1

Ale który środkowy obrońca strzela bramkę w 3 meczach pod rząd? jeszcze do tego 2 razy na wagę zwycięstwa.

4

Mina mnie zszokował, ten Gołowin też się dobrze zapowiada

0

No niezły świr był z tego La Motty.

4

Dobry film się zaczął na TVP Kultura z De Niro "Wściekły Byk". Polecam

8

Oddaj fartucha :D

0

Yanosik, Mapy Google, Here WeGo, Waze
Którą nawigację polecacie na telefon?

0

No dokładnie, świetny mecz między innymi z Realem w LM.

0

Nie wiem co Ci ma powiedzieć :) dziwne to dla mnie, nawet jak puszczę kierownicę to jadę prosto.

0

Z tym tylko, że w tym sezonie Juve się wzmocniło i to nie byle kim :)

0

Dzięki, damy sobie radę, nie musisz pomagać w komunikacji ;)

1

Włochy Napoli? jesteś pewien?

1

Co za absurd :V on ma jednak swój świat i swoje kredki.

0

Pamiętam jego świetny mecz z Realem w LM, fajnie się porusza z piłką jak na takie warunki fizyczne.

0

Spoko, nie ucieknie ;) przejdę AC i zakupię KCD ;)

0

Dzięki, bo właśnie zastanawiałem się między Fary Cry 5, Kingdom Come Deliverance no i tym Assassinem ;)

0

Grał ktoś w Assassin Origins? warto kupić? podobno jest trochę Wiedźminowaty, to chyba dobrze? ;)

9

Nie jestem zbyt pamiętliwy.

3

Wszystko zgodnie z planem, jeszcze jutro Chorwacja na mistrza i czekamy na start sezonu.

0

Jest jakaś Apka FCBarca.com na telefon? czy tylko przez przeglądarkę?

0

Rozbawiłeś mnie :V 3 bramki, z tego 2 karne i strzał w środek bramki prosto w bramkarza. Zawodnik Mundialu! :D Słaby mecz z Australią, Peru, Danią, Argentyną.

1

Ale jedenastkę wybiera się chyba za całokształt? pomocnik 2 bramki 2 asysty i w ogóle kluczowa postać w reprezentacji Brazylii.

1

Na pewno nie Griezmann i brak Godina, Coutinho?

38

Typowy Iwański
-Najlepszy zawodnik turnieju?
Nigdy nie widziałem czegoś takiego, Argentyńczycy stali jak słupy soli
-Ale pytamy o zawodnika turnieju
Pamiętam jak Zlatko Dalić.....

:D

1

Po tym co tutaj przeczytałem to ja też.

36

Ronaldo poprosił o Gomesa :P Zbroją się

0

Gianluca Di Marzio (@DiMarzio) | Twitter

2

Pomoc cierpi na brak kreatywności i rozegrania, a oni obok Busquesta i Rakiticia chcą kupić jeszcze Kante? :V grubo

1

Jak im nie szkoda to niech bulą, za te pieniądze mieli by Thiago, Coutinho na skrzydło i dziękuję.

21

Wiem, że wielu kibiców postawiło już krzyżyk na Suarezie, ja jednak będę go bronić, bo wierzę, że w tym sezonie może odzyskać formę. Wymachuje rękoma niczym tłumacz języka migowego, do tego perfidne symulki i pyskówki z arbitrem co często skutkuje bezsensownymi kartkami. Jednych to irytuje mniej, drugich bardziej, ale.....nie ma drugiego takiego walczaka, który w każdym meczu jest gotowy wypluć płuca, gryzie trawę przez 90min (ludzi też :D), daje sygnał do pressingu całej drużynie, potrafi strzelić bramkę z niczego (albo zepsuć 2 setki) i nie próbuje wszystkiego na siłę kończyć sam, a wręcz lubi asystować kolegom (szczególnie jednemu ;) Wiadomo, że nie jest już młody i klub powinien zacząć się rozglądać za kimś, kto mógłby w przyszłości go zastąpić, ale wierzę, że w tym sezonie jeszcze zobaczymy starego dobrego Luisito.

4

A do Krychowiaka Dramatić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?