0

"Ładunek -Cargo"

17

Jak Ronaldo rzuci chociaż jedną taką piłkę przez pół boiska na buta koledze, jakich Messi rzuca po kilka na mecz to można coś gadać. Leo wszystko co robi, robi idealnie, a Ronaldo to taki egzekutor ze świetnym wykończeniem i grą głową.

0

Jak dla mnie całkowicie zrozumiała decyzja, młody chłopak jest głodny gry i chce się rozwijać, Valverde jak widać nie ma go w swojej koncepcji, więc ucieka mu najlepszy czas. Cholernie szkoda takich zawodników, ale jak i tak ma nie grać to bez sensu.

1

W każdym artykule to samo zdjęcie :v ogólnie świetna sprawa gdyby faktycznie takową utworzyli.

1

Złota opcja dla patusów, proste.

0

Na Allegro sprzedaje co chwilę jakieś gierki i idą jak woda, przeważnie w ten sam dzień znikają.

1

James Bond czyli po prostu garnitur xD Można wypożyczyć też Astona Martina, żeby było realistycznie.

2

Widzę, że chyba nie grałeś za dużo Futa ogólnie bo byś wiedział, że zakup konkretnego piłkarza poprzez licytacje za grosze, graniczy z cudem, nawet o 4 rano.

30

Gruby reaktywacja!!! ale typowy Suarez, najpierw wywalczony karny zamieniony na bramkę, początek drugiej połowy koszmarne straty w kluczowych momentach, za chwilę piękne Golazo z baniaka, pare minut później prawie czerwo, a zaraz następna brama z podcinki xD Uwielbiany jest przez kibiców za tą walkę o każdą piłkę, co chwilę oklaski.

0

Problemy gastryczne xd

0

Jest jakiś skrót meczu w języku PL? szukam, szukam i nie mogę znaleźć, może ktoś wspomoże.

3

Co to za ciepła klucha? to ten obiektywny taki wielki socio? widzę, że ładnie go szczypie.

4

Cały Gruby, pierwsza połowa wywalczony karny, gol, druga połowa same głupie straty, a za chwile Golazo! a za moment prawie czerwo xD

0

Jakiś link sprawdzony Panowie, w języku obojętnym?

0

Jeszcze nie doszedłem do tego.

0

Ja wręcz przeciwnie, na PC nie umiałbym już w nic zagrać prócz Football Manager.

0

I dobrze jest sobie jak najszybciej odblokować w obozie tryb szybkiej podróży bo ciągłe dreptanie koniem z jednego końca mapy na drugi jest jednak bardzo męczące na dłuższą metę.

0

Nie, dopłaciłem, żeby wnieśli.

0

Przeważnie tak, Hitman, Max Payne czy Książe Persji, ale np. Tomb Raider z Angeliną albo Silent Hill były spoko.

1

Dziw, że jeszcze film nie powstał na podstawie tej gry, bo fabuła majstersztyk.

0

Zdecydowanie bym szukał kogoś na szpice, a co oni zrobią, tego nie wiem.

4

Dokładnie, albo "Mafia: The City of Lost Heaven"

1

Kupiłem właśnie ten RDR II i w ogóle gra jest na 2 płytach i z tego co widzę to waży 195GB :O

1

Ale urwał

0

Młody, akurat byłem w sobotę na ślubie. U nas w ogóle nie mówią "tak" tylko "ja X biorę sobie Ciebie X za żonę....bla bla bla"

2

Gdzie znajdę pierwszy odcinek tego sezonu? hahah xD

22

Przeczytałem "25% lodzik nawet z kotletem" xD już mi się w oczach mieni.

0

Dokładnie tak jest, z tym, że u mnie jeden dzień ostry zapieprz, a drugi tylko komp i zamułka, przeplatanka.

0

Jak się człowiek czymś zajmie to szybko leci, ale ja zazwyczaj na koniec już mam wszystko porobione i później każda minuta trwa wieczność.

0

Wam też się tak zawsze dłuży ostatnie pół godziny w pracy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?