MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
"Nie strzelił jeszcze gola, a już zaczął się spłacać. W ciągu kilku dni, od plotek do sfinalizowania transferu Cristiano Ronaldo, akcje Juventusu na giełdzie w Mediolanie wzrosły o 37 procent. W trzy tygodnie sprzedano 55 tysięcy koszulek– dwie na minutę!" [PS]
Przecież to jest tak medialny piłkarz, chodząca reklama. Z kimś tu ostatnio dyskutowałem bo twierdził, że Juve wtopiło szmal. :V
0
Z tym składem możliwości mamy bardzo dużo.
1
Każdy ma swoją wizję, przeczucia, intuicję, ale wg mnie mając Coutinho, Suareza, Messiego i pare Dembele/Malcom można się szykować na 4-4-2.
3
No tak tylko, że na obecnym rynku Bravo czy Ter Stegen nie kosztowaliłby już 12 mln, tak samo jak Kepa w tamtym okresie nie kosztowałby 80mln.
3
"Jestem lepszym zawodnikiem, kiedy gram w środkowej linii. Być może to kwestia nastawienia, ale nie chcę być obrońcą, bo nim nie jestem" - De Jong
Ale i tak dobrze, że odrzucili.
0
Nie wiedziałem, że jest taki film, ale okazuje się, że to jest kontynuacja Split :D trzeba będzie zobaczyć.
1
Wydaje mi się, że końcówka wbrew pozorom nie jest taka oczywista, ale w ogóle się na nim nie nudziłem, bardzo ciekawa produkcja.
3
Ale film właśnie widziałem "Split" (2016) dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.
3
Ta koszulka wygląda jak sprana.
0
Dobrze, przepraszam :V
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/premier-league/transfery-kepa-arrizabalaga-przejdzie-z-athleticu-bilbao-do-chelsea/7qvfjj3?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
0
"80 mln euro ma zapłacić Chelsea za 23-letniego Kepę Arrizabalagę z Athletic Bilbao. To najdroższy bramkarz w historii. Kontrakt ma zostać podpisany w środę." [PS]
16
https://zapodaj.net/71799cf205791.jpg.html xD
1
Dla wytrawnych kinomanów "Kamorysta" polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Kamorysta-1986-115913
0
Scena z filmu "Psy" gdzie Franz celuje z karabinu w Olo, po czym na pytanie "Dlaczego?" odpowiada "W imię zasad sk......." i dziurawi mu głowę. Klasyk.
2
"Odśnieżać przy plus 35" :V
3
"We wtorek zmarł srebrny medalista Pucharu Świata 1965 i siedmiokrotny medalista mistrzostw Polski, Zbigniew Rusek. Miał 80 lat." :(
0
Ciekawe, że wymienił Rafinhe, a nie np. Coutinho :v
5
"Czasami spotykasz na swojej drodze osobę, której nie należy w.........."
0
Lepszy jest cytat chwile później xD
0
Z Ibiszem leci na SuperPolsat
0
Joker
0
Heh czego to się można dowiedzieć z teleturnieju
"W Andorze istnieje obowiązek posiadania broni w domu, gdyż kraj nie posiada wojska. Jest to małe państwo w południowo-zachodniej Europie, bez dostępu do morza. Leży w Pirenejach, granicząc od północy z Francją, a od południa z Hiszpanią."
9
"Łukasz Piszczek w Borussii Dortmund gra od ośmiu lat i zapracował sobie na wielki szacunek. Dowodem na to jest powierzenie mu funkcji wicekapitana drużyny."
0
Chyba mu zeszło xD
0
Im to chyba liga krajowa wystarcza.
19
On sam sobie dostarcza witamin systematycznie xD
26
"Reprezentacja Argentyny stoi przed wyborem nowego trenera, który poprowadzi drużynę od 2019 roku. Głos w tej sprawie zabrał Diego Maradona, który jest oburzony faktem, że media nie typują go na potencjalnego selekcjonera kadry."
A temu jeszcze widać nie zeszło xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
52
Michał Globisz - "Pamiętam, jak Leo Beenhakker powtarzał, by zwracać uwagę na detale. Piłka nożna to podanie i przyjęcie. My przeprowadzamy trudne ćwiczenia, ściągamy programy treningowe Barcelony, a zapominamy o podstawach. Gdy ogląda się polską ligę, szybko można dostrzec, że zawodnicy walczą z przeciwnikiem i piłką... Ta piłka im przeszkadza."
Taka prawda...
2
Tam Mourinho kręci jazdy, że zarząd transferów do klubu żadnych nie robi, a oni jeszcze sprzedadzą Pogbę na kilka dni przed końcem okienka ? na pewno xD