0

A tak faktycznie, myślałem, że ta ostania część to też Vegi bo przecież zatrzymałem się na Pitbull: Nowe Porządki, obejrzałem zwiastun 2 części i sobie odpuściłem resztę.

0

Nie powiem nigdy, że jest kiepskim reżyserem bo Pitbull 2005 i serial to jedne z najlepszych polskich produkcji, ale ostro mu się płyta zacięła z tymi Pitbullami, jeszcze aktorzy typu Doda....

1

No właśnie, że przez cały film mega thriller trzymający w napięciu, a ostatnie 10 min to jakaś paranoja. Jak można tak popsuć dobry film.

0

Ktoś oglądał film "Cloverfield Lane 10" 2016?

1

Wiem, wiem, ale już się odniosłem do ogólnej krytyki, bo kiedy bym nie wszedł na stronę to to samo. O ile w SP zagrał tragicznie, tak PG już lepiej, rozkręci się.

1

Najpierw to on niech zagra chociaż 5 meczy ligowych i dopiero wtedy porozmawiamy o jego formie bo w pre-sezonie większość stwierdziła, że nie mamy już napastnika.

7

James za 42mln do Bayernu też mistrzostwo xD

0

Większość z nich miała w szkole ruski.

0

A dacie mu chociaż zagrać 5 meczy ligowych? :V

0

Taaaa, a na szpicy lipa, ale wincyj pomocników i zmiana formacji na 4-5-1 :v

0

No mi też lekarz mówił, że jak będzie tak wypadać z szyn często to trzeba będzie blokadę wstawić operacyjnie.

2

Nie mówię, ze Paco jest dobry dla nas jako zmiennik Suareza, ale Munir jest tragiczny! jego gra wygląda dokładnie tak samo jak wtedy zanim odszedł na wypożyczenie, nie wiem ile by musiał mieć 100 procentowych akcji, żeby coś ustrzelić, ale na boisku jest zagubiony jak dziecko we mgle.

0

Najgorsze w tego typu urazach jest to, że później masz już problem z tym do końca życia. Mi raz przy wypadku na motocyklu wypadł bark i mimo tego, że minęło już kilka lat od zdarzenia, promieniuje bólem przy większym wysiłku, dwa razy też mi wyskoczył ponownie z zawiasów.

0

Trudno w tym momencie stwierdzić, która z drużyn okaże się decydująca, ale moim zdaniem będziemy świadkami przebudzenia uśpionego smoka, Live podobnie jak ManC ma znakomitego trenera, który zna się na rzeczy, chłopaki są świadomi swojego potencjału i na pewno bardzo głodni zwycięstw, uzupełnili braki kadrowe no i pokazali już swoją siłę w meczach z Guardiolą. To może być ich rok w PL.

1

No Live ma wszystko by rywalizować z ManC o mistrza, a Bayern? wciąż mają świetnych piłkarzy i tutaj raczej będzie bez niespodzianek.

2

Same oczywistości, jedynie ManC nie byłbym taki pewien.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jedz, śpij, graj jak Tama....xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Pisz szeptem bo się pobudzą.

9

Marcin Garuch z Legnicy Miedź, wrost 154cm, 55kg wagi, najniższy piłkarz jakiego widziałem.
https://zapodaj.net/47bb2eb9ebc4b.jpg.html

0

Z roku na rok polski football się rozwija xD

0

Halo, ma ktoś konto na La Liga Fantasy MARCA?

1

Tak się zastawiam co ci kibole by zrobili ze swoim życiem jakby im rozwiązali ten klub.

1

Co to za dyscyplina na TVP2? bo na pierwszy rzut oka podobne do piłki nożnej, ale tak patrzę 5 minut i chyba to nie to.

7

Te Malcom masz może linka do 4 odcinka 3 sezonu ? :D

0

No właśnie nie wiem gdzie się mam zarejestrować.

0

La Liga Fantasy, na jakiej gracie?
La Liga Fantasy MARCA czy Fantasy Liga 2018/19 Home?

0

Ale ja o Modrić'u nic nie pisałem :v dałem przykład Insigne, który waży 59kg ma 1,63 wzrostu i świetnie sobie radzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?