3

Zgodzę się z tym, ale na kierowanie pojazdem nie wpływa tak samo, po co pisać o czymś, o czym się nie ma pojęcia?

3

W sensie, że kierujący pod w pływem alkoholu i kierujący pod pływem marihuany to to samo? pomijając już kwestie prawne.

6

"Black Mirror-Czarne lustro"

2

I oni mają być gwarancją takiego samego poziomu jak Ribery i Robben? xD Wątpie...

0

Ja myślę, że już bardzo wkrótce, jeden 35 lat drugi 34, tylko patrzeć, który pierwszy zawiesi buty na kołku.

1

Oszczędni Niemcy, ja to tylko czekam kiedy w Bayernie zabraknie Robbena i Riberiego, zobaczymy czy dalej będą tacy oszczędni. Borussia też, wyhodować top grajka, sprzedać, kasy nie ma.

2

Gorzej jak Ci się przyśni Zoltan xD

11

Czyżby najlepszy raper Rzeczpospolitej "Żeli papą" ? xD

0

Ani to typowy napastnik, ani środkowy pomocnik, a ŚPO jest u nas zbędny.

0

Na wrzutki gramy? że Malcom na lewej zamiast na odwrót z Dembele?

2

Szeregowiec Ryan, DJango, Pianista, Gladiator, Człowiek z Blizną, Forest Gump.

1

Komentator - "Chyba nie ma zawodnika na świecie, który tak mało potrzebuje, żeby strzelić bramkę jak David Villa" :v a przed oczami mu Messi biega i nie pomyślał :D

0

Kup jej piłkę Barcy i będzie gitara ;)

18

Widzę, że wiele osób tutaj tęskni za Neymar'em i wcale mnie to nie dziwi, sam przez długi okres czasu nie mogłem zboleć, że odchodzi od nas taki znakomity magik no i że to koniec tego wyjątkowego tritende o którym mówił cały świat. Pewnie jak większość kibiców wiązałem z nim wielkie nadzieję jeśli chodzi o przyszłość klubu no ale stało się jak się stało. Jeszcze zanim odszedł marzyłem by do pomocy dołączył właśnie Coutinho (wyobrażacie sobie tą pake? :D miazga). Cóż zapragnął być w PSG tym, kim jest Messi w Barcelonie no i trudno, takie miał prawo, chociaż sposób w jaki odszedł delikatnie mówiąc bardzo niedojrzały, ale akurat z profesjonalizmem to on mi się nigdy nie kojarzył ;) Teraz to już jednak dla mnie historia i nie chciałbym, żeby klub wchodził drugi raz do tej samej rzeki. Mamy Coutinho, który jest dla mnie przykładem piłkarza idealnego pod względem mentalnym, podobnie jak Messi, zero pajacowania, symulek czy niesportowych zagrywek. Ney ma 26 lat i z pewnych zachowań już nie wyrośnie, a to nigdy nie jest dobre dla drużyny, także z perspektywy czasu nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło. Więcej, niż klub, nikt ponad klubem, drużyna nie zawodnik.

1

No i to jakie podejście się ceni, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi.

0

Neymaruhłanen? a komu to potrzebne? w żadnym wypadku.

1

Calvin Klein

1

PS5 to chyba 2020 albo 21 dopiero

0

Początki Gomesa akurat pamiętam, od pierwszego meczu był beznadziejny i ogólnie zagrał 1 albo 2 przyzwoite spotkania w FCB. Vidal zaczynał na prawej obronie no i długo tam nie pograł, więc chyba nie szło mu za dobrze.

0

Instaluje? czy pobiera aktualizacje?

0

Widzę u nich pewność siebie i wiarę we własne umiejętności, czego nie widziałem nigdy u Gomesa, Malcom widać, że chce uczestniczyć w każdym ataku, lubi strzelać, Arthur w pierwszym meczu w USA wszedł jak w masło, potem grał już bardzo zachowawczo, ale nie zalicza praktycznie żadnych strat piłki, kwestia ogrania, podłapania stylu drużyny. Vidal to jest weteran z charakterkiem, on nie wie co to jest presja, nic tak naprawdę nie zagrał, ale jestem spokojny o niego, idealny zmiennik.

1

"To nie jest FM czy FIFA 2018 to jest Barcelona i jeżeli choć jeden tytuł zdobędziemy to i tak będzie sukces trenera i tych piłkarzy"

Tak jak właśnie podkreśliłeś to jest Barcelona, a nie jakiś średniak, żeby się kibice cieszyli z jednego trofeum. Ten klub zawsze walczy o wszystko i nikogo tu nie urządza jedno trofeum, ani kibiców, ani zarząd. Obecnie mamy świetny skład z bardzo silną ławką i zobaczymy jak tym wszystkim będzie dysponował VV.

1

Jak czytam takie komentarze to mam wrażenie, że możemy go już wrzucić do grona najlepszych trenerów FCB. Najbardziej przerażający jest ten minimalizm co niektórych, z jednego trofeum to się może cieszyć Sevilla, a nie Barcelona.

0

A ja się wypowiem na ten temat za rok o tej porze. Zobaczymy jak będzie wyglądał ten sezon.

0

Efekt Motyla, Incepcja.

1

Podajesz nam tu jakieś artykuły z RealMadryt.pl i mówisz, że są bardziej wiarygodne od transfermarkt? serio? :D

0

Powiedz mi gdzie jest data tego artykułu bo 6 godzin temu to mogło być również w 2017.

1

John Wick

1

A ja czytałem, że 2012 miał być koniec świata, czekam na tego linka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?