0

Na moje oko wygląda normalnie, szczypiorem nigdy nie był a szybkość traci się z wiekiem, Messi też już nie jest taki szybki jak wtedy gdy miał 24 lata.

1

Dzięki, już nawet na stronie głównej wrzucili w tym momencie ;)

0

Podrzuci mi linka do prezentacji jakaś dobra dusza? bo szukam po tym YT i nie widzę.

0

Ostatnio pisałeś coś zupełnie odwrotnego :V

1

"Mały" albo "Dom bardzo nawiedzony", "Millerowie"

0

Górny Śląsk

0

Nadciąga tu u mnie jakiś tajfun, mam nadzieję, że nie odlecę razem z domem.

6

"Cristiano Ronaldo został ambasadorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. Gwiazdor reprezentacji Portugalii i od niedawna zawodnik Juventusu promuje ideę honorowego krwiodawstwa w ramach kampanii Be The 1."

5

Pod względem zawodowym, to angielski i niemiecki.

0

"Łukasz Piszczek zrezygnował z gry dla reprezentacji Polski. O swojej decyzji poinformował na Instagramie."

0

Wy jeszcze żyjecie przeszłością, te czasy już NIGDY nie wrócą i trzeba się z tym pogodzić, kto Twoim zdaniem obecnie ma dużo lepszą formacje pomocy od nas? jaka ta pomoc musiałaby być żeby satysfakcjonować? Eriksen, Kroos, De Bruyne? :D

5

W ostatniej edycji przydarzył nam się głupi błąd, wierzę, że teraz chłopaki chcą się zrehabilitować i wynagrodzić sobie jak i kibicom porażkę z Romą. Jesteśmy faworytami bez wątpienia szczególnie po ostatnich wzmocnieniach.

0

Ależ to jest kocuuur

49

Ja nie wiem co ten zarząd?! jeszcze nie sprzedali Vidala za 10 mln a już chcą go kupić za 20 :V

5

To byśmy musieli w ogóle nikogo nie sprowadzać bo ktoś tam kiedyś nie wypalił :V

12

25mln w 2009, a 20(+)mln w 2018, dzisiaj to są grosze, kiedyś to był majątek.

1

Coś mi się wydaje, że szybko otrą łzy i jeszcze zapieją z zachwytu. Za te pieniądzę...

2

Rodzina Soprano

2

No to przede wszystkim angielski perfect. Ziomek był kiedyś na rozmowie o prace własnie jako recenzent i kazali mu tam na miejscu zrecenzować grę po angielsku.

3

Jednocześnie wpadacie na te pytania czy powtarzacie jeden po drugim? xD

0

Zobaczysz jak będą śmigać w tym sezonie ;)

1

Heh oglądałem ten mecz :D ale nic nie przebije Arturo :D
[Zobacz link:

5

Arthur 30mln, Lenglet 36mln, Malcom 45mln, Vidal (?) 20mln
Powiem Wam, że gdyby tak zakończyły się nasze zakupy to jestem zadowolony z tego okienka. Lipa z Griezmann'em wyszła nam na dobre. Teraz tylko sprzedawać, sprzedawać! :D

1

Spoko, jeszcze Messi jest kreatywny.

1

Z grubsza poleciałem

1

Przede wszystkim chyba ze względu na wiek.

0

Messi, Suarez, Coutinho, Busquest, Rakitić, Vidal, Arthur, Rafinha, Dembele, Malcom, Alba, Pique, Umtiti, Roberto

No to gruuubo :D niezła paka się szykuje :))

4

Busquest, Rakitić, Arthur, Vidal, Rafinha reszta out (Gomes, Denis, A.Vidal) i dla mnie bomba.

15

Naprawdę żywy przykład wiary, ciężkiej pracy i profesjonalizmu. Brawo

2

Na początku zwracałem na to uwagę, nawet sugerowałem przejście na cytat miesiąca, ale teraz to tam nawet nie zjeżdżam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?