0

Na Allegro tego pełno, kurierem na pojutrze byś miał.

26

Oni pewnie jakby mieli do wyboru wątrobę z czarnego rynku, a śmierć to położyli by się i umarli, żeby było uczciwie i w porządku. :P

1

Powiedz, że tego nie możesz dla niego zrobić, ale możesz zrobić dla niego coś innego...xd jak w "Chłopaki nie płaczą".

53

Pięknie pływa z piłeczką, wielka gracja, wspaniale się ogląda ostatnio Arthura, widać, że się rozkręca. Kontrola piłki miód, malina.

0

Najlepszy okres w życiu?, ale w sensie, że już lepiej, niż teraz nie będzie grał i to szczyt jego możliwości?

1

Busi wraca na dobre tory, wczoraj znakomity występ.

3

Ale Arthur pływa z piłką pięknie. Kontrola piłki miód.

4

Dobra, jeżeli dostrzega dobrą dyspozycję Arthura i nie chciał ryzykować, bo oszczędza go na następne mecze to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć, (widocznie woli by w razie czego wysypał się Rakieta lub Busi) ale tego, że za Rafinhe nie dał pograć, któremuś z naszych szybkich i spragnionych gry skrzydłowych tylko przesunął Roberto i wpuścił Semedo, to nie ogarniam, później jeszcze Munir, który i tak w tym klubie długo nie zabawi, a zawodnicy, którzy mieli się rozwijać i stanowić przyszłość FCB grzeją ławę. Zobaczymy co na El Clasico wymyśli.

2

Dokładnie, u nas też mnóstwo kibiców, którzy patrzą jedynie na wynik, 1-0 nie ważne jak, nawet po samobóju przeciwnika, byle 3pkt. Zakochali się w tym klubie bo swego czasu Barca ze wszystkimi wygrywała, a nie dlatego, że grała pięknie.

2

Co z tego, że macie efekty jak piłkarze, którzy mieli być przyszłością klubu zaraz pójdą w piź**** bo chcą grać, a nie grzać krzesło na trybunie i marnować sobie najlepsze lata, liczy się nie tylko tu i teraz, nie widzicie tego? Poza tym socios są częścią klubu.

0

A ty na jakiej podstawie tak twierdzisz? aaa, bo komentatorzy tak powiedzieli to tak musi być, oj ludzie...

0

Wszystkie zmiany cycuś glancuś, ludzie widzą co się dzieje dlatego gwiżdżą, proste. Przecież krew zalewa.

0

Przecież oni nie są sobą to Atletico, dno i wodorosty.

0

Hahahahaha Borussia 4-0, mocne to Atletico w tym sezonie

5

Alba, Arthur, Busquest, Suarez najlepsi na boisku.

0

Gdzie te Neymary, Mbappe, Cavanie? normalnie potęga i postrach Europy :V

0

Ja nie mogę się qrw* denerwować, ale zobaczyyyyymy jak mu to pociągnie na dłuższy dystans, sam się pogrąży gagatek i pójdzie do lamusa.

0

Na dwóch kuponach mam, że PSG wygra :P

7

Już nigdy nie postawie nic na PSG, będę omijał jak g*** !!!

1

Coutinho totalnie nie ma z kim grać w ataku

0

A niech oglądają po rusku.

0

Mam kupony na obydwie ewentualności. Także nie ma tego złego.

3

Kończ ten mecz panie turek, niech wchodzi ten remis.

0

Totki jeszcze oddali punkty na koniec, żal

12

To już nie chodzi o Rafinhe samego w sobie bo jestem przekonany, że komu jak komu, ale akurat jemu zaangażowania w tym meczu nie zabraknie i będzie gryzł trawę, ale jak można mieć takie złoto na ławce, tak szybkich skrzydłowych, potencjalną przyszłość tego klubu i z tego nie korzystać, nakupowali mu zawodników i chyba ma za dużo w d***, bo inaczej tego nie da się nazwać.

2

Ja nie ogarniam tego człowieka, bez kitu. To nam się trafił gagatek.

9

Rebus: Co wyjdzie jak połączysz dwa imiona syna i ojca z "Świat według Kiepskich" ? :P
........................
Walferde :V

#familiada

0

Jak chcesz taką głupawą, ale śmieszną komedyjkę to "Dom bardzo nawiedzony", a jak poryty horror to "Martyrs - Skazani na strach"

0

Zaufałem intuicji, że na LM zepną tyłek, pewnie znowu mnie zawiedzie.

0

Atletico i Totki mam remis lub wygrana, więc dosyć prawdopodobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?