27

Szkoda, że Valdusia się nie da opchnąć za te 50 baniek :v bo mi już na prawdę coraz mniej się podoba to co się tutaj dzieje. Zaczyna irytować to wszystko.

5

Nie wiem skąd u Ciebie takie wrażenie, że Klopp by się nie sprawdził, uważam żeby sobie poradził bardzo dobrze z tą drużyną, a o skład by musiał walczyć każdy bez względu na nazwisko, poza tym gość przez 90 minut żyje meczem i reaguje na sytuacje i jestem przekonany, że motywacje to on tam w szatni robi bez ogródek. Czyli wszystko to czego nam tu trzeba. W tym momencie jest jednak nierealny, wielka szkoda.

0

Do 400zł to jedynie Xiaomi Redmi Note.

0

No ale to tylko pokazuje, że jak zawodnik nie będzie grał w miarę systematycznie to nigdy nie pokaże swojego całego potencjału, a Valdek nie wiem, chyba patrzy po treningach albo nie wiem czym się kieruje, że postawił na Munira który musi mieć 10 sytuacji sam na sam, żeby coś trafić, Paco jak wchodził to rzadko kiedy grał padake, w moim odczuciu przeważnie prezentował się solidnie.

0

No dlatego mission impossible, ale z Paco to był dla mnie absurd, że zostawił sobie Munira zamiast niego.

0

Dlatego idealny byłby tutaj Mbappe co jak trzeba to i na skrzydełku zagra, niestety to raczej Mission Impossible.

3

"Jakby spróbowali bimbru wujaszka 80 volt z mirabelek to by się poczuli jak w wiosce galów xd" - taka prawda xd


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No z jednej strony tak, ale przecież nie urodziłem się mając 30 lat xd co przeżyłem do tej pory to moje.

0

No ja też się z tego cieszę.

0

Był ktoś na góralskim weselu? szykuje mi się takowe 2 dniowe w weekend i słyszałem, że wóda leje się strumieniem i ogólnie, że mają tam łeb do picia.

0

Podobnie jak to, że ponoć miałem na myśli, iż dyskusja na LR nie ma sensu.

1

Czasem mam wrażenie jakby ilość głosów na LR miała przechylić szalę działań klubu.

0

Widzielibyśmy czy nie widzielibyśmy, co za różnica, nie mamy na to żadnego wpływu. :P

1

Wziąłem sobie na poniedziałek bo w weekend idę na 2 dniowe wesele. :P

3

Jeszcze 3 godziny i wypad z tej roboty.

0

"Tylko bogaci mogą mówić mi, ze pieniądz nie daje szczęścia" - K44

0

I w tym przypadku też będą wszystkie piłki no Messiego.

0

Jak nie on, to zostaje Hazard, Mbappe, ewentualnie Alexis, z czego Mbappe to raczej Mission Imposible.

0

Jeśli nie sprowadzimy teraz kogoś kto od razu zagwarantuje petardę w ataku to czeka nas kilka lat posuchy zanim ktoś młodszy się rozwinie i wejdzie na odpowiedni poziom, już jest Dembele, młody, przyszłościowy jednak nie robi różnicy.

3

Gdyby Quasimodo był zarobiony to by śmigał z Kardashian. xD

1

Dzisiaj hajs reguluje wszelkie niedociągnięcia ;)

0

Powiedz to Leo, albo Insignie xD

3

Kiedyś to się pisało właśnie "nieuregulowany", ale teraz już wojsko jest tylko zawodowe, więc stawiasz jedynie kreskę, przynajmniej ja tak ostatnio zrobiłem i jest dobrze.

3

A Suarez to nie ma odpałów? i jakoś jest cacy, a Vidal to nie słynie z odpałów? również jest cacy. :v Albie też się zdarza. To nie czasy Puyola czy Iniesty, Xaviego, piłkarskich gentelmenów.

4

Hazard to jeśli już na tym samym poziomie, a Mbappe na pewno jeszcze nie jest lepszy.

0

Przecież to jest tylko punkt dodatni, a nie główny powód transferu :v A Ney jest zawodnikiem na przyszłość.

9

Pewnie chorągiewek to tu jest multum, ale jaki sens w tym, że wytykać komuś błąd do końca życia, wszyscy się mylimy i może do pewnych osób dotarło, że niektórzy zasługują by im dać drugą szansę i może stąd zmiana podejścia. Tylko krowa nie zmienia poglądów!

2

Szejk zrobi wszystko w co jego mocy, żeby utrudnić nam ponowne sprowadzenie Neya, chyba, że poszli by na wymianę Dembele z uzupełnieniem finansowym. Ja osobiście byłbym bardzo zadowolony z reaktywacji tritende bo nikt nie jest w stanie tak namieszać na skrzydle jak Neymar, poza tym istnieje pewna chemia między nim, a Messim i Luisem co też wpływało pozytywnie na wyniki. Z całym szacunkiem do Demba, ale nie prezentuje podobnej jakości i nie ma gwarancji, że kiedyś będzie prezentował podobny poziom. Tutaj mamy z miejsca wzmocnienie siły ataku. Nie widzę sensu też w wytykaniu mu do końca życia błędu, bo każdy się może pogubić, szczególnie kiedy koło Ciebie tyle się dzieje i dookoła tłum wujków dobra rada.

0

Zależy ile potrafisz pochłonąć i czy będą brane dokładki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?