2

Jak sprzedający wystawia od 1zł bez ceny minimalnej i nikt nie przebije Twojej oferty 5zł to idzie za 1zł a nie za 5zł jak Ci tam piszą wyżej. :P

14

Gianluigi Buffon - "Zdaję sobie sprawę, że nie dostanę miejsca w bramce automatycznie lub za zasługi. W 24-letniej karierze nikt nigdy nie mówił mi, że będę numerem jeden. To zawsze działo się poprzez ciężką pracę"

2

No i się spełniło, jest i Arthur ;)

9

Neymar - "Niektóre moje reakcje są przesadzone"

"Kolce na mojej łydce, uderzenie kolanem w plecy, nadepnięcie na stopę. Możecie sądzić, że przesadzam i czasem rzeczywiście tak jest. Ale prawda jest taka, że cierpię na boisku. Wciąż jest we mnie dziecko. Czasem ono zachwyca świat, a czasem irytuje"

"Kiedy sprawiam wrażenie grubiańskiego, to nie dlatego, że jestem rozpieszczonym dzieckiem, tylko nie nauczyłem się, jak radzić sobie z frustracją"

"Potrzebowałem czasu, by zaakceptować waszą krytykę. Potrzebowałem czasu, by spojrzeć w lustro i zmienić się w całkiem nowego człowieka. Ale oto jestem, z nową twarzą i otwartym sercem. Upadłem, ale tylko ci, którzy to zrobią, mogą powstać. Możecie wciąż rzucać we mnie kamieniami albo odrzucić je i pomóc mi powstać. A kiedy stoją na własnych nogach, to cała Brazylia stoi razem ze mną"

23

Bardziej Alba w szpilkach ;D

2

Ibra się nie starzeje Hat Trick przeciwko Orlando City

6

Silva ma najwięcej strzelonych bramek dla Hiszpanii od razu po Villi, Raulu i Torresie i jest na 4 miejscu, dalej Hierro i Morientes także tego. 125 występów.

3

Cou to zdecydowanie najlepszy transfer w ostatnim czasie.

0

The Prodigy

6

"Nie żyje mistrzyni olimpijska z Vancouver, biegaczka narciarska, Norweżka Vibeke Skofterud. Przez lata była jedną z rywalek Justyny Kowalczyk na trasach biegowych. 38-latka zginęła w wypadku na skuterze wodnym podczas spędzania wakacji w miejscowości Arendal." [PS] :(

1

Rooney strzelił dzisiaj debiutanckiego gola w MLS, ale złamali mu kichawe, pechowo

4

"Robert Karaś wywalczył tytuł mistrza świata w potrójnym triathlonie ironman. Dodatkowo, Polak ustanowił nowy rekord świata, kończąc morderczą rywalizację w nieco ponad 30 godzin. Przepłynął 11,4 kilometra, przejechał na rowerze 540 kilometrów oraz przebiegł 126,6 kilometra. Wszystko to w czasie 30 godzin, 48 minut i 57 sekund." [PS] - Kosmita

1

Zaraz Cie zjedzą :D

0

No na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony bo pojawia się znikąd jakaś rodzina, jeden drugiego mi zabija w salonie, a ja zapraszam ich jeszcze do mnie na stypę tym razem również ze znajomymi? nie logiczne, ale końcówka mi rozjechała mózg i wszystko zaczęło mi się składać w całość, ogólnie ciekawy ale specyficzny i na pewno nie dla każdego. Mi osobiście się podobał.

0

Nie trzeba być detektywem, prosta dedukcja. Żenadą byłaby kontynuacja tej dyskusji z gościem, którego argumentacja, sposób komunikacji są na poziomie podłogi.

0

Bo widzę twój avatar geniuszu!!!! :V

0

Mógłby trenować do Superpucharu, zamiast klepać dziewczyny po tyłkach, powiedz mi co on grał na tym Mundialu, że tak się zmęczył? taki Shaqiri już jest pod okiem Kloppa, a grał w każdym meczu!!! rozumiem, że jesteś jego zagorzałym fanem i proszenie Cię o obiektywizm było bez sensu, dlatego tutaj skończę.

0

Nie domyśliłeś się o co mi chodziło?

1

Uważam, że do wszystkich informacji jakiego podają media, należy zachować zdrowy dystans, ale patrząc na to w jaki sposób Dembele odszedł z Dortmundu, jego sposób odżywiania się, informacje o tym, że rzekomo jest zaniepokojony konkurencją też pojawiają się już od jakiegoś czasu, ceną za wydłużone wakacje będzie prawdopodobnie ławka z meczu o Superpuchar, na pewno gdybym miał sobie skojarzyć jakiegoś zawodnika ze słowem "profesjonalny" to nie byłby nim Dembele. Piłkarz w którym tkwi niesamowity potencjał, szybki, obunożny, lewe, prawe skrzydło, gdyby tylko odnalazł w sobie więcej pokory to za rok mógłby już grać pierwsze skrzypce. Malcom doskonale wie po co się tu przeniósł i z pewnością będzie gryzł trawę o wyjściowy bo ma do tego predyspozycje. Także trzeba zjeść Snickersa i ciężko pracować bo nikt nie będzie grał za piękne oczy.

0

Podchodzę do tych informacji z dystansem, ale jedyna droga do pierwszego składu to ciężka praca, ambicja i chęć woli walki. Płaczem, wywieraniem presji i tupaniem nogami można wyłącznie zaliczyć regres.

2

A sprawdzę dzięki, ja w zamian odwdzięczę się takim filmem "Czarny kot, biały kot"

1

Ja oglądałem wczoraj "Mocna kawa wcale nie jest taka zła", ale to akurat polskie kino;)

0

Tak dla wiadomości komentatorów to Bayern już się dawno zdecydował na wykup Jamesa, widzę, że są tam dobrze poinformowani :V

0

Jak oglądałem go w minionym sezonie to, aż nie wierzyłem, że gość w tym wieku może tyle biegać, pracować i nakręcać akcje. Jak na 35 lat to wydolność ma niewiarygodną. Jedynie problemem mogą być kontuzje, chociaż i tu nie ma tragedii bo w 17/18 opuścił 12 meczy, dla porównania rok młodszy Robben 18.

3

Oglądacie meczyk na TVP1? 2-0 dla Bayernu.

0

Wiem, dam radę, jutro niedziela to można pospać do obiadu ;)

0

Bayern-ManCity o 1 na jedynce

0

O 1 w nocy na TVP1 widzę Bayern z ManCity, akurat trochę zleci do Barcy :)

2

Już od jakiegoś czasu codziennie chodzę spać o 4 to i do 5 wytrzymam ;)

0

Debiut to równie dobrze może być w 60min. Mam jednak nadzieję, że wejdzie od początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?