1

Co to za dyscyplina na TVP2? bo na pierwszy rzut oka podobne do piłki nożnej, ale tak patrzę 5 minut i chyba to nie to.

7

Te Malcom masz może linka do 4 odcinka 3 sezonu ? :D

0

No właśnie nie wiem gdzie się mam zarejestrować.

0

La Liga Fantasy, na jakiej gracie?
La Liga Fantasy MARCA czy Fantasy Liga 2018/19 Home?

0

Ale ja o Modrić'u nic nie pisałem :v dałem przykład Insigne, który waży 59kg ma 1,63 wzrostu i świetnie sobie radzi.

15

Żeby postawić sprawy do pionu :D

1

Taki Lorenzo Insigne to ma warunki fizyczne albo Mertens ;)

4

Mafia: The City of Lost Heaven, Max Payne

0

RM

0

No oczywiście, tak samo wszelkie podniety traktuje jak pochopną ekscytację, ale ludzie oglądają presezon i już wiedzą kto jest do sprzedania i jak daleko zajdziemy w tym roku. :V

32

Hejtować 21-letniego zawodnika, który nigdy nie grał w Europie, a w Barcelonie rozegrał 2 mecze towarzyskie, SP i PG :D boki zrywać

0

Noo, nie to co Munir xD

2

Oj więcej takich tu było. Również pozdrawiam.

30

Pewnie dedykacja dla tych co przez X czasu pisali MalcoLm.

0

Denisa i Munira.

0

To teraz pytanie po co rezygnować z tego dodatku wystawiając go na prawej stronie? no i chciałem również przypomnieć, że Iniesta grał na lewej.

1

No i na której stronie spisywał się lepiej? zawinął jakiegoś rogala lewą nogą?

1

Z tego co się orientuje to już wielokrotnie był testowany z prawej strony przez VV i się nie sprawdził, więc oświeć mnie jak sens ma ustawianie go ponownie na pozycji z której nie może nawet strzelić?

1

Jeszcze mi powiedz, że na MŚ grał z prawej strony :D

6

Panowie serio, wygrywamy i Malcom strzelił gola, ale nie ogarniam tej logiki Valverede, każdy trener na świecie wie o tym, że Coutinho najlepiej się czuje ustawiony bardziej z lewej strony boiska, nawet jak gra ŚP, to on tam daje Vidala, a Cou od prawej, Malcom typowo lewonożny zawodnik, również z tendencją do zejścia na strzał, ustawiony po lewej stronie, gdzie raczej rogala nie zawinie, jedynie tak jak tu widzieliśmy, ja się pytam czemu koniecznie wszystko na odwrót?

25

Munir gra tak samo jak go zapamiętałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mega dziwnie, zawodnika typowo lewonożnego z tendencją do zejścia na strzał dał na lewo, Vidal też powinien się miejscami zamienić z Coutinho, bo nawet nie ma jak uderzyć z prawej.

6

Malcom na lewej, Coutinho po prawej, jak on to poustawiał? nie ogarniam tego.

0

O 18:15 to oni raczej nie grają :P

2

Zapewne połowa tych ludzi trolluje bo nie wierzę, że ktoś jest w serwisie ponad 2000 dni i on nie wie, że jest zawsze w tym samym miejscu informacja o transmisji, także proponuje ignorować tego typu posty.

0

"No co? przecież kiedyś chyba musi mnie wystawić w pierwszym?" xD

1

Jak ktoś nie potrafi zapamiętaj jednej prostej rzeczy, że tam na górze zawsze jest informacja o transmisji to takiemu już nic nie pomoże, co niektórzy nawet Google nie potrafią obsłużyć.

0

HBO GO też

12

Oglądałem wczoraj ten film "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" i powiem krótko: dla mnie MIAZGA, aż mam go ochotę obejrzeć drugi raz. Polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?