MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sądzę, że nie ma potrzeby się w ogóle nad tym głowić.
0
No i być może właśnie przez to Hulk nigdy nie grał w poważniejszym klubie, niż Porto czy Zenit. Jak młody zawodnik chce rozwinąć swoje możliwości do maksimum i być w przyszłości wśród najlepszych to nie idzie do niszowej ligi chińskiej/japońskiej tylko chce grać z najlepszymi na świecie. Piszę oczywiście o piłkarzach posiadający ambicje sportowe, a nie tylko zarobkowe.
1
CSKA to też inna półka, niż RM. :P 3-0
Crvena to też inny poziom, niż Live : 2-0
0
Ostatnio właśnie Juventus wypunktowali w 4 kolejce xD i to na wyjeździe.
0
Dla zawodnika w tym wieku najważniejszy jest maksymalny rozwój, a maximum wycisnąć z siebie może jedynie grają wśród/przeciwko najlepszych/ym, więc jeśli ktoś gra w piłkę jedynie dla zarobku, to zapewne się zdecyduje na taki ruch, jednakże mając ambicje bycia w ścisłej czołówce, w topce piłkarzy to nie wybierze takiego kierunku.
0
A ilu zawodników z Europy przeniosło się tam grać na tak wczesnym etapie kariery?
2
Tak tak, a Malcom kiwnie pokornie głową i pójdzie grać z Europejskimi emerytami. xD
18
PRZEDE WSZYSTKIM, to sam zawodnik musiałby chcieć grać w lidze chińskiej, żeby ten transfer miał w ogóle jakieś szanse powodzenia, a ilu zawodników z Europy odeszło tam na takim etapie kariery? no właśnie...temat do zamknięcia.
0
Ajax poniżej Lyonu? I don't think so
0
I padną serwery
2
Denisa trzeba trochę ucharakteryzować, może się nie połapią przed podpisaniem kontraktu.
0
To miał tych magazynków trochę przy sobie xD
3
Pique ponoć się rozgląda za jakimś klubem to niech buduje potęge :P
13
Kiedyś też bym go widział, jednak na dzień dzisiejszy miejsca dla piłkarza o takim profilu u nas brak, ale bez wątpienia jest to technik, którego pozyskać chciałby każdy klub na świecie.
2
Gladiator, Dawno temu w Ameryce, Pod osłoną nieba, Drużyna pierścienia, Ojciec Chrzestny, Psychoza, Requiem dla snu.
1
No zgadzam się, póki co Suraez jest nietykalny, a potrzeba napastnika doświadczonego, który z marszu wniesie podobną jakość i nie będzie marudził na ławce. Nie ma za bardzo z czego wybierać, ale może Falcao.
8
No cóż, jeden lubi zbierać znaczki, drugi sklejać modele, a tu kolega ma takie hobby.
1
Trzeba pomyśleć o jakimś ŚN bo z całym szacunkiem, ale z tym Munirem to zespół gra w dziesiątkę.
2
Tylko ile ten klub zarobił dzięki niemu.
1
Serio? robią zakupy z taką trzepoczącą się rybą w reklamówce? tego jeszcze nie widziałem, może dlatego, że rzadko chodzę po hipermarketach.
6
W sztabkach złota.
5
Jeszcze powinien być dopisek "Z poważaniem, pokorny sługa Chrystusa".
51
Sam na własne życzenie marnuje sobie najlepsze lata, już dawno mógł poprosić władze klubu o transfer i grać pierwsze skrzypce w słabszym klubie. Nie ma szans się tutaj przebić i im szybciej to zrozumie tym lepiej dla niego. Powinien być raczej pozytywnie zaskoczony, że w ogóle coś zagrał.
1
Porusza się, jakby mu plecak cegieł zarzucili na plecy.
7
Teraz to nie ma miejsca Panie
0
Tam siedzą goście przez 24/dobę i analizują każdy szczegół, by jak najbardziej realnie ocenić prawdopodobieństwo, także raczej wiedzą co robią.
1
Na ten moment jest zbędny.
1
Długo nad tym myślałeś? xD
9
No myślę, że każdy klub by chciał pozyskać takiego zawodnika.
3
Sytuacja Isco bardzo niewesoła. Wygląda na to, że będzie musiał zmieć otoczenie.