MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Ibiszem leci na SuperPolsat
0
Joker
0
Heh czego to się można dowiedzieć z teleturnieju
"W Andorze istnieje obowiązek posiadania broni w domu, gdyż kraj nie posiada wojska. Jest to małe państwo w południowo-zachodniej Europie, bez dostępu do morza. Leży w Pirenejach, granicząc od północy z Francją, a od południa z Hiszpanią."
9
"Łukasz Piszczek w Borussii Dortmund gra od ośmiu lat i zapracował sobie na wielki szacunek. Dowodem na to jest powierzenie mu funkcji wicekapitana drużyny."
0
Chyba mu zeszło xD
0
Im to chyba liga krajowa wystarcza.
19
On sam sobie dostarcza witamin systematycznie xD
26
"Reprezentacja Argentyny stoi przed wyborem nowego trenera, który poprowadzi drużynę od 2019 roku. Głos w tej sprawie zabrał Diego Maradona, który jest oburzony faktem, że media nie typują go na potencjalnego selekcjonera kadry."
A temu jeszcze widać nie zeszło xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
52
Michał Globisz - "Pamiętam, jak Leo Beenhakker powtarzał, by zwracać uwagę na detale. Piłka nożna to podanie i przyjęcie. My przeprowadzamy trudne ćwiczenia, ściągamy programy treningowe Barcelony, a zapominamy o podstawach. Gdy ogląda się polską ligę, szybko można dostrzec, że zawodnicy walczą z przeciwnikiem i piłką... Ta piłka im przeszkadza."
Taka prawda...
2
Tam Mourinho kręci jazdy, że zarząd transferów do klubu żadnych nie robi, a oni jeszcze sprzedadzą Pogbę na kilka dni przed końcem okienka ? na pewno xD
1
Tu nie chodzi o to, że jest z Realu, tylko ilu młodziaków u nas potrzebuje minut, żeby się nie pomarnowali, jest Arthur, który będzie musiał walczyć o skład, jest Alena, Puig, a gdy jednocześnie będzie grał Coutinho i ktoś z pary Dembele/Malcom to na środku zostają tylko dwa miejsca, a jeszcze prócz Busiego, Rakitić'a jest Vidal, być może, że zostanie też Rafinha, ja tu nie widzę miejsca nawet dla Pogby a co dopiero dla niezłego grajka Kovacić'a :D
11
Nie wierzę co czytam
12
Tylko z tej perspektywy, ale ogólnie fajne zdjęcie.
0
Dobra obsada, Gajos, Jakubik, Więckiewicz, Braciak.
1
Boateng mu się marzy.
1
"Jose Mourinho domaga się transferów do Manchesteru United przed początkiem sezonu. Jak zaznaczył, w przeciwnym razie zespół może w nadchodzących rozgrywkach przeżywać trudne chwile."
2
Dla mnie najbardziej super jakbyśmy się pozbyli niepotrzebnych graczy po czym okienko by się zamknęło.
0
Na szczęście Leo też tam może zagrać w sytuacji awaryjnej, ale prędzej czy później klub i tak będzie musiał o tym pomyśleć, chyba, że zmiennicy będą spełniać oczekiwania, tak by było dla nas jeszcze lepiej.
0
No ok tylko boje się, ze to się może odbić czkawką w ważniejszych meczach gdyby nie daj Boże Luis wypadł.
1
Jeżeli klub myśli o jakiś transferach to powinni zwrócić uwagę na to , że Suarez nie zagra wszystkich meczy w sezonie od dechy do dechy i też potrzebuje rotacji, czas leci a Paco czy Munir to w jakiś stopniu utrata jakości z przodu. Po co robić taki tłok w środku jak na szpicy braki?
0
Finał Projekt Lady :D Grono ekspertów obraduje, która laska jest już damą, wśród nich Michał z Na Wspólnej, Augustin, nawet nie wiem czy tam Majdan nie siedział :V co ja pacze
8
Mój dobry ziomek jest zagorzałym kibicem Live, i pamiętam jak przeżywał gdy Barca zgłosiła się po Suareza, a kiedy czas zaleczył rany to uderzyliśmy po Coutinho hehe, oczywiście lament w nerwach, że nielojalny, jak chce to droga wolna itp, itd xD mówie mu ostatnio, że bardzo prawdopodobne, iż jeżeli Salah potwierdzi formę z minionego sezonu to jakiś klub wyłoży siano i znowu im odejdzie świetny zawodnik. Trzeba było widzieć jak się zagotował :V Utarł mi raz nosa pamiętam jak oglądaliśmy mecz towarzyski Barca-Live gdzie ulegliśmy The Reds 0-4 w 2016, miał swoją chwilę szczęścia, no i oczywiście razem kibicowaliśmy Liverpoolowi w finale LM przeciwko Realowi, lubie z nim dyskutować o naszych klubach bo szybko łapie nerwa i jest śmiesznie :D
0
Nie podążaj tą drogą :)
4
Przeglądam sobie z nudów stronę Transfermarkt i obecnie nasza kadra liczy 29 zawodników, gdzie średnia wieku to 25,9 a łączna wartość rynkowa klubu to 1,21mld.
1
"Oczy Julii" - Los Ojos de Julia 2010 thriller
"Skóra w której żyję"
"Trup"- El Cuerpo
"Contratiempo"
"Labirynt Fauna"
"Sekret jej oczu" - El secreto de sus ojos 2009
1
Żadnego.
0
Faktycznie sorry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
No to kreatywnie widzę i to jeszcze po całości :V