem co Ci ma powiedzieć :) dziwne to dla mnie, nawet jak puszczę kierownicę to jadę prosto.
0
Z tym tylko, że w tym sezonie Juve się wzmocniło i to nie byle kim :)
0
Dzięki, damy sobie radę, nie musisz pomagać w komunikacji ;)
1
Włochy Napoli? jesteś pewien?
1
Co za absurd :V on ma jednak swój świat i swoje kredki.
0
Pamiętam jego świetny mecz z Realem w LM, fajnie się porusza z piłką jak na takie warunki fizyczne.
0
Spoko, nie ucieknie ;) przejdę AC i zakupię KCD ;)
0
Dzięki, bo właśnie zastanawiałem się między Fary Cry 5, Kingdom Come Deliverance no i tym Assassinem ;)
0
Grał ktoś w Assassin Origins? warto kupić? podobno jest trochę Wiedźminowaty, to chyba dobrze? ;)
9
Nie jestem zbyt pamiętliwy.
3
Wszystko zgodnie z planem, jeszcze jutro Chorwacja na mistrza i czekamy na start sezonu.
0
Jest jakaś Apka FCBarca.com na telefon? czy tylko przez przeglądarkę?
0
Rozbawiłeś mnie :V 3 bramki, z tego 2 karne i strzał w środek bramki prosto w bramkarza. Zawodnik Mundialu! :D Słaby mecz z Australią, Peru, Danią, Argentyną.
1
Ale jedenastkę wybiera się chyba za całokształt? pomocnik 2 bramki 2 asysty i w ogóle kluczowa postać w reprezentacji Brazylii.
1
Na pewno nie Griezmann i brak Godina, Coutinho?
38
Typowy Iwański
-Najlepszy zawodnik turnieju?
Nigdy nie widziałem czegoś takiego, Argentyńczycy stali jak słupy soli
-Ale pytamy o zawodnika turnieju
Pamiętam jak Zlatko Dalić.....
:D
1
Po tym co tutaj przeczytałem to ja też.
36
Ronaldo poprosił o Gomesa :P Zbroją się
0
Gianluca Di Marzio (@DiMarzio) | Twitter
2
Pomoc cierpi na brak kreatywności i rozegrania, a oni obok Busquesta i Rakiticia chcą kupić jeszcze Kante? :V grubo
1
Jak im nie szkoda to niech bulą, za te pieniądze mieli by Thiago, Coutinho na skrzydło i dziękuję.
21
Wiem, że wielu kibiców postawiło już krzyżyk na Suarezie, ja jednak będę go bronić, bo wierzę, że w tym sezonie może odzyskać formę. Wymachuje rękoma niczym tłumacz języka migowego, do tego perfidne symulki i pyskówki z arbitrem co często skutkuje bezsensownymi kartkami. Jednych to irytuje mniej, drugich bardziej, ale.....nie ma drugiego takiego walczaka, który w każdym meczu jest gotowy wypluć płuca, gryzie trawę przez 90min (ludzi też :D), daje sygnał do pressingu całej drużynie, potrafi strzelić bramkę z niczego (albo zepsuć 2 setki) i nie próbuje wszystkiego na siłę kończyć sam, a wręcz lubi asystować kolegom (szczególnie jednemu ;) Wiadomo, że nie jest już młody i klub powinien zacząć się rozglądać za kimś, kto mógłby w przyszłości go zastąpić, ale wierzę, że w tym sezonie jeszcze zobaczymy starego dobrego Luisito.
4
A do Krychowiaka Dramatić