0

A ja wieczorem xD

1

Aha...

1

Nie interesuje mnie jakiś regulamin spółdzielni bo mieszkam w domu jednorodzinnym, ale mieszkałem kiedyś w bloku i powiedz mi co ma regulamin do policji?, przecież ich nie interesuje regulamin dla lokatorów ustalony przez spółdzielnie.

1

Rozumiem, ze policja, która przyjeżdża nie pracuje dla państwa tylko dla spółdzielni? :D

1

O czym Ty mówisz w ogóle? :D wiesz co policja może zrobić w takiej sytuacji?.. NIC, nawet mandatu nie mogą wystawić bo w świetle prawa jest to całkowicie LEGALNE :D

2

To pozostaje Ci tylko uzbierać na dom i wyprowadzić się z bloku albo napisać zażalenie do sejmu.

2

Palenie papierosów na własnym balkonie nie jest zabronione, nazywaj to sobie jak chcesz.

1

Na swoim balkonie mogę sobie robić co chcę jeżeli nie jest to zabronione przez prawo.

1

Łatwiej by Ci było napisać, że wszyscy zostali powołani. xD

0

Nie, nawet z ps3 na ps4 się nie da.

0

Za 18 mln? wzmocnienie do rotacji Rakitić, Busquest? bardzo dobry ruch.

0

Windows Movie Maker

3

Arthur i Coutinho.

0

Są, ale sprane.

2

Top3
Guardiola
Klopp
Simeone

3

No przecież logiczne.

2

No jasne, że tak, przecież przy instalacji sam sobie możesz wybrać miejsce zapisu.

3

Coś mi się wydaje, że to ostatnie zdanie nie jest przypadkowe.

5

Never Ending Story xD

20

Czemu idiotyzm?

52

Dobra skończ już bo się powtarzasz.

1

Wpisujesz w google Aliez, wchodzisz, nie panimajesz paruski to patrzysz po kolorze strojów i włączasz mecz.

3

Ale odpłynąłeś :D

0

Inna mentalność ludzi.

16

Jak w polu nie będą grali to im nawet Lew Jaszyn nie pomoże. :D

2

Dobrze wspominam wszystkie części "Commandos".

2

Tam po prostu trzeba rzucić bombę i budować wszystko od nowa jak Bóg przykazał. Podanie i przyjęcie opanować do perfekcji najpierw bo szkoda tych uzdolnionych młodych juniorów, którzy gdzieś tam są na pewno, żeby przechodzili przez to samo szkolenie.

7

Gerard jak się zagotował :D

4

Firmino dla podtrzymania tradycji z Live :D

56

Problem o Messiego bo nie będzie krzyczał i motywował drużyny :V A Iniesta to był pewnie najgłośniejszy w szatni, Xavi tak samo. Ludzie taki kapitan jak Puyol zdarza się raz na 100 lat i to co go wyróżniało to lwie serducho, a nie to że darł japę na wszystkich :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?