0

Puyol się nie kwalifikuje ;)

0

Oczywiście

2

Jak wyglądałaby Wasza jedenastka ulubionych zawodników + trener, takich na których grę lubicie patrzeć lub po prostu ich lubicie z innych powodów, wiadomo, że są gusta i guściki:

Moja:
Jurgen Kloop
Buffon, Alaba, Pique, David Luiz, Alves, Coutinho, Modrić, Isco, Alexis, Mbappe, Messi

Tych co jeszcze grają.

3

Atmosferić zawieszenie 3 miesiące i grzywna 30 000 + kara od klubu :D hłe hłe

0

Ja rozumiem, piszę jedynie, że 25 letni zawodnik też może być doświadczony, nie musi mieć 33 lat.

0

Samymi młodzikami LM się nie wygra a o Roberto w środku to możesz zapomnieć :D

1

Właśnie trzeba doświadczonego, a doświadczony to nie zawsze znaczy stary.

4

Tak a propos De Jonga:

To jest kolejny zawodnik w wieku 21-lat, obok Dembele, Arthura, Malcoma i 20 - letniego Aleny. Jestem oczywiście za tym, by odmładzać kadrę, (D,A,M) są to znakomite transfery (żeby tu zaraz nie wyskoczył jakiś Janek z tekstem "jak starych sprowadzamy to drugi Milan, jak młodych to też źle, zdecydujta się qrła"), ale wydaje mi się, że mamy już kogo rozwijać i teraz potrzeba kogoś doświadczonego jak Pjanić czy Thiago, że nawet jak wejdzie na boisko w meczu o największą stawkę to pewny siebie i wie co gra. Nawet Rabiot, który grał świetnie chociażby z Realem w LM i już się ograł z różnymi zespołami w tych rozgrywkach.

Podsumowując:

Powinna być równowaga bez przegięć, ani w jedną, ani w drugą, a akurat do środka w tym momencie potrzeba kogoś już solidnie ogranego bo jest Coutinho, Busquest, Rakitić i to wszystko!!! (Rafinha, Denis są na wylocie o Gomesu nawet się nie rozpisuję.) Wierzę, że klub jednak uderzy po któregoś z wymienionej przeze mnie trójki.

0

Ja doskonale o tym wiem, że on może grać na lewej stronie, ale akurat w Borussi z tego co widziałem to grał na prawej flance, jeśli nawet w Rennes grał na lewej to było to 2 lata temu czyli tyle samo co kolega wyżej piszę o Malcomie, co nie zmienia faktu, że są to ich dodatkowe pozycję i również przy Malcomie należy umieścić LN.

0

A Roberto kiedy grał na ŚPD? albo Dembele na LN? czy Rakitić na ŚPO? :D

0

Malcom:
Prawy napastnik
Lewy napastnik
Cofnięty napastnik

0

Malcom PO, ŚPO :V

8

Trochę takie pytanie z serii "kiedy w tym roku spadnie śnieg?" :D nie wiadomo ;)

0

Może nie każdy rezerwowy jest przypisany odpowiednio, ale chodzi mi o ogólny zarys taktyczny, jak to widzicie gdyby miał dołączyć jeszcze np. Rabiot?
Opcja 1,2 czy 3?
https://zapodaj.net/f113472965b8a.jpg.html

2

Niech trenuje, rozwija się, życzę mu powodzenia!

14

Co on tam jara na drugim linku? :D aa dobra herb całuje :V

0

Za ten transfer należą się duże brawa. Jeszcze trzeba oczyścić szeregi z niepotrzebnych zawodników i było by miło gdyby klub sprowadził kogoś jakościowego do środka.

0

Wiesz co jest naprawdę śmieszne? wrzucanie wszystkich do jednego wora :V
Znajdź u mnie jeden taki komentarz!

P.S. Jeżeli na pozycję PS/PP będziemy mieli Dembele i Malcom'a, a na PO Roberto i Semedo to nie wiem na jaki ..... nam jeszcze lichy Vidal :D

4

Super, że przychodzą tacy fajni zawodnicy, ale nie mogę się doczekać kiedy oficjalnie kogoś sprzedamy wreszcie, a najbardziej - Gomes, Vidal, Digne.

0

A kluski czy makaron?

2

Bo to jest ten zwariowany :D

1

Malcolm X aktywista. ;) od niego też wzięło się to imię Malcom, podobnie jak Lionel od Lionela Richie'go.

0

Zapytaj lekarza

1

No chyba nie :D Prawy napastnik

9

W tym przypadku trochę jak z nietrafionym tatuażem, trzeba nosić :D

0

"Nothing personal - it's just business" ;)

0

Możliwe, bardziej mi chodzi o ogólny zarys ;)

0

To jak to teraz będzie u Valverdzia? ;) w razie gdyby mieli przyjść francuz i brazylijczyk?
https://zapodaj.net/f113472965b8a.jpg.html

0

Czy bzdury to się dopiero okaże, poza tym to, że Arthur jest przypisany tam pod Coutinho, nie oznacza, że będzie grał na skrzydle :V

0

Jeżeli Valverde będzie chciał grać tak jak to przedstawili wczoraj na stronie głównej to wcale nie.

https://www.fcbarca.com/84377-mundo-deportivo-kadra-barcelony-wedlug-koncepcji-ernesto-valverde.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?