6

"Nie strzelił jeszcze gola, a już zaczął się spłacać. W ciągu kilku dni, od plotek do sfinalizowania transferu Cristiano Ronaldo, akcje Juventusu na giełdzie w Mediolanie wzrosły o 37 procent. W trzy tygodnie sprzedano 55 tysięcy koszulek– dwie na minutę!" [PS]

Przecież to jest tak medialny piłkarz, chodząca reklama. Z kimś tu ostatnio dyskutowałem bo twierdził, że Juve wtopiło szmal. :V

0

Z tym składem możliwości mamy bardzo dużo.

1

Każdy ma swoją wizję, przeczucia, intuicję, ale wg mnie mając Coutinho, Suareza, Messiego i pare Dembele/Malcom można się szykować na 4-4-2.

3

No tak tylko, że na obecnym rynku Bravo czy Ter Stegen nie kosztowaliłby już 12 mln, tak samo jak Kepa w tamtym okresie nie kosztowałby 80mln.

3

"Jestem lepszym zawodnikiem, kiedy gram w środkowej linii. Być może to kwestia nastawienia, ale nie chcę być obrońcą, bo nim nie jestem" - De Jong

Ale i tak dobrze, że odrzucili.

0

Nie wiedziałem, że jest taki film, ale okazuje się, że to jest kontynuacja Split :D trzeba będzie zobaczyć.

1

Wydaje mi się, że końcówka wbrew pozorom nie jest taka oczywista, ale w ogóle się na nim nie nudziłem, bardzo ciekawa produkcja.

3

Ale film właśnie widziałem "Split" (2016) dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.

3

Ta koszulka wygląda jak sprana.

0

"80 mln euro ma zapłacić Chelsea za 23-letniego Kepę Arrizabalagę z Athletic Bilbao. To najdroższy bramkarz w historii. Kontrakt ma zostać podpisany w środę." [PS]

1

Dla wytrawnych kinomanów "Kamorysta" polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Kamorysta-1986-115913

0

Scena z filmu "Psy" gdzie Franz celuje z karabinu w Olo, po czym na pytanie "Dlaczego?" odpowiada "W imię zasad sk......." i dziurawi mu głowę. Klasyk.

2

"Odśnieżać przy plus 35" :V

3

"We wtorek zmarł srebrny medalista Pucharu Świata 1965 i siedmiokrotny medalista mistrzostw Polski, Zbigniew Rusek. Miał 80 lat." :(

0

Ciekawe, że wymienił Rafinhe, a nie np. Coutinho :v

5

"Czasami spotykasz na swojej drodze osobę, której nie należy w.........."

0

Lepszy jest cytat chwile później xD

0

Z Ibiszem leci na SuperPolsat

0

Joker

0

Heh czego to się można dowiedzieć z teleturnieju
"W Andorze istnieje obowiązek posiadania broni w domu, gdyż kraj nie posiada wojska. Jest to małe państwo w południowo-zachodniej Europie, bez dostępu do morza. Leży w Pirenejach, granicząc od północy z Francją, a od południa z Hiszpanią."

9

"Łukasz Piszczek w Borussii Dortmund gra od ośmiu lat i zapracował sobie na wielki szacunek. Dowodem na to jest powierzenie mu funkcji wicekapitana drużyny."

0

Chyba mu zeszło xD

0

Im to chyba liga krajowa wystarcza.

19

On sam sobie dostarcza witamin systematycznie xD

26

"Reprezentacja Argentyny stoi przed wyborem nowego trenera, który poprowadzi drużynę od 2019 roku. Głos w tej sprawie zabrał Diego Maradona, który jest oburzony faktem, że media nie typują go na potencjalnego selekcjonera kadry."

A temu jeszcze widać nie zeszło xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

52

Michał Globisz - "Pamiętam, jak Leo Beenhakker powtarzał, by zwracać uwagę na detale. Piłka nożna to podanie i przyjęcie. My przeprowadzamy trudne ćwiczenia, ściągamy programy treningowe Barcelony, a zapominamy o podstawach. Gdy ogląda się polską ligę, szybko można dostrzec, że zawodnicy walczą z przeciwnikiem i piłką... Ta piłka im przeszkadza."

Taka prawda...

2

Tam Mourinho kręci jazdy, że zarząd transferów do klubu żadnych nie robi, a oni jeszcze sprzedadzą Pogbę na kilka dni przed końcem okienka ? na pewno xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?