0

Zwróćcie uwagę na podanie w 28sek, nie cofał do najbliższego tylko od razu wyjście do przodu, i w 32sek też nie szukał bezpiecznego wycofania, tylko przekładka i do przodu, no i to cudo w 1:14min, cóż by to była za asysta gdyby Luis trafił, a w sumie to ile on minut rozegrał jak do tej pory w nowym klubie?, będzie pociecha z niego, tylko przypuszczam, że na dalszym etapie sezonu.

10

Ja tam widzę u niego postęp od tamtego sezonu i myślę, że będzie jeszcze lepiej.

0

A można sobie na Xboxie wejść w cda i oglądać filmy? albo są na Xbox aplikacje Netflix, HBO GO, Youtube? jeżeli tak to ok, ale właśnie w PS4 to wszystko jest.

0

Dokładnie, chyba, że od samego U-15 ale to wtedy 15 trafień, a nie 11.
https://zapodaj.net/863969cc1c613.png.html

27

Piątek > Poniedziałek

0

Skrót to już był na Youtubie 5 minut po końcowym gwizdku, chyba że pytasz o PL.

0

Bo jedni chcą, żeby z ogórami zawsze wychodzili rezerwowi w pierwszym, a drudzy chcą żeby wychodzili dopiero na dalszym etapie sezonu, gdy pierwszy garnitur się zmęczy.

2

Pewnie dla tego, że nie żyjesz między nimi, nie wiesz o czym sobie gadają przed meczem, w trakcie meczu i po itd.

0

Taa, takim osobnikom to można mówić.

0

Alba dzisiaj równie znakomity.

0

Przecież wszystkie skróty świata zawsze są na Youtubie, zaraz po ostatnim gwizdku i to już od wielu, wielu lat. :o

7

Taki wynik wystarczy z ogórami? czy jeszcze lipa bo dwu-cyfrówki nie ma? Nie ma to jak wylewać żale po pierwszej połowie, że z taką grą to nie ma co liczyć na punkty z mocniejszymi rywalami. Niektórzy to się NIGDY nie zmienią i będą tak smucić do końca swojego żywota.

8

Skrót meczu to dzisiaj będzie miał ze 25 minut :)

3

W ogóle jaka asysta by była to nie ma pytań !

2

Co to było za podanie! :0

0

MIazga!!!

0

Atak wygląda dobrze, Messi oczywiście w swoim stylu, Cou widać, że szuka tego zejścia na strzał, ale nie ma miejsca, Suarez wygląda dużo lepiej, niż ostatnio, udany drybling w polu karnym, czysty odbiór w ataku, wykończenie podania Alby, rozpycha się jak może, no i sam Alba zna-ko-mi-ty dzisiaj! Dembele ładny strzał w poprzeczkę po rożnym, dobra klepka ale obrona bez koncentracji, przy 2 bramce to powinno być zablokowane.

0

Znakomita połowa w wykonaniu Alby.

0

Jakieś sprawdzone linki bez zacinania? nie musi być PL.
Ktoś, coś na priv?

0

Jest taka opcja, sam często z niej korzystam.

8

I Ter Stegen z nożyc xD

4

3 kolejka La Liga a tu piszą, że już trener chce drużynę zajechać :V OMG

0

Ale wiesz, że można sobie podjechać myszką do góry i tam zawsze jest data, godzina, i kanał transmisji meczu?

8

A ja mam nadzieję na grad goli i wysoki wynik.

0

No na pewno Andres.

3

Bo nie spełnia oczekiwań na LR? :v

0

No ten link też bardzo pomocniczy :D

0

3 punkt kodeksu La Rambla. "Usunięte komentarze należy traktować jako ostrzeżenie."

1

Dokładnie, ja tylko czekam w którym momencie rozpocznie strzelanie i uciszy to jęczenie.

0

Ostatnio oglądałem jak Eto'o opowiada o relacjach z Pepem, polecam, jest na YT.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?