MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jak zagrał przez rok 80 meczy to teraz ma mieć 80 meczy przerwy czy jak? Po mundialu był na wakacjach by zregenerować siły po sezonie, teraz mamy 7 kolejkę (nowego) sezonu w LaLidze.
To idąc tym tokiem myślenia za rok można powiedzieć, że przez 2 lata zagrał 160 meczy, a przez 3 lata 240 i zaraz padnie na twarz xD, tak jak mówię PARANOJA.
0
Co Wy macie z tym zmęczeniem Rakiticia to ja nie wiem, paranoja, wyjaśnij mi proszę po czym on jest taki zmęczony?
3
Yyy serio nie wiedziałeś? :o
0
Według mnie to on nie ma charyzmy, takiego życia meczem i dobrej motywacji piłkarzy.
0
No mi też jakoś trudno to sobie wyobrazić, żeby Valverde go posadził na kilka meczy pod rząd, nawet po 3 - 4 dramatycznych meczach by mówił, że wszyscy znamy klasę Gerarda, a słabe mecze się zdarzają i grałby dalej.
0
Ja to bym Puyola najchętniej zobaczył kiedyś w roli trenera, charyzmatyczny, inteligenty, wzbudzający szacunek z odpowiednim podejściem do piłkarzy.
0
Wiem co masz na myśli ;) ale najlepiej jakby oboje byli zdrowi, a Gerard by sobie usiadł na parę meczy.
0
To, że jak nie poprawimy gry w obronie to koniec sezonu nie będzie tak kolorowy jak każdy zakłada. Ale pożyjemy zobaczymy.
0
No linia obrony ostatnio nie napawa optymizmem.
3
Ta, ma pomysł, to są jego ostatnie podrygi w tym klubie.
1
No czyli nie tylko my zagramy bez podstawowego zawodnika.
5
Ciary do tej pory MŚ2014
4
Pani, która robi wywiad z Kurkiem wygląda jakby klęczała, aż z kadru znikła :D mogłaby mu robić na stojąco.
1
Bloku i serwisu nie ma dzisiaj jak na razie, dobrze, że chociaż przyjęcie funkcjonuje.
1
Grał ktoś w The Evil Within 2? warto kupić?
5
"5? 10 porażek z rzędu? ciężko to wyjaśnić, rywale strzelają więcej goli, taka jest piłka nożna, ale wiemy co mamy poprawić i skupiamy się na następnym meczu." :V nie zdziwiła by mnie taka wypowiedź.
0
Bo Kloop jest znakomitym trenerem i ożywił tą drużynę, zmartwychwstała za jego kadencji, tam zawodnikom chce się grać.
2
Brakuje mu charyzmy, pasji, życia przy linii bocznej no i od dłuższego czasu mam wrażenie, że również umiejętności motywowania zawodników.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jedni na siłę hejtują Valverde, drudzy na siłę go bronią, obiektywnych kibiców to jest tutaj malutka garstka, którzy potrafią trzeźwo ocenić, kiedy mecz zawalił trener, a kiedy zawodnicy.
1
Dłuuugo nie zapomnę tego meczu.
0
Dla mnie Munir to jest w ogóle jakieś nieporozumienie i nie wiem co on w ogóle robi w tym klubie, Suarez jest cieniem samego siebie, ale nawet w tej dyspozycji jest lepszy od Munira.
1
Zajebisty mecz, zajebiste streamy, zajebiste wszystko, ja się nie mogę denerwować qr...a
0
Nooo, bo Munir to dzisiaj rozgrywa mecz życia nie?! Jak zwykle z resztą.
0
Tak się gra hahahahahaha
0
Straty, niedokładne podania, słabe czytanie gry. Tak to dzisiaj wygląda i nie zakrzywiajmy rzeczywistości.
1
Busquest ma już dość.
3
Ja nie wiem, z PSV jak oglądałem to nic nie ścinało teraz z Leganes, jakiego streama nie włącze to tnie masakrycznie, pooglądane.
0
Nie no dajcie Panowie jakiegoś linka bo mi ścieło nawet bramki nie widziałem, dramat, poratuj ktoś na priv
0
Roberto na prawej obronie.