2

No to nie wiem czy nie będzie trzeba klosza ściągnąć i podciągnąć wyżej ręcznie, może się poluzowało coś i opadło delikatnie od wstrząsów.

0

W nowszych autach obok kierownicy jest takie pokrętełko, którym się ustawia kąt światła od 1-5, ale to myślę, że jakbyś miał coś takiego to byś chyba zauważył.

2

Ze Zlatanem to chyba jakiś żarcik xD

1

Tak, ale musi zaakceptować rozmowę.

1

Oby, no ale jak będzie taki numer jak w poprzednim sezonie to sytuacja myślę będzie klarowna, dla zarządu również.

8

Moim zdaniem tak czy siak końcowy wynik w LM będzie wyznacznikiem tego czy u nas zostanie.

0

Jak zaocznie to raz możesz nie iść, notatki sobie spiszesz od kogoś. :)

1

Kibiców do wiatru.

10

Nie ma to jak polityczne napinki od 8:00 rano xd

0

Zgadza się, i ubolewam bo jestem zwolennikiem gry ofensywnej, akcji za akcję z ciągłym parciem na bramkę i gdzieś ten football kiedyś wydawał mi się bardziej radosny, ogólnie chyba sami piłkarze bardziej cieszyli się grą, albo mam mylne wrażenie. Za dużo taktyki się teraz zrobiło jak dla mnie.

0

Może dlatego, że najlepszą obroną Barcy zawsze był atak i dopiero za Valverde ten klub broni wyniku.

21

Allegri na Allegro xd

0

Przecież on dopiero zaczyna i też wcale nie jest powiedziane, że będzie tak znakomitym trenerem jak piłkarzem.

33

To akurat żadne zaskoczenie przy braku Leo. Ludziom za bardzo wyobraźnia działa i dorabiają jakieś historie (konflikty, nie zasługuje). Trochę dystansu do tego co wypisują pismaki bo specjalnie robią szum.

0

Mnie to akurat w ogóle nie dziwi. Serio ktoś myślał, że nie zostanie powołany przy kontuzji Messiego?

1

Trzeba rozebrać by się dostać do sprężynki, ale jak nie masz zdolności manualnych i cierpliwości do drobnych elementów to nie polecam.

0

A jak będzie remis?

2

"Gomorra" dobrze wkręca. Polecam.

0

Jeszcze ani razu nie wyszli w takim zestawieniu, więc wnioski o srogiej porażce wyciągnięte jedynie z własnej wyobraźni, poza tym napisałem "zależy z jakim przeciwnikiem" nie czytasz uważnie tego co piszę ziom ;)

0

Zgadza się, co nie znaczy, że nie mogli by wyjść raz w takim ustawieniu na mecz ligowy, tym bardziej na tym etapie rozgrywek.

0

Napisałem, że gra wyglądała dobrze, bo koniec końców wygraliśmy 4:2 więc może w obronie nie zachwycali, ale w ofensywie gra wyglądała dobrze ;)

0

Z Totkami jedynie był Rakitić i nie było Dembele, grał Arthur, Semedo, Lenglet, Pique, Busquest, Alba, Cou, Suarez i Messi, który też rzadko kiedy wraca, gra wyglądała dobrze, i myślę, że w tym wypadku też nie byłoby tragedii, i brak Rakitićia nie oznaczała by kataklizmu czy samobójstwa, też zależy z jaki przeciwnikiem, a Dembele powinien grać tylko na flance bo tam ma szansę jeszcze się rozpędzić, w środku wszystko by tracił.

0

5 ofensywnych i 5 defensywnych w polu to chyba zrównoważony podział, tym bardziej, że Arthur też trzyma się raczej środka i nie wypuszcza wysoko, chociaż jakoś nie widzę Dembele w tym miejscu, już bardziej Cou jak coś.

3

Obstawiam remis 2-2, Andre Silva, Pique - Messi i Ter Stegen z nożyc.

1

How High a z polskich Chlópaki nie płaczą

1

Aha, czyli nie pamiętasz, żeby zagrał padake dlatego, że nie pokazał się po powrocie po kontuzji z Leganes, tak? ale nie pokazał się w sensie, że nie zagrał meczu czy, że zagrał, ale nie pokazał się z dobrej strony? skoro się nie pokazał w żadnym meczu po kontuzji to tylko i wyłącznie wina trenera, że nie dał mu nawet 10 min, proste.

6

Nie wiem chłopie co ty sobie ubzdurałeś z tymi treningami, nie wiesz, a powtarzasz jedno i to samo pod każdym postem jako swój główny argument, a jakoś sobie nie przypominam żeby grał straszną padake w meczu gdy otrzymał szanse, a otrzymał ich, aż ho ho ho i jeszcze więcej. Ciężko sobie zasłużyć z trybun, nieprawdaż?

8

Skąd wiesz takie rzeczy jak on się spisuje na treningach?, teraz to widzę, że na siłę chcesz być adwokatem.

0

Myślę, że czekają jak się ułoży mu Liga Mistrzów i to będzie wyznacznik tego czy poleci.

1

Akurat pod weekend.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?