2

A skąd wiesz jakie pieniądze byś wygrał? 20mln np. nie zmieniło by sensownie życia? myślę, że diametralnie, o 180 stopni.

0

To na film idźcie w tygodniu, raz że mecz obejrzysz na żywo, a dwa że bilety będą tańsze bo w weekend zawsze drożej ;)

1

Elo La Rambla jak tam weekend?

3

"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Wolny Strzelec", "Split"

0

A któryś z nich jest kobietą? xd

0

Wyszukiwarka Google też Ci nie działa? :P tam byś się najprędzej dowiedział.

16

Dobra, macie czym popić? to lecimy na sucho xd

- O czym myśli pies bezdomnego?
...........................................................
- To najdłuższy spacer na jakim byłem!

4

Najpóźniej w 70 minucie powinien wejść Vidal za Rakiticia, a nie za Arthura w 85.

1

Długo będziecie się jeszcze nad tym spuszczać? porażający minimalizm

2

Można zapomnieć o jakichś większych sukcesach z tym trenerem.

0

Czemu ten człowiek nie robi ^&&**((%$ zmian!

16

Coutinho, Arthur, Ter Stegen, Sędzia najlepsi jak na razie.

3

Co robi Athur, magia

0

Ale mamy bramkarza xD

0

hahaha

2

"Zawsze chcemy być coraz lepsi. Kiedy nie odnosimy dobrych wyników, zawsze istnieje jakiś powód. Przeciwnik trafił, a piłka jest, jaka jest."

mówiłem, że on tak gada :v

https://zapodaj.net/3e8d84456458e.png.html

2

Sporo przeczytałem, ale żadna nie zmieniła mojego życia, u mnie to tak nie działa.

0

Jest Kochanowski, Szalpuk, Śliwka, Bieniek, ktoś na pewno jeszcze dojdzie.

1

Ale on skończy piłkę meczową w finale, róbcie screeny xd poza tym Kurek kiedyś też nie był atakującym, a przyjmującym podobnie jak Leon.

1

W 2022 to Wilfredo, chłopak jeszcze młody.

2

Czas xD a no tak bo on tam za darmo pracuje i mógł spędzić go z rodziną, cenne doświadczenie to raczej nabywa prowadząc takich zawodników, a nie poświęca, jeszcze wiedzę poświęca?! :v

"Praca w tak wielkim klubie, pod presją kibiców, to nie jest coś najprzyjemniejszego" zabrzmiało jak "myślisz, ze fajnie się biega za piłką 90 minut?" xD

Ale brednie jprdl.
Jeśli ktoś kocha to co robi to z niczym się nie poświęca. Żołnierze na wojnie się poświęcają.

0

No no, a Ziemia jest płaska.

2

Dostrzegać pewne rzeczy zanim inni je dostrzegą to przekleństwo, nie przebijesz się i nic nie wytłumaczysz kiedy pewne swojej racji tłumy chcą wierzyć, że będzie po ich myśli, prędzej czy później przychodzi nieuchronne i szambo wybija na powierzchnię, wtedy wszyscy zgodnie twierdzą, że śmierdzi i trzeba coś z tym zrobić xD

0

Kubiak, Winiarski, Kurek, Zagumny

5

Ramos grał z Zidanem np.

2

No tak, ale jako środkowy ofensywny pomocnik też musiał kiedyś grać bo tą pozycję ma wpisaną w dodatkowe jak ostatnio patrzyłem na TM, z czasem na szpicy też by się nauczył ustawiać, nie tacy zawodnicy zmieniali pozycję i to diametralnie, jak Roberto z pomocy do obrony, Piszczek z napastnika do obrońcy, Bale był kiedyś lewym obrońcą, Lahm, Schweinsteiger był skrzydłowym dawno temu, Van Persie w Feyenoordzie był skrzydłowym.

1

Ja to bym Malcoma widział na szpicy, rezerwowy, pierwszy do wejścia za Suareza, młody, szybki z ciągiem na bramkę i dynamitem w lewej nodze, zagrałby tam parę meczy, a nuż by się okazał objawieniem i by śmigał niczym Gabriel Jesus, cóż, tego się nie dowiemy bo EV nawet go nie wypróbuje na tej pozycji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A jak mam nie przywoływać starych czasów jak piszesz, że jest legendą tego sportu, czyli najlepszym zawodnikiem wszech czasów? xD na Twoje stwierdzenie odpisuje Ci, że legendą jest Fedor, Januszu. xD

0

Legenda...chyba dla roczników 2000 :V Rzuca się do każdego na tych konferencjach prasowych jakby miał zespół ADHD, aresztowali go za demolkę autobusu bo mu od%^&*ła szajba, zdobył sobie pas UFC i nie chciał się już o niego bić, myślał chyba, że sobie zawiesi nad kominkiem :V Młody Fedor Emalienenko (Real Legend) by go zawiązał na kokardę, a potem wrócił do treningów bez pajacerki, nie mam co do tego wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?