0

Hahah xD

7

O La Rambla xD ;)

1

Myślałem, że masz Klaudiusza z Big Brothera na avatarze, a to chyba Hank z Breaking Bad :D

5

Kurczak z ryżem w sosie słodko-kwaśnym. 30 min i gotowe.

5

Jeszcze powinna być opcja: - Inni użytkownicy strony FCBarca.com z tego co widzę.

1

Jak tam Wasze spostrzeżenia? moja analiza tego meczu tak na gorąco po kolei:

Ter Stegen - O ile pierwsza połowa jak najbardziej poprawna i nie było się do czego przyczepić tak druga już słaba. Błędy, brak komunikacji no i ten karny na sam koniec meczu, pomimo tego, że wyczuł słaby strzał przeciwnika.

Semedo - No chłopak jest szybki, zwrotny, dobrze drybluje, ale jeśli chodzi o to ostatnie podanie to może 2 na 10 docierają do adresata. Brakuje mi tych dośrodkowań w stylu Alvesa.

Pique - Ogólnie bardzo dobry występ, fajne wyprowadzanie piłki do przodu, dobra asekuracja, no i potrafił się znaleźć przy bramce na 1:1

Lenglet - W pierwszej połowie momentami niepewny, no i bramkę dla Sevilli przypisał bym właśnie jemu, złe ustawienie przy tej akcji, druga połowa zdecydowanie lepsza. Wiadomo, chłopak dopiero wchodzi do drużyny, musi złapać styl, zgranie, będzie z niego solidny obrońca.

Alba - Przyznam, że momentami mnie irytował (straci piłkę, fauluje i jeszcze dyskusja z sędzią) kilka razy fajnie się podłączał, wjeżdżał w pole karne i coś tam dogrywał, w obronie nie przypominam sobie jakichś większych błędów.

Arthur - Bardzo bezpieczny tryb grania, wszystko w bok na krótko, cały czas myślałem sobie" rzuć jakąś piłę za linię obrony", ale może to wynika z moich dużych oczekiwań co do tego zawodnika, nie można jednak zapominać, że to piłkarz, który nigdy nie grał w Europie ani w klubie o takie presji, wiec najzwyczajniej w świecie potrzebuje gry, minut, zgrania, i nabrać pewności siebie.

Busquest - Słaba pierwsza połowa, większość długich piłek w aut, dużo niedokładności również przy krótkich podaniach. W drugiej połowie też bez szału, ogólnie daleko do optymalnej formy.

Rafinha - Robił co mógł, widać, że chciał uczestniczyć w każdej akcji, szarpał te ataki do przodu, próbował, no nie wychodziło.

Dembele - Pierwsza połowa powiedziałbym taka sobie, kilka fajnych pomysłów, kilka strat i tyle. Druga już jakby lepsza plus piękna brameczka na wagę zwycięstwa, także tutaj jestem optymistą.

Suarez - No cóż, z bólem serca, ale najgorszy zawodnik na boisku. Wszystkie decyzje złe i nie będę się już tutaj pastwić.

Messi - Już na początku meczu wykreował kolegom kilka kluczowych akcji, jego długie podania to jest jakiś kosmos, ten strzał z rzutu wolnego był na tyle kąśliwy, że wynikła z tego bramka na 1:1 więc duża zasługa Leo, dla mnie w tym meczu najlepszy zawodnik Barcelony.

Rakitić - Bardzo mi się podobała jego gra, ma w sobie ten spokój no i miewa takie przebłyski jak to wejście w pole karne gdzie był pociągany za koszulkę.

Coutinho - Jedna próba strzału, raz na spalonym, poza tym niewidoczny dla mnie ale o niego jestem tak spokojny jak o Messiego.

Vidal - 2 razy przy piłce więc nie oceniam.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jesteśmy w trakcie okresu przygotowawczego i nie wyciągam z tego meczu żadnych pochopnych wniosków. Pozwoliłem sobie podzielić się z Wami tym jak to wyglądało z mojej perpektywy i z niecierpliwością czekam na kolejne mecze :)

0

Ale jak ja czytam, że 5 lewonożnych mamy w składzie to tak jakby prawą już nic nie potrafili zrobić. Messi to nie Robben.

0

No bo lepiej się czuje na lewej nodze, więc chyba oczywiste, że ma więcej, ale to nie znaczy, że nie potrafi grać prawą.

0

Ale przecież zagranie do kogoś prawą nogą i nawet strzał na bramkę nie sprawia mu problemu to o co chodzi?

0

No nie w ogóle, 72 bramki prawą nogą ( i to dużo takich w samo okno), że już nie wspomnę o asystach :V

4

To mnie zawsze śmieszy :D jak przecież Messi gra obiema, Dembele tak samo

0

To tak jak Ekstraklase.

4

Javier Tebas i wszystko jasne.

0

Mój pierwszy komentarz na ten temat, a nie dziesiąty, więc nie przeżywam, wyraziłem na spokojnie swoją opinie. Proste :)

0

O wykałaczki w krześle
[Zobacz link:

]

0

Obejrzałem teraz ten filmik Gerarda i powiem szczerze, fakt faktem trochę się nadział, nic mu nie będzie, ale ogólnie to słaby poziom tego żartu, Cou w odwecie teraz powinien mu korki poprzebijać pinezkami od spodu przez podeszwę i udostępnić na swoim Insta jak będzie je zakładał :D bardziej bym się pośmiał, bo karma by wróciła :V Ale chłopaki widać, że się lubią i relacje na luzie :)

0

"Zemsta kucharza" na bazie Jalapeno

0

Artek to w Polsce zdrobnienie od Artura, czyli Arthur ;)

0

Ja Artka

1

Gajos, Jakubik, Więckiewicz, Dziędziel, Preis, Braciak to obecnie najlepsi polscy aktorzy. Widać, że gość chyba woli Karolaka, Borysa i jakże ambitne produkcje Vegi z Dodą. :D

2

Heh nigdy nie patrzą na ten pasek u samej góry :D

0

Wstań rano i zrób coś pożytecznego dla własnej satysfakcji, powinno pomóc, no i oczywiście wnioski na przyszłość.

0

Według mnie jego najlepszy występ. Wymiatają razem z Rafałem.

0

A ja wieczorem xD

1

Aha...

1

Nie interesuje mnie jakiś regulamin spółdzielni bo mieszkam w domu jednorodzinnym, ale mieszkałem kiedyś w bloku i powiedz mi co ma regulamin do policji?, przecież ich nie interesuje regulamin dla lokatorów ustalony przez spółdzielnie.

1

Rozumiem, ze policja, która przyjeżdża nie pracuje dla państwa tylko dla spółdzielni? :D

1

O czym Ty mówisz w ogóle? :D wiesz co policja może zrobić w takiej sytuacji?.. NIC, nawet mandatu nie mogą wystawić bo w świetle prawa jest to całkowicie LEGALNE :D

2

To pozostaje Ci tylko uzbierać na dom i wyprowadzić się z bloku albo napisać zażalenie do sejmu.

2

Palenie papierosów na własnym balkonie nie jest zabronione, nazywaj to sobie jak chcesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?