MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja wieczorem xD
1
Aha...
1
Nie interesuje mnie jakiś regulamin spółdzielni bo mieszkam w domu jednorodzinnym, ale mieszkałem kiedyś w bloku i powiedz mi co ma regulamin do policji?, przecież ich nie interesuje regulamin dla lokatorów ustalony przez spółdzielnie.
1
Rozumiem, ze policja, która przyjeżdża nie pracuje dla państwa tylko dla spółdzielni? :D
1
O czym Ty mówisz w ogóle? :D wiesz co policja może zrobić w takiej sytuacji?.. NIC, nawet mandatu nie mogą wystawić bo w świetle prawa jest to całkowicie LEGALNE :D
2
To pozostaje Ci tylko uzbierać na dom i wyprowadzić się z bloku albo napisać zażalenie do sejmu.
2
Palenie papierosów na własnym balkonie nie jest zabronione, nazywaj to sobie jak chcesz.
1
Na swoim balkonie mogę sobie robić co chcę jeżeli nie jest to zabronione przez prawo.
1
Łatwiej by Ci było napisać, że wszyscy zostali powołani. xD
0
Nie, nawet z ps3 na ps4 się nie da.
0
Za 18 mln? wzmocnienie do rotacji Rakitić, Busquest? bardzo dobry ruch.
0
Windows Movie Maker
3
Arthur i Coutinho.
0
Są, ale sprane.
2
Top3
Guardiola
Klopp
Simeone
3
No przecież logiczne.
2
No jasne, że tak, przecież przy instalacji sam sobie możesz wybrać miejsce zapisu.
3
Coś mi się wydaje, że to ostatnie zdanie nie jest przypadkowe.
5
Never Ending Story xD
20
Czemu idiotyzm?
52
Dobra skończ już bo się powtarzasz.
1
Wpisujesz w google Aliez, wchodzisz, nie panimajesz paruski to patrzysz po kolorze strojów i włączasz mecz.
3
Ale odpłynąłeś :D
0
Inna mentalność ludzi.
16
Jak w polu nie będą grali to im nawet Lew Jaszyn nie pomoże. :D
2
Dobrze wspominam wszystkie części "Commandos".
2
Tam po prostu trzeba rzucić bombę i budować wszystko od nowa jak Bóg przykazał. Podanie i przyjęcie opanować do perfekcji najpierw bo szkoda tych uzdolnionych młodych juniorów, którzy gdzieś tam są na pewno, żeby przechodzili przez to samo szkolenie.
7
Gerard jak się zagotował :D
4
Firmino dla podtrzymania tradycji z Live :D
56
Problem o Messiego bo nie będzie krzyczał i motywował drużyny :V A Iniesta to był pewnie najgłośniejszy w szatni, Xavi tak samo. Ludzie taki kapitan jak Puyol zdarza się raz na 100 lat i to co go wyróżniało to lwie serducho, a nie to że darł japę na wszystkich :D