0

Zarząd mógłby zakontraktować Rabiota, a w następnym oknie go zaoferować klubom, czysty zysk, który można dołożyć do De Jonga i De Ligta.

2

No, a jak przybliżę monitor to rozmiar czcionki się zmienia.

1

Uefa się zainteresuje i...na zainteresowaniu się skończy.

0

Szejk ma nieograniczony fundusz i lubuje się w jakichś chorych gierkach. Podnieca go to, że może utrzeć nosa takiemu klubowi jak Barcelona.

1

Fabuła czy online?

1

Ja tylko dodam, że kiedyś w piłkarzach było widać pasję i ogromną radość z gry, dzisiaj niestety tego nie widzę, albo bardzo rzadko.

2

Ludzie dziecinnieją na starość.

0

Uncharted

6

Horizon Zero Dawn, Until Dawn, God of War 4, Uncharted 4, Spiderman, Wolfenstein 2, The Last of Us Remasted, GTA V

3

No taki psikus.

34

Pewnie co drugi młody piłkarz Ameryki Południowej.

9

Tak, tak, nie potrafi się odnaleźć :P to Ty tu kiedyś pisałeś, że nie spełnia oczekiwać na treningach?

1

To niech go zakontraktują i od razu zaoferują innym klubom, czysty zysk.

0

Energise miażdży.

0

Nic nie myślę na temat bo nie żyłem w tamtych czasach, powołuje się na biografię gdzie było pokazane, że on po prostu musiał czarować i podnosić piłkę, żeby na boisku być sobą, nie widzę powodu dla którego miałbym jej nie wierzyć, w końcu Pele sam zaakceptował ten film, bo w jednej scenie sam w nim zagrał. Z resztą obejrzyj sobie, polecam.

0

Ale nie widzę tu odniesienia do mojego ostatniego komentarza. Biografia raczej nie kłamie i taka sytuacja miała miejsce.

0

No nie wiem, widziałem jego biografię gdzie jest dosadnie pokazane, że gdy trener kazał mu grać po ziemi to po prostu mu nie szło i nawet był gotów zrezygnować, dopiero kiedy trener zrozumiał, że ich brazylijską tożsamością jest "ginga" to powiedział mu, żeby grał tak jak czuje i wtedy dopiero pokazał co potrafi.

1

Co nie czyni go najlepszym piłkarzem w historii, a za takiego się ma. Koniec kropka.

1

1

Żeby się tylko nie okazało, że jest taki lepszy od Cucu jak Munir od Paco.

18

Już widzę jak przy obecnym footballu Pele by sobie czarował swoją "gingę", gdzie sobie podbijał piłkę na kolanie 10 razy między obrońcami. Zaraz by został sprowadzony na ziemię i by się skończyła magia.

17

Z całym uznaniem dla Aleni, który ma wspaniałe umiejętności to właśnie Puig jest według mnie obecnie naszą największą perełką La Masii.

1

No i jak widzicie Mirande jako zmiennika Alby? chłopak jak na razie wypada bardzo średnio, być może potrzebuje więcej szans by się w pełni otworzyć, Cucu ostatnio rozegrał świetne spotkanie z RM, gdzie bodajże miał udział przy wszystkich golach i ogólnie wygląda na to, że jest w dobrej dyspozycji, pytanie czy to właśnie on nie byłby lepszym wyborem, myślę, że czas zweryfikuje.

1

Tak, ale te z Tajlandii.

3

Taki Insigne czy Mertens świetnie dają sobie radę.

1

To chyba będzie jego rok!

0

U mnie fabuła już prawie skończona, daj znać jak się znajdzie miejsce w bandzie.

3

Haha każdy dostał zmianę tylko nie Rakieta xD no padnę zaraz

0

No ja gram odkąd wyszedł ten online, już mam trochę podrasowaną postać i myślę zapytam, może z kimś się pogra.

0

Gra ktoś Red Dead Redemption 2 ONLINE?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?