MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zajechało Familiadą xD
1
Ogólnie klimat Origins bardzo fajny, ale 150 takich samych zadań pobocznych, wynieś, przenieś, pozamiataj zamęczyły mnie totalnie, tak czy siak platyna wskoczyła. Zdecydowanie za mało grobowców, piramid do splądrowania, na pewno na plus rozwój postaci, bajeczna grafika i walka.
0
Zgadza się, kultowa scena ;)
2
Według mnie jest bardzo ograniczony wybór jeśli chodzi o ten gatunek, ale te co mi się podobały jak do tej pory:
Shutter Widmo - wersja tajlandzka ♥
Blair Witch Project ♥
Szósty Zmysł ♥
Duch
28 dni później
Obecność
Naznaczony
Uciekaj!
Egzorcysta ♥
Egzorcyzmy Emily Rose
Omen
Lśnienie ♥
Ring
Jeździec bez głowy
Seria Obcy ♥
Frankestein
Koszmar z ulicy Wiązów
Wywiad z wampirem ♥
Dziecko Rosermary
Jestem legendą ♥
To
Coś
Zejście
Mucha
Może któregoś z nich nie oglądałeś ;)
1
No widzisz, z tym, że ja należe do osób, które bardziej, niż liczby cenią sobie styl, piękno gry, magię, a w tym Jordan był nie do przebicia, dlatego też Tyson, który niszczył swoich rywali był dla mnie lepszy, niż Ali, widowiskowość.
62
Zapowiadał się od najmłodszych lat na najlepszego piłkarza świata, jest najlepszy i będzie najlepszym zawodnikiem w historii. Ludzie porównują go z Ronaldo przez ilość strzelonych goli, zdobyte trofea drużynowe i indywidualne, ale niech CR7 chociaż raz rzuci taką piłkę przez pół boiska koledze na buta, jakich Messi rzuca po kilka razy na mecz, dodajmy do tego rzuty wolne niemal opanowane do perfekcji i co dla mnie ważne, nie szuka poklasku na siłę. Jeżeli gra sobie na luzie jak w klubie, bez tego reprezentacyjnego kamienia na szyi i jakiejś chorej presji to nie ma takiego na tym globie, który mógłby się chociażby zbliżyć poziomem, więc jak dla mnie to on może już nie zdobywać żadnych nagród indywidualnych, byle grał jak najdłużej i cieszył oko, bo świat będzie baaaardzo tęsknił. Tak jak w koszykówce pojawił się Bryant, jak w boksie Kliczko i nigdy nie będzie drugiego Jordana, ani Tysona, tak samo tutaj będą pojawiać się następni, ale nigdy nie będzie drugiego Lionel Messiego. Amen.
2
Zdecydowałem się w końcu obejrzeć ten słynny "Botoks", a raczej podjąłem próbę bo pierwsze 10 min, a ja jestem już w szoku jakie to jest wszystko wymuszone i sztuczne. Niewiarygodne, że to ten sam reżyser od Pitbulla 2005. Jeżeli tak ma teraz wyglądać współczesna sztuka kina to ja już wolę być zacofanym dziwakiem z lat 90.
1
Ja to nazywam pochopną ekscytacją ;)
0
No i to jest właśnie ta świeżość młodego piłkarza, który nie kalkuluje tylko gra od razu to co mu się narodzi w głowie.
3
Zimne, gazowane, jasne > czerstwa pajda z pasztetową xD
Żart, chlebek zawsze na 1 miejscu ;)
0
Kontuzje skutecznie ograniczały rozwój tego zawodnika, jestem pewien, że gdyby nie był tak podatny na urazy, to dzisiaj grałby na jeszcze wyższym poziomie. Różni się od Denisa i to mocno.
37
Logika według La Rambla:
Chcesz się podzielić z innymi kibicami własną opinią na temat drużyny, polityki transferowej, spostrzeżeniami po meczu, w odpowiedzi:
"Sami eksperci"
"To nie koncert życzeń!"
"Weź usuń konto"
Ktoś piszę "Uwaga! moja dziewczyna jednak dostała okresu!" w odpowiedzi:
"Gratuluje kolego, powodzenia"
"No proszę, czyli jednak"
XD XD XD
Zawsze mnie to rozwala na łopatki :V
2
Kontrakt gwarantuje mu taką wolność decyzji, aczkolwiek pod względem sportowym sam sobie robi krzywdę, lata uciekają.
0
Założyłem prawego buta na lewą nogę xD takie szaleństwo
0
Kto Ci wymieni klasowego 25-letniego pomocnika, za 30-letniego klasowego pomocnika?, chyba, że jedynie z jakimś wyregulowaniem finansowym.
4
Według [PS] Sergio Busquets we wrześniu podpisze z Barçą umowę do 2023 roku (wówczas wygasa też jego obecna umowa), a znacznie wzrosną kwota odstępnego (z 200 do 500 milionów euro) jak i pensja piłkarza (13-15 milionów euro rocznie netto).
8
Nie ma takiego zaklęcia, które z chama zrobi księcia :v
0
Hajto w "Cafe Fotball" złożył życzenia Jerzemu Brzęczkowi:
"– Trzymam za niego kciuki, powodzenia. Byłem z nim w Zabrzu i w reprezentacji, przez wiele razy razem w pokoju. Niech mu, jak to się mówi, ziemia lekką będzie – powiedział."
0
Tak, dokładnie.
9
Konkretny rowerek wow!
https://zapodaj.net/81a6ebdb28133.jpg.html
0
Gommora
1
Cóż, niektórym się nigdy nie dogodzi :) taka prawda
3
Ale dopieszczony ten PES19, w sam raz na turnieje z ziomalami przy piwku.
2
Ja mam Plusha z taryfą 25zł/miesiąc połączenia, sms-y, mms-y bez limitu, społecznościowe za free przez cały miesiąc, a neta to mam jeszcze 27GB.
0
Farguson tam płacze jak widzi MU ostatnimi czasy.
3
Bramkarze też miewają spadek formy.
0
No to dziwne bo przecież jest zwolennikiem Alexisa. Musiał mieć jakiś powód.
5
Szczeli i Juve na miszcza
14
Że nie fajnie się biega za piłką przez 90 minut xD
0
Nie no przesadził xD