17

Ja nie chce nic mówić, ale jak widzę podania Arthura, wyjście spod pressingu i jak się porusza z piłką to zaczyna mi się gęba cieszyć bo mam przeczucie, że to będzie strzał w 10.

4

Jest magia

0

Alexis, Herrera, Benzema

7

Wytrzymać do 4 to nie jest jeszcze największy problem, wytrzymać do 6, to jest problem :P

0

Kompilacja imion Raul de Tomas

1

Puig powinien grać w jego miejsce.

1

Ja

4

Statystyka kontuzji w karierze kilku pomocników w odpowiedniej kolejności:
(ilość dni trwania kontuzji, ilość opuszczonych meczy, wiek)

Ilkay Gundogan - 976, 169, 27
Thiago Alcantara - 793, 133, 27
Rafinha - 585, 95, 25
Philippe Coutinho - 370, 76, 26
Marco Veratti - 341, 47, 25
Toni Kross - 321, 52, 28
Kevin De bruyne - 156, 29, 27
Miralem Pjanic - 109, 16, 28
Isco - 74, 12, 26
Christian Eriksen - 55, 11, 26

(UWAGA! Statystyka ma tylko i wyłącznie charakter informacyjny) :))

1

Ale bym zobaczył taki według Sportu, ASa też spoko.

0

Marketing i jeszcze raz marketing, w tym koszulki również, ilu kibiców więcej zyskało Juve dzięki temu transferowi, reklama dla ligi włoskiej, poza tym się bardzo wolno starzeje, ma przekręcony zegar biologiczny i jeszcze sobie sporo postrzela, tam pracują ludzie którzy wiedzą jak wyciągnąć z tego maximum. Zwróci się lekkim ......

0

Aurelio de Laurentis - "Wydawanie tak wielkich pieniędzy na piłkarza będącego blisko końca kariery jest niebezpieczne. Nie zapominajmy, że Cristiano ma swoje lata, więc pod względem klubowych finansów Juventus bardzo zaryzykował"

"Zobaczymy, czy na końcu sukces komercyjny nie okaże się większy od tego sportowego – dodał prezydent Napoli."

A ja myślę, że im się to szybko zwróci.

0

Dziennik „MARCA” stworzył listę decyzji, jakie szkoleniowiec RM Julen Lopetegui będzie musiał podjąć w najbliższych dniach. xD

1. Wątpliwości związane z transferem „9”
2. Hazard?
3. Wypożyczenie Theo Hernandeza.
4. Co dalej z Kovaciciem?
5. Nadmiar bramkarzy
6. Kto rezerwowym napastnikiem?
7. Co z Viniciusem i Odegaardem?

11

Serio potrzeba było ankiety?

7

A Jarek i Merkel lecą w podróż poślubną na Marsa z kotem o imieniu Łajka.

0

Znacie takiego ziomka? dla mnie nr.1 jeśli chodzi o Rap New School "DAX"

0

A ja końca okienka transferowego :P

0

Strona główna ----->

1

Dokładnie tak mam teraz xD tylko leżę, nie siedzę.

0

Chcą z gó...a bat ukręcić :)) czarno widzę tą ich politykę.

0

xD

0

Świetnie, że Puig dostał szansę, żeby się pokazać. W przyszłości może być znakomitym piłkarzem, ma ogromny potencjał.

1

Dlatego, iż uważam, że jest lepszym symulatorem piłki nożnej, bardziej wymagającym, trzeba kontrolować więcej rzeczy naraz niż w Fifie, a gracz ma większy wpływ na wszystko. Ale wiadomo są gusta itd.......aa i nie wiem jak tam na PC mówię o konsoli.

2

Do gry towarzyskiej PES

3

Mi to tylko szkoda Alexisa, bo się tam marnuje.

3

"W obozie drużyny z Old Trafford wszystko jest nie tak. Kluczowi piłkarze odpoczywają po mundialu, inni z różnych powodów opuszczają zgrupowania lub przylatują na nie spóźnieni. Szkoleniowiec domaga się kupna nowych graczy, ale ci jakoś się nie pojawiają. Do tego trzeba dodać kontuzje i brak wygranych w sparingach. – Mamy kłopoty – mówi coraz bardziej zdenerwowany Mourinho."

5

"Jak informuje dziennik „El Periódico”, w Barcelonie istnieje spora wewnętrzna debata ws. transferu Thiago. Na „tak” są Valverde, bo pomocnik spełnia wszystkie jego oczekiwania, jak i prezes Josep Maria Bartomeu. Duża część dyrektorów, w tym dyrektor ds. futbolu Pep Segura, jest jednak na „nie”. Od jakiegoś czasu Barcelona stosuje filozofię „kto odchodzi, ten nie wraca”. I pomimo tego, że Cesc Fábregas czy Gerard Piqué odnieśli sukces, Segura nie zapatruje się pozytywnie na transfer Thiago. Dyrektor Blaugrany ma też preferować sprowadzenie pomocnika silniejszego fizycznie, np. Adriena Rabiota z Paris Saint-Germain." [PS]

1

Nie mam na myśli akurat tej dyskusji, ale widzę tutaj codziennie takie zachowania. Od złośliwości, wymądrzania się, po wyzwiska.

5

Tutaj to jest tak, że jak masz inne zdanie, niż ogól to zaraz się łączą w grupy i niszczą typa doszczętnie i nie ważne, że kibice tego samego klubu. To takie ludzkie

0

W sensie, że dużo zabijania, i takich egzekucji z bliska pokazanych, że każdy strzał w głowę dokładnie widzisz :D mocne kino gangsterskie, ale świetnie dobrani aktorzy no i ten włoski klimat.

0

Nie, nie, inny zupełnie, o włoskiej, rodzinnej organizacji przestępczej, gra aktorska miodzio. Dosyć brutalny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?