MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałem, że gra wyglądała dobrze, bo koniec końców wygraliśmy 4:2 więc może w obronie nie zachwycali, ale w ofensywie gra wyglądała dobrze ;)
0
Z Totkami jedynie był Rakitić i nie było Dembele, grał Arthur, Semedo, Lenglet, Pique, Busquest, Alba, Cou, Suarez i Messi, który też rzadko kiedy wraca, gra wyglądała dobrze, i myślę, że w tym wypadku też nie byłoby tragedii, i brak Rakitićia nie oznaczała by kataklizmu czy samobójstwa, też zależy z jaki przeciwnikiem, a Dembele powinien grać tylko na flance bo tam ma szansę jeszcze się rozpędzić, w środku wszystko by tracił.
0
5 ofensywnych i 5 defensywnych w polu to chyba zrównoważony podział, tym bardziej, że Arthur też trzyma się raczej środka i nie wypuszcza wysoko, chociaż jakoś nie widzę Dembele w tym miejscu, już bardziej Cou jak coś.
3
Obstawiam remis 2-2, Andre Silva, Pique - Messi i Ter Stegen z nożyc.
1
How High a z polskich Chlópaki nie płaczą
1
Aha, czyli nie pamiętasz, żeby zagrał padake dlatego, że nie pokazał się po powrocie po kontuzji z Leganes, tak? ale nie pokazał się w sensie, że nie zagrał meczu czy, że zagrał, ale nie pokazał się z dobrej strony? skoro się nie pokazał w żadnym meczu po kontuzji to tylko i wyłącznie wina trenera, że nie dał mu nawet 10 min, proste.
6
Nie wiem chłopie co ty sobie ubzdurałeś z tymi treningami, nie wiesz, a powtarzasz jedno i to samo pod każdym postem jako swój główny argument, a jakoś sobie nie przypominam żeby grał straszną padake w meczu gdy otrzymał szanse, a otrzymał ich, aż ho ho ho i jeszcze więcej. Ciężko sobie zasłużyć z trybun, nieprawdaż?
8
Skąd wiesz takie rzeczy jak on się spisuje na treningach?, teraz to widzę, że na siłę chcesz być adwokatem.
0
Myślę, że czekają jak się ułoży mu Liga Mistrzów i to będzie wyznacznik tego czy poleci.
1
Akurat pod weekend.
8
Taki fajny zawodnik, szybki, zwinny z dynamitem w lewej nodze, wystarczyło by nim dobrze pokierować, odpowiednia pozycja, odpowiedni rytm meczowy i hasał by jak szalony, ale w ten sposób to my nic nie zbudujemy. Sorry.
0
Tego największego adwokata na "Jot" to już tu nie widziałem ho ho
1
Kto wie, może do tej pory już wymyślą eliksir na nieśmiertelność.
0
Zazdroszczę optymizmu, na prawdę, a może to już zaślepienie.
1
Jakoś nie napawa mnie ten człowiek optymizmem. Widzę ciemność, ciemność widzę.
3
Karuzela start!
0
Możliwe, nie wiem bo nie gram już w to, ale gdyby miał to ciekaw jestem z jakim tempem.
5
Eee tam Psikuta bez S jeździł żołtym w "Chłopaki nie płaczą" xd
2
To Mbappe chyba ma 140 na tej karcie xd
4
A potem będzie "jest Konoplanka ale tak samo dobry jak Hazard i Neymar" xD
2
No to grubo, ja bym po prostu sobie poszedł zrobić herbaty.
1
Haha no powiem Ci, że mogłoby być słabo. xd Tam same legendy.
0
Był sobie Milan
https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie/photos/a.441692515958056/1714285072032121/?type=3&theater
0
U nas mają po prostu za dużo w tyłku, kupują, podbierają, obserwują 20 grajków, a później właśnie jest jak jest.
4
Melanż to mój pewniaczek w ten weekend.
2
A Turan łamie nosy i biega z klamką.
1
Jedynie jakiś Xiaomi Redmi 4 lub 5.
27
Szkoda, że Valdusia się nie da opchnąć za te 50 baniek :v bo mi już na prawdę coraz mniej się podoba to co się tutaj dzieje. Zaczyna irytować to wszystko.
5
Nie wiem skąd u Ciebie takie wrażenie, że Klopp by się nie sprawdził, uważam żeby sobie poradził bardzo dobrze z tą drużyną, a o skład by musiał walczyć każdy bez względu na nazwisko, poza tym gość przez 90 minut żyje meczem i reaguje na sytuacje i jestem przekonany, że motywacje to on tam w szatni robi bez ogródek. Czyli wszystko to czego nam tu trzeba. W tym momencie jest jednak nierealny, wielka szkoda.
0
Do 400zł to jedynie Xiaomi Redmi Note.