MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwróćcie uwagę na podanie w 28sek, nie cofał do najbliższego tylko od razu wyjście do przodu, i w 32sek też nie szukał bezpiecznego wycofania, tylko przekładka i do przodu, no i to cudo w 1:14min, cóż by to była za asysta gdyby Luis trafił, a w sumie to ile on minut rozegrał jak do tej pory w nowym klubie?, będzie pociecha z niego, tylko przypuszczam, że na dalszym etapie sezonu.
10
Ja tam widzę u niego postęp od tamtego sezonu i myślę, że będzie jeszcze lepiej.
0
A można sobie na Xboxie wejść w cda i oglądać filmy? albo są na Xbox aplikacje Netflix, HBO GO, Youtube? jeżeli tak to ok, ale właśnie w PS4 to wszystko jest.
0
Dokładnie, chyba, że od samego U-15 ale to wtedy 15 trafień, a nie 11.
https://zapodaj.net/863969cc1c613.png.html
27
Piątek > Poniedziałek
0
Skrót to już był na Youtubie 5 minut po końcowym gwizdku, chyba że pytasz o PL.
0
Bo jedni chcą, żeby z ogórami zawsze wychodzili rezerwowi w pierwszym, a drudzy chcą żeby wychodzili dopiero na dalszym etapie sezonu, gdy pierwszy garnitur się zmęczy.
2
Pewnie dla tego, że nie żyjesz między nimi, nie wiesz o czym sobie gadają przed meczem, w trakcie meczu i po itd.
0
Taa, takim osobnikom to można mówić.
0
Alba dzisiaj równie znakomity.
0
Przecież wszystkie skróty świata zawsze są na Youtubie, zaraz po ostatnim gwizdku i to już od wielu, wielu lat. :o
7
Taki wynik wystarczy z ogórami? czy jeszcze lipa bo dwu-cyfrówki nie ma? Nie ma to jak wylewać żale po pierwszej połowie, że z taką grą to nie ma co liczyć na punkty z mocniejszymi rywalami. Niektórzy to się NIGDY nie zmienią i będą tak smucić do końca swojego żywota.
8
Skrót meczu to dzisiaj będzie miał ze 25 minut :)
3
W ogóle jaka asysta by była to nie ma pytań !
2
Co to było za podanie! :0
0
MIazga!!!
0
Atak wygląda dobrze, Messi oczywiście w swoim stylu, Cou widać, że szuka tego zejścia na strzał, ale nie ma miejsca, Suarez wygląda dużo lepiej, niż ostatnio, udany drybling w polu karnym, czysty odbiór w ataku, wykończenie podania Alby, rozpycha się jak może, no i sam Alba zna-ko-mi-ty dzisiaj! Dembele ładny strzał w poprzeczkę po rożnym, dobra klepka ale obrona bez koncentracji, przy 2 bramce to powinno być zablokowane.
0
Znakomita połowa w wykonaniu Alby.
0
Jakieś sprawdzone linki bez zacinania? nie musi być PL.
Ktoś, coś na priv?
0
Jest taka opcja, sam często z niej korzystam.
8
I Ter Stegen z nożyc xD
4
3 kolejka La Liga a tu piszą, że już trener chce drużynę zajechać :V OMG
0
Ale wiesz, że można sobie podjechać myszką do góry i tam zawsze jest data, godzina, i kanał transmisji meczu?
8
A ja mam nadzieję na grad goli i wysoki wynik.
0
No na pewno Andres.
3
Bo nie spełnia oczekiwań na LR? :v
0
No ten link też bardzo pomocniczy :D
0
3 punkt kodeksu La Rambla. "Usunięte komentarze należy traktować jako ostrzeżenie."
1
Dokładnie, ja tylko czekam w którym momencie rozpocznie strzelanie i uciszy to jęczenie.
0
Ostatnio oglądałem jak Eto'o opowiada o relacjach z Pepem, polecam, jest na YT.