MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Metalica, Nirvana, Guns n Roses, Linkin Park, System of a Down
0
Elade, Karl Kani, Timberland, Lacoste
0
Myślę, że będziesz remis, ale jeszcze się zabezpieczyłem na ewentualną wygraną Realu.
0
Dopiero mam zamiar wlecieć, za 5 dyszek.
1
To już mam.
1
Będzie coś z tego kuponu?
https://zapodaj.net/ae69ab04db047.png.html
59
I spodnie młodszego brata.
2
Tylko, że koledze Odesseiron nie chodziło o to, że piszesz tutaj o tym, tylko o to, że tak ważną decyzję należy samemu przemyśleć bo nikt z tej strony nie będzie później żył za Cb. Co z tego, że ktoś Ci doradzi medycyne jak Cie to nie interesuje?
1
Jeśli chodzi o Bayern to nie wróżę im nawet 1/2.
0
Już dawno odhaczone ;)
2
Jak ktoś lubi poczesane filmy w klimacie meksykańskim to polecam produkcję "Amores Perros"
https://www.filmweb.pl/Amores.Perros
0
Nie ma to jak listopadowy poniedziałek. Deprecha na samym starcie. :/ ehh
0
To, że nie mam potrzeby stać tu "na straży" (jeszcze, żeby to miało jakiś sens i przynosiło efekty, ale nie ma cienia szansy byś mógł nad tym kiedykolwiek zapanować), to nie znaczy, że możesz sobie rościć prawo do wrzucania mnie z hipokrytami do jednej szuflady bo to jest Twój wybór! a nie mój obowiązek. Szanujmy się Panowie.
4
Zawsze możesz użyć słowa "co niektórzy" lub "pewna grupa ludzi" bo ileż to już razy ktoś dodaje post w którym podkreśla hipokryzję całej La Rambli, a tak naprawdę ma na myśli 3 czy 4 konkretne osoby. Przepraszam, ale będę zawsze zwracał na to uwagę bo czuję się częścią tej strony, a hipokrytą czy chorągiewką już nie koniecznie.
2
"To Wy", "To Wam Droga La Ramblo", zawsze mnie śmieszą takie komentarze, tak jakby jedna osoba pisała w imieniu wszystkich, nie wrzucajmy każdego do jednego wora.
0
RDR2, Wiedźmin, GTA V, GoW4, Uncharted 4, żelazny TOP5
0
Nie zacytuje dokładnie tego co napisałem w pierwszym poście bo znowu mi go usuną, ale spróbuje to napisać bardziej delikatnie, jestem uprzedzony do każdego księdza w tym kraju, nie wpuszczam ich do domu, nie chodzę dawać na tace i nie wysyłam pieniędzy na radio Rydzyka, i uważam że kościół ma zbyt dużą władzę w tym kraju, widzę co się dzieje wokół mnie i ich kościół nie jest mi do niczego potrzebny, mogę wierzyć w Boga bez pośredników, modlić się przed snem i nosić swoją wiarę w sercu, nie mam potrzeby pokazywać sąsiadom jak niektórzy mają w zwyczaju, że chodzę co niedziele do kościoła bo nie będę nic udawać, zbyt dużo informacji wypływa o przestępstwach księży, sam ze swoich wcześniejszych doświadczeń wiem, że oczka im się świecą na widok pieniędzy, czy wesele czy pogrzeb musisz grubo posmarować do koperty bo inaczej nic nie załatwisz, jeżdżą takimi samochodami, że szary robotnik to może sobie tylko pomarzyć, pytam za czyje pieniądze? a i picie nie kończy się na mszalnym, także sorry, ale jestem na nie.
0
Bartku jest tak jak mówisz, Twoje na wierzchu, chętnie bym podyskutował dłużej ale wychodze z pracy właśnie. Pozdro.
0
Ale co przeinaczyć?, teraz to ja dopiero sprecyzowałem swoją wypowiedź bo widzę, że pierwszy post napisałem zbyt ogólnie.
0
Żadnego postu nie usunąłem, to redakcja. Nie mam w zwyczaju usuwać swoich wypowiedzi bo biorę odpowiedzialność za to co mówię i piszę.
1
Niesamowity problem czytania ze zrozumieniem "Każdy ksiądz akceptujący lub tuszujący pedofilię".
1
Masz napisane na początku zdania, jak chcesz to mogę edytować i zrobić dużymi.
1
Każdy ksiądz akceptujący lub tuszujący pedofilię to współudziałowiec, każdy muzułmanin przystępujący do Al Kaidy to terrorysta, każdy kibic przynależący do grupy hooligans to kibol, a teraz skorzystaj ze swojego.
0
No mamy odmienne poglądy, Ty nie zrozumiesz mnie, a ja nie zrozumiem Ciebie, czuje obrzydzenie do tych Panów, i mam wyrobione swoje zdanie na ten temat. Jak ktoś chce iść tam rzucać im na tace to szerokości ogólnie.
1
Bartek22 "jeśli ktoś staje się członkiem grupy, która ma na sumieniu wiele zbrodni, z których on w momencie przystępowania do niej doskonale zdaje sobie sprawę, to jest za nie współodpowiedzialny." I tyle ode mnie.
0
Komentarz usunięty
0
Jak to nie ma czegoś takiego? ja np. wierzę w Boga, ale jak widzę księdza to mnie trzęsie i nie potrzebuje ludzkich pośredników do kontaktu z Bogiem.
9
Jak coś to dubler już jest. xD
https://zapodaj.net/7aef1c17862be.jpg.html
0
I 2h do weekendu.
3
Wyciągnijcie zeszyty
------------------------- Lekcja-----------------------------
temat: Niepunktualność. Przyczyny i skutki.