0

Taa, już to widzę, jak będzie tak trójka xD

2

Dembele? jak może mu się nie chcieć? xD on po prostu się porywa na zbyt trudne do zrealizowania dryblingi typu metr kwadratowy i trzech obrońców, ale nie raz już strzelał decydującą bramkę, jeśli wierzyć w to co piszą gazety to na pewno musi poprawić swoje podejście do zawodu, który wykonuje, co do Busquesta, Roberto, Suareza i Alby to oni zawsze tak grali, nie tylko za Valverde, Marca nie chcę się czepiać bo jest znakomity, ale zauważyłem, że zdarza mu się ostatnio posłać długie podanie a out.

0

Widzę, że Mou ma na tej stronie dużo fanów.

0

Zidane, ewentualnie Nawałka.

2

Słupek, poprzeczka, co za farciarze ohydne.

6

Pjanić jak pokażą go z bliska to mi mi przypomina Pinkmana z Breaking Bad.

0

Na taką ewentualność też mam kuponik :)

0

Juve 2-1

0

Zawsze jest ryzyko, pewniaczki nie istnieją :) bardziej tutaj stawiam na stopień prawdopodobieństwa, że zachowają jednak czyste konto.

1

Wczoraj wygrałem, zobaczymy jak dzisiaj, taki kuponik

https://zapodaj.net/9bcb89a3bb108.png.html

0

Nie ważne gdzie, mówisz, ze grają słabo to ja mówię spójrz na wyniki. I w PL i w LM dobrze stoją.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Uzależniony od gry w piłkę, pewnie w domu jeszcze Fifę załącza. xD

2

Jak my gramy słabo to mówicie, że liczą się wyniki, no to tutaj jest tak samo, proste.

2

A ile przegrali meczy?, że tak sobie grają Twoim zdaniem xD w lidze cały czas na styku z pierwszym w tabeli ManC, 2pkt straty czyli tyle co nic, a w LM 2 miejsce w tabeli z taką samą liczbą punktów co pierwsze Napoli, więc można powiedzieć, że ex aequo. Faktycznie marnie.

1

Piłkarz, który nieustannie się rozwija.

8

Do dziś płaczę na widok kartonów, a jestem magazynierem.

1

Wiem, ale on często się wdaję w coś takiego nawet jak ma komu podać i zawsze mnie tym irytuje, aż sam do siebie krzyczę "no podaj qrła!" xd i zaraz kontra wychodzi.

0

Powinno się normalnie połączyć, telefon łączysz z transmiterem, ustawiasz w radiu wolną stację i tam będzie leciała muzyka z telefonu a jak ktoś zadzwoni to będziesz słyszał w głośnikach samochodu, naciskasz słuchawkę i głosu nigdzie nie kierujesz tylko normalnie rozmawiasz i wszystko słyszysz w głośnikach. Możesz spróbować odbierać słuchawką z kierownicy, ale to już instrukcja obsługi samochodu jak połączyć.

1

Tylko wiesz, co innego próba dryblingu sam na sam z bocznym obrońcą, którego może wziąźć na szybkość, a co innego drybling na metrze kwadratowym z trzema obrońcami, to zawsze równa się strata, chyba, że jest się Messim.

14

U mnie już by grał za Rakiete, gość ma niesamowity charakter jak wczoraj pokazywał ręką, żeby drużyna wyszła bardziej do przodu bo nie ma z kim grać, a Malcom za Dembele pod nieobecność Messiego bo nie wdaje się w dryblingi na metrze kwadratowym z trzema obrońcami jak Francuz.

0

Tak w ogóle to świetny mecz rozegrał Asamoah. Niesamowity spokój przy wyjściu spod pressingu.

6

Alba tak, Cou tylko w drugiej połowie, a Luis no to proszę Cię :v to nie był jego mecz delikatnie mówiąc.

2

Suarez dzisiaj niestety co nie dotknął to popsuł, a momentami wyglądało to wręcz groteskowo, ale ogólnie całej drużynie grało się ciężko. Główny problem to brak koncentracji w defensywie do samego końca meczu.

0

No Coutinho tylko patrzeć jak zacznie ćpać.

0

Ogólnie gra na wysokim poziomie ale kapelucha też lubi zrobić, tak jak dzisiaj.

0

3500 ludzi i serwery odcina, ciekawe gdzie oni wszyscy są na szary co dzień

0

I juz zaczela sie gra na pale

1

Czujecie to kurła!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?