MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Alba tak, Cou tylko w drugiej połowie, a Luis no to proszę Cię :v to nie był jego mecz delikatnie mówiąc.
2
Suarez dzisiaj niestety co nie dotknął to popsuł, a momentami wyglądało to wręcz groteskowo, ale ogólnie całej drużynie grało się ciężko. Główny problem to brak koncentracji w defensywie do samego końca meczu.
0
No Coutinho tylko patrzeć jak zacznie ćpać.
0
Ogólnie gra na wysokim poziomie ale kapelucha też lubi zrobić, tak jak dzisiaj.
0
3500 ludzi i serwery odcina, ciekawe gdzie oni wszyscy są na szary co dzień
0
I juz zaczela sie gra na pale
1
Czujecie to kurła!!!!!
0
Suarez, proszę Cię xd
0
Wpuść Vidala za Rakiticia qrłaaaaa!!!!!
0
Nie wiedziałem, że Dembele gra z 9 :o
0
9-tka dzisiaj strasznie słaba.
0
Panowie jakiś link gdzie nie ścina? bo mnie zaraz krew zaleje.
0
Tak, ziomek postawił i właśnie rzuca mięsem na FB xD
0
Jak obstawiacie Napoli-Psg?
51
Pomysł spoko, ale niech najpierw wprowadzą żeby się dało odpowiadać kilku osobom naraz w jednym komentarzu, bo w 2015 zaakceptowali i nadal nic.
0
18 sprzedałem 2 miesiące po zakupie i stwierdziłem, że nie kupuje już tej gry. Uwielbiałem 13, moim zdaniem była świetna, teraz to już...
0
Ja obstawiam tylko LM i pozwala mi to zachować umiar bo jest na jakijś czas
4
To niech podniosą najniższą krajową do 2000zł, bo jak na razie to wszystko idzie w górę tylko nie wynagrodzenia. Lepiej powinni mieć Ci, którym się chce pracować, a nie nieroby co napłodzą sobie 4 dzieci i żyją z pieniędzy z urzędu.
0
https://zapodaj.net/60f04cfb547fa.jpg.html
28
Policjant zatrzymuje pojazd i mówi do kierowcy
-Siódmy raz Pana zatrzymuje i siódmy raz gubi Pan ładunek!
-A ja siódmy raz Panu powtarzam, że jest zima, a ten pojazd to piaskarka...
3
Najlepszy koleś z RAC1 xD Valdek się tam produkuje i już wyczerpał temat Messiego, a ten zaspany wyskakuje "Jak ważne jest odzyskanie Messiego już jutro?" i mu musiał odpowiedzieć to samo co wcześniej tylko inaczej. :P
1
W LM trzeba pokonać najlepsze drużyny Europy by sięgnąć bo trofeum, koniec końców gdy wygrasz jesteś najlepszy z najlepszych i to jest prawdziwy pokaz siły, nie dziwi mnie wcale, że wielu kibiców jest głodnych sukcesu w LM, bo Barca od wielu lat zawsze jest wśród faworytów do zwycięstwa jednak ostatniego czasu potykamy się na wczesnych etapach i nie sądzę, żeby ktoś był gorszym kibicem z tego powodu, bo kibice są różni, jedni doceniają wyniki inni styl, jednych zadowala liga innych LM, proste, z resztą sami zawodnicy również podkreślają w wywiadach, że to dla nich bardzo ważne rozgrywki i widać, że gryzą trawę w każdym meczu LM. Dublet oczywiście należy docenić, ale gdybym miał wybrać w tym roku dublet, a triumf w LM to bez wahania wybieram to drugie
1
Owszem, ale jak zostawisz sobie z 3 gry na dysku bo będziesz chciał sobie do nich kiedyś wrócić, czy zagrać jeszcze raz to spoko, wystarczy spokojnie miejsca. Tylko przy większej ilości gier zostawionych na dysku tej pamięci z czasem będzie brakować. Można sobie też SAVE-y zgrać na pendrive.
0
No to instalujesz gre z płyty, przechodzisz i wyrzucasz z dysku, chyba ze nie sprzedajesz gier i wszystkie 15 będziesz trzymał w pamięci (pytanie po co?) to wtedy nie wiem czy starczy.
1
A co będziesz grał w wersje cyfrowe gier?
1
Za tydzień znowu długi weekend.
0
Domyślam się, że chodzi Ci o jakieś filmy gdzie akcja dzieje się na drodze?
"Szybcy i wściekli - Tokio Drift"
"Grindhouse: Death Proof"
"60 sekund"
"Senna"
"Death Race: Wyścig śmierci"
17
Lubię ludzi mądrych, ale przemądrzałych zadufańców już nie koniecznie, a on właśnie taki jest, wyżej s**, niż tyłek ma. Dosłownie chodzący, nieomylny VAR.
20
Oo ten, chodzący VAR.
0
Zdecydowanie The Evil Within 2, świetny klimat i bardziej wymagająca niż RE7.