MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Nasza kraina, krótko i na temat.
https://zapodaj.net/03c356862a332.jpg.html
7
Jedno wiem na pewno, że większość pracodawców w tym kraju kombinuje jak tylko może, żebyś dostał jak najmniej pieniędzy, najlepiej jakbyś pracował za 50zł i talerz zupy, a jak dostaniesz garba, to wezmą następnego i wycisną go jak cytrynę. Oto właśnie kwintesencja tego kraju. Wolą co 3 miesiące szukać nowego jelenia, który będzie tyrał za grosze i na nowo go wszystkiego przyuczać, niż dać godne pieniądze stałemu pracowniku, który zna się na rzeczy i jest gotów tam robić nawet 20 lat.
1
Messi
Ronaldo
Neymar
Hazard
Coutinho
1
https://www.filmweb.pl/film/Potęga+strachu-2006-142672
0
I Dania mi pięknie zes***ła kupon, 26 strzałów i 1 na bramke, 76 procent posiadania piłki i uwaga... 753 podania!
1
Tak, kilka razy go polecałem bo genialny.
4
Epicki fragment "Upgrade"2018 xD
0
Da radę Holandia przynajmniej zremisować z Niemcami dzisiaj?
21
Na tych filmikach sprawiał wrażenie jakby się świetnie bawił całą sytuacją grając na nosie kibicom obydwu klubów.
0
Oby nie szli na jakąś chorą wymianę ciosów z ManC bo znowu za jednego łebka wywalą ponad 100 baniek.
0
Województwo śląskie.
0
Szkoda tylko, że musi dojść do kontuzji, żeby zawdonik z ławki sobie coś pograł.
3
"WakeUp"
0
No to w czas się skończyła jak na Atletico Cou ma już wrócić :P kto miał zagrać to już zagrał. :v
0
Haha no to spoko, fajne mają podejście.
1
A dla mnie ten
0
Jak się nie dostosują do obecnego rynku to powodzenia, chyba, że Bundesliga im wystarcza.
11
Uwielbiam oglądać te kompilacje z Messim, japa sama się cieszy :))
0
"Upgrade"-2018, miazga
https://www.filmweb.pl/film/Upgrade-2018-807157
3
Jest multum mistrzowskich zapachów za 300zł, chyba, że chodzi o to, żeby somsiad wiedział, że mam perfumy za osimset złotych, (ze złotym brokatem chyba), to już co kto lubi.
34
do 800zł?, musiałbym chyba z balkonu na głowę upaść xd
1
Ponoć Więckiewicz i Frycz też robią dobrą robotę.
2
Ten "Ślepnąc od świateł" to coś dobrego jest?
26
No proszę Cię, bo to raz? znakomity film, jak najbardziej polecam.
0
Poczytaj sobie kilka postów niżej, piszą, że serwery padły.
1
Te przeciążenia serwerów miały miejsce już w 13, dziwne, że przez prawie 6 lat nic się nie zmieniło.
2
Jak ktoś nie widział to polecam film "Upgrade" 2018.
https://www.filmweb.pl/film/Upgrade-2018-807157
0
Taktyk
1
Chłopaki weźcie sobie wygoglujcie inne zdjęcie Tebasa, bo się coś zacięło.