MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boks: Tyson
Golf: Tiger Woods
MMA: Emalienenko
F1: Schumacher
0
No to niezły news
0
Widzę, że dzisiaj na stronie "Maraton Uśmiechu", boki zrywać xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja to bym nawet nie pytał tylko podszedł i go zerwał, tak po prostu.
0
U nas są ludzie, którzy o to dbają, a na kajecie widocznie takich osób brak. Pozdrowienia dla Robertinho ;)
4
On chyba tak jak Grosicki, nie lubi biegać za piłką przez 90 minut bo gdyby lubił to poinformowałby klub o tym, że chce odejść, a tak najlepsze lata dla piłkarza uciekają bo u nas to on sobie nie pogra.
1
"Och Ziuta..."
0
Pewnie dlatego, że nie ma pszczół, a w szachy nie ma z kim.
0
Mam wrażenie, że zawsze jak grają o takiej godzinie to się męczą i słabo im idzie, przynajmniej z tego co kojarzę.
0
To sobie wpisz Ascetoholix
2
Tego Donia jak i Libera czy Jeden Osiem L, Meza to non stop na kanałach muzycznych puszczali, nie wierzę, że nawet o nim nie słyszałeś, padake robili straszną, ale ogólnie byli znani ze swego hip hopolo, ciężko było nie znać. Mi osobiście w ogóle nie podchodzi ten New School i zostawiam tą muzykę pokoleniom 2000.
1
Wiecie co? właśnie sobie sprawdziłem kto to w ogóle jest MGK, potem obsłuchałem ten diss Eminema, a po wszystkim puściłem sobie dla porównania "Bring the pain - Method Man", i śmiało mogę powiedzieć, że coś umarło na zawsze.
3
No przeważnie to laska już pisze, że np. idzie spać i paaa.
0
"Raperzy z Malibu", blisko ;)
2
35 mln nie mogą wydać bo fair play, Al-Khelaifi płacze ze śmiechu.
1
Widzę, że się nie możesz zdecydować jeszcze xd Obejrzyj sobie recenzje Mobzilla na Youtube to dowiesz się szczegółowo wszystkiego o każdym z tych modeli.
0
5.1 Głośniki Logitech Z-906 THX, ale trzeba coś dołożyc zł, wszystko z dźwiękiem przestrzennym nawet gry na ps4.
9
Bo nie rotował w 1 czy 2 kolejce LaLiga? i bardzo dobrze bo i po co? jak pierwszy skład jest wypoczęty i to przede wszystkim pierwszy garnitur potrzebował ogrania, trener rezerwowych ogrywał przy korzystnym wyniku, takim to sposobem jest porządek w tabeli z punktami i świeżaki się powoli wdrażają, rotacje się stosuje na dalszym stadium sezonu chłopaki, jak Rakitić faktycznie będzie odczuwał mecze, czy Busi to będą i zmiany.
10
Z tym Rakitićiem to mi dzisiaj zryli mózg xD
Kiedy to się skończył Mundial? aha 2,5 miesiąca temu, po MŚ od razu 2 tygodnie wakacji, w pre-sezonie grał jakieś minuty? coś tam wszedł chyba, no i te 4 kolejki sezonu z tygodniowymi pauzami, a i teraz towarzyski zagrał po 9 dniach przerwy od ostatniego meczu, pewnie jest zajechany jak koń po westernie, jeszcze 2 mecze i pewnie padnie na twarz z wycieńczenia.
4
Decyzji nie podejmuje żadnych, więc jest tylko od oglądania i dopingowania, ewentualnie od pogadania sobie i snucia teorii przy paczce chipsów. Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że wielu tutaj przelewa swoje niespełnione ambicje o karierze sportowej i chciałoby się podzielić swoją wizją gry i prowadzenia klubu ;) Nie mam nic przeciwko :)
0
Zaleciało familiadą
0
Kolego komentarz Ci się trochę rozszerzył po edycji xd
0
Dlatego trzeba nabrać dystansu do tego co się tu czyta.
0
Może ma taki uniwersalny z Logitech, który sobie zintegrował z konsolą przez bluetooth xD
0
Zrób sobie frytki z piekarnika bez tłuszczu i własnoręcznie przyrządzony sos pomidorowy. Zdrowsze będzie.
4
Paprykarz szczeciński xd
9
Następny jest np. w Łodzi, to nie jest tak, że takie wydarzenia organizowane są tylko w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.
4
Czemu? :) odbędzie się tutaj turniej na 130 osób podzielonych na 19 grup, największy taki turniej od 2 lat.
0
Ktoś z LR bierze jutro udział w ogólnopolskim turnieju PES19, który się odbędzie w Częstochowie?