MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa, już to widzę, jak będzie tak trójka xD
2
Dembele? jak może mu się nie chcieć? xD on po prostu się porywa na zbyt trudne do zrealizowania dryblingi typu metr kwadratowy i trzech obrońców, ale nie raz już strzelał decydującą bramkę, jeśli wierzyć w to co piszą gazety to na pewno musi poprawić swoje podejście do zawodu, który wykonuje, co do Busquesta, Roberto, Suareza i Alby to oni zawsze tak grali, nie tylko za Valverde, Marca nie chcę się czepiać bo jest znakomity, ale zauważyłem, że zdarza mu się ostatnio posłać długie podanie a out.
0
Widzę, że Mou ma na tej stronie dużo fanów.
0
Zidane, ewentualnie Nawałka.
2
Słupek, poprzeczka, co za farciarze ohydne.
6
Pjanić jak pokażą go z bliska to mi mi przypomina Pinkmana z Breaking Bad.
0
Na taką ewentualność też mam kuponik :)
0
Juve 2-1
0
Zawsze jest ryzyko, pewniaczki nie istnieją :) bardziej tutaj stawiam na stopień prawdopodobieństwa, że zachowają jednak czyste konto.
1
Wczoraj wygrałem, zobaczymy jak dzisiaj, taki kuponik
https://zapodaj.net/9bcb89a3bb108.png.html
0
Nie ważne gdzie, mówisz, ze grają słabo to ja mówię spójrz na wyniki. I w PL i w LM dobrze stoją.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Uzależniony od gry w piłkę, pewnie w domu jeszcze Fifę załącza. xD
2
Jak my gramy słabo to mówicie, że liczą się wyniki, no to tutaj jest tak samo, proste.
2
A ile przegrali meczy?, że tak sobie grają Twoim zdaniem xD w lidze cały czas na styku z pierwszym w tabeli ManC, 2pkt straty czyli tyle co nic, a w LM 2 miejsce w tabeli z taką samą liczbą punktów co pierwsze Napoli, więc można powiedzieć, że ex aequo. Faktycznie marnie.
1
Piłkarz, który nieustannie się rozwija.
8
Do dziś płaczę na widok kartonów, a jestem magazynierem.
1
Wiem, ale on często się wdaję w coś takiego nawet jak ma komu podać i zawsze mnie tym irytuje, aż sam do siebie krzyczę "no podaj qrła!" xd i zaraz kontra wychodzi.
0
Powinno się normalnie połączyć, telefon łączysz z transmiterem, ustawiasz w radiu wolną stację i tam będzie leciała muzyka z telefonu a jak ktoś zadzwoni to będziesz słyszał w głośnikach samochodu, naciskasz słuchawkę i głosu nigdzie nie kierujesz tylko normalnie rozmawiasz i wszystko słyszysz w głośnikach. Możesz spróbować odbierać słuchawką z kierownicy, ale to już instrukcja obsługi samochodu jak połączyć.
1
Tylko wiesz, co innego próba dryblingu sam na sam z bocznym obrońcą, którego może wziąźć na szybkość, a co innego drybling na metrze kwadratowym z trzema obrońcami, to zawsze równa się strata, chyba, że jest się Messim.
14
U mnie już by grał za Rakiete, gość ma niesamowity charakter jak wczoraj pokazywał ręką, żeby drużyna wyszła bardziej do przodu bo nie ma z kim grać, a Malcom za Dembele pod nieobecność Messiego bo nie wdaje się w dryblingi na metrze kwadratowym z trzema obrońcami jak Francuz.
0
Transmiter FM z zestawem głośnomówiącym pod zapalniczkę i wszystko w temacie :) koszt takiego porządnego urządzenia to ok 50zł
https://allegro.pl/transmiter-fm-2x-usb-ladowarka-bluetooth-mp3-i7074945275.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NWQxMWVhMDItY2Y4Mi00NDY3LTljMDMtM2U2NTVmZmFjMjZkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=24e84924-d342-4424-8df3-fa7c5cbb312b
0
Tak w ogóle to świetny mecz rozegrał Asamoah. Niesamowity spokój przy wyjściu spod pressingu.
6
Alba tak, Cou tylko w drugiej połowie, a Luis no to proszę Cię :v to nie był jego mecz delikatnie mówiąc.
2
Suarez dzisiaj niestety co nie dotknął to popsuł, a momentami wyglądało to wręcz groteskowo, ale ogólnie całej drużynie grało się ciężko. Główny problem to brak koncentracji w defensywie do samego końca meczu.
0
No Coutinho tylko patrzeć jak zacznie ćpać.
0
Ogólnie gra na wysokim poziomie ale kapelucha też lubi zrobić, tak jak dzisiaj.
0
3500 ludzi i serwery odcina, ciekawe gdzie oni wszyscy są na szary co dzień
0
I juz zaczela sie gra na pale
1
Czujecie to kurła!!!!!