6

Alba tak, Cou tylko w drugiej połowie, a Luis no to proszę Cię :v to nie był jego mecz delikatnie mówiąc.

2

Suarez dzisiaj niestety co nie dotknął to popsuł, a momentami wyglądało to wręcz groteskowo, ale ogólnie całej drużynie grało się ciężko. Główny problem to brak koncentracji w defensywie do samego końca meczu.

0

No Coutinho tylko patrzeć jak zacznie ćpać.

0

Ogólnie gra na wysokim poziomie ale kapelucha też lubi zrobić, tak jak dzisiaj.

0

3500 ludzi i serwery odcina, ciekawe gdzie oni wszyscy są na szary co dzień

0

I juz zaczela sie gra na pale

1

Czujecie to kurła!!!!!

0

Suarez, proszę Cię xd

0

Wpuść Vidala za Rakiticia qrłaaaaa!!!!!

0

Nie wiedziałem, że Dembele gra z 9 :o

0

9-tka dzisiaj strasznie słaba.

0

Panowie jakiś link gdzie nie ścina? bo mnie zaraz krew zaleje.

0

Tak, ziomek postawił i właśnie rzuca mięsem na FB xD

0

Jak obstawiacie Napoli-Psg?

51

Pomysł spoko, ale niech najpierw wprowadzą żeby się dało odpowiadać kilku osobom naraz w jednym komentarzu, bo w 2015 zaakceptowali i nadal nic.

0

18 sprzedałem 2 miesiące po zakupie i stwierdziłem, że nie kupuje już tej gry. Uwielbiałem 13, moim zdaniem była świetna, teraz to już...

0

Ja obstawiam tylko LM i pozwala mi to zachować umiar bo jest na jakijś czas

4

To niech podniosą najniższą krajową do 2000zł, bo jak na razie to wszystko idzie w górę tylko nie wynagrodzenia. Lepiej powinni mieć Ci, którym się chce pracować, a nie nieroby co napłodzą sobie 4 dzieci i żyją z pieniędzy z urzędu.

28

Policjant zatrzymuje pojazd i mówi do kierowcy

-Siódmy raz Pana zatrzymuje i siódmy raz gubi Pan ładunek!

-A ja siódmy raz Panu powtarzam, że jest zima, a ten pojazd to piaskarka...

3

Najlepszy koleś z RAC1 xD Valdek się tam produkuje i już wyczerpał temat Messiego, a ten zaspany wyskakuje "Jak ważne jest odzyskanie Messiego już jutro?" i mu musiał odpowiedzieć to samo co wcześniej tylko inaczej. :P

1

W LM trzeba pokonać najlepsze drużyny Europy by sięgnąć bo trofeum, koniec końców gdy wygrasz jesteś najlepszy z najlepszych i to jest prawdziwy pokaz siły, nie dziwi mnie wcale, że wielu kibiców jest głodnych sukcesu w LM, bo Barca od wielu lat zawsze jest wśród faworytów do zwycięstwa jednak ostatniego czasu potykamy się na wczesnych etapach i nie sądzę, żeby ktoś był gorszym kibicem z tego powodu, bo kibice są różni, jedni doceniają wyniki inni styl, jednych zadowala liga innych LM, proste, z resztą sami zawodnicy również podkreślają w wywiadach, że to dla nich bardzo ważne rozgrywki i widać, że gryzą trawę w każdym meczu LM. Dublet oczywiście należy docenić, ale gdybym miał wybrać w tym roku dublet, a triumf w LM to bez wahania wybieram to drugie

1

Owszem, ale jak zostawisz sobie z 3 gry na dysku bo będziesz chciał sobie do nich kiedyś wrócić, czy zagrać jeszcze raz to spoko, wystarczy spokojnie miejsca. Tylko przy większej ilości gier zostawionych na dysku tej pamięci z czasem będzie brakować. Można sobie też SAVE-y zgrać na pendrive.

0

No to instalujesz gre z płyty, przechodzisz i wyrzucasz z dysku, chyba ze nie sprzedajesz gier i wszystkie 15 będziesz trzymał w pamięci (pytanie po co?) to wtedy nie wiem czy starczy.

1

A co będziesz grał w wersje cyfrowe gier?

1

Za tydzień znowu długi weekend.

0

Domyślam się, że chodzi Ci o jakieś filmy gdzie akcja dzieje się na drodze?

"Szybcy i wściekli - Tokio Drift"
"Grindhouse: Death Proof"
"60 sekund"
"Senna"
"Death Race: Wyścig śmierci"

17

Lubię ludzi mądrych, ale przemądrzałych zadufańców już nie koniecznie, a on właśnie taki jest, wyżej s**, niż tyłek ma. Dosłownie chodzący, nieomylny VAR.

20

Oo ten, chodzący VAR.

0

Zdecydowanie The Evil Within 2, świetny klimat i bardziej wymagająca niż RE7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?