MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Allegro tego pełno, kurierem na pojutrze byś miał.
26
Oni pewnie jakby mieli do wyboru wątrobę z czarnego rynku, a śmierć to położyli by się i umarli, żeby było uczciwie i w porządku. :P
1
Powiedz, że tego nie możesz dla niego zrobić, ale możesz zrobić dla niego coś innego...xd jak w "Chłopaki nie płaczą".
53
Pięknie pływa z piłeczką, wielka gracja, wspaniale się ogląda ostatnio Arthura, widać, że się rozkręca. Kontrola piłki miód, malina.
0
Najlepszy okres w życiu?, ale w sensie, że już lepiej, niż teraz nie będzie grał i to szczyt jego możliwości?
1
Busi wraca na dobre tory, wczoraj znakomity występ.
3
Ale Arthur pływa z piłką pięknie. Kontrola piłki miód.
4
Dobra, jeżeli dostrzega dobrą dyspozycję Arthura i nie chciał ryzykować, bo oszczędza go na następne mecze to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć, (widocznie woli by w razie czego wysypał się Rakieta lub Busi) ale tego, że za Rafinhe nie dał pograć, któremuś z naszych szybkich i spragnionych gry skrzydłowych tylko przesunął Roberto i wpuścił Semedo, to nie ogarniam, później jeszcze Munir, który i tak w tym klubie długo nie zabawi, a zawodnicy, którzy mieli się rozwijać i stanowić przyszłość FCB grzeją ławę. Zobaczymy co na El Clasico wymyśli.
2
Dokładnie, u nas też mnóstwo kibiców, którzy patrzą jedynie na wynik, 1-0 nie ważne jak, nawet po samobóju przeciwnika, byle 3pkt. Zakochali się w tym klubie bo swego czasu Barca ze wszystkimi wygrywała, a nie dlatego, że grała pięknie.
2
Co z tego, że macie efekty jak piłkarze, którzy mieli być przyszłością klubu zaraz pójdą w piź**** bo chcą grać, a nie grzać krzesło na trybunie i marnować sobie najlepsze lata, liczy się nie tylko tu i teraz, nie widzicie tego? Poza tym socios są częścią klubu.
0
A ty na jakiej podstawie tak twierdzisz? aaa, bo komentatorzy tak powiedzieli to tak musi być, oj ludzie...
0
Wszystkie zmiany cycuś glancuś, ludzie widzą co się dzieje dlatego gwiżdżą, proste. Przecież krew zalewa.
0
Przecież oni nie są sobą to Atletico, dno i wodorosty.
0
Hahahahaha Borussia 4-0, mocne to Atletico w tym sezonie
5
Alba, Arthur, Busquest, Suarez najlepsi na boisku.
0
Gdzie te Neymary, Mbappe, Cavanie? normalnie potęga i postrach Europy :V
0
Ja nie mogę się qrw* denerwować, ale zobaczyyyyymy jak mu to pociągnie na dłuższy dystans, sam się pogrąży gagatek i pójdzie do lamusa.
0
Na dwóch kuponach mam, że PSG wygra :P
7
Już nigdy nie postawie nic na PSG, będę omijał jak g*** !!!
1
Coutinho totalnie nie ma z kim grać w ataku
0
A niech oglądają po rusku.
0
Mam kupony na obydwie ewentualności. Także nie ma tego złego.
3
Kończ ten mecz panie turek, niech wchodzi ten remis.
0
Totki jeszcze oddali punkty na koniec, żal
12
To już nie chodzi o Rafinhe samego w sobie bo jestem przekonany, że komu jak komu, ale akurat jemu zaangażowania w tym meczu nie zabraknie i będzie gryzł trawę, ale jak można mieć takie złoto na ławce, tak szybkich skrzydłowych, potencjalną przyszłość tego klubu i z tego nie korzystać, nakupowali mu zawodników i chyba ma za dużo w d***, bo inaczej tego nie da się nazwać.
2
Ja nie ogarniam tego człowieka, bez kitu. To nam się trafił gagatek.
9
Rebus: Co wyjdzie jak połączysz dwa imiona syna i ojca z "Świat według Kiepskich" ? :P
........................
Walferde :V
#familiada
0
Jak chcesz taką głupawą, ale śmieszną komedyjkę to "Dom bardzo nawiedzony", a jak poryty horror to "Martyrs - Skazani na strach"
0
Zaufałem intuicji, że na LM zepną tyłek, pewnie znowu mnie zawiedzie.
0
Atletico i Totki mam remis lub wygrana, więc dosyć prawdopodobne.