0

Sądzę, że nie ma potrzeby się w ogóle nad tym głowić.

0

No i być może właśnie przez to Hulk nigdy nie grał w poważniejszym klubie, niż Porto czy Zenit. Jak młody zawodnik chce rozwinąć swoje możliwości do maksimum i być w przyszłości wśród najlepszych to nie idzie do niszowej ligi chińskiej/japońskiej tylko chce grać z najlepszymi na świecie. Piszę oczywiście o piłkarzach posiadający ambicje sportowe, a nie tylko zarobkowe.

1

CSKA to też inna półka, niż RM. :P 3-0
Crvena to też inny poziom, niż Live : 2-0

0

Ostatnio właśnie Juventus wypunktowali w 4 kolejce xD i to na wyjeździe.

0

Dla zawodnika w tym wieku najważniejszy jest maksymalny rozwój, a maximum wycisnąć z siebie może jedynie grają wśród/przeciwko najlepszych/ym, więc jeśli ktoś gra w piłkę jedynie dla zarobku, to zapewne się zdecyduje na taki ruch, jednakże mając ambicje bycia w ścisłej czołówce, w topce piłkarzy to nie wybierze takiego kierunku.

0

A ilu zawodników z Europy przeniosło się tam grać na tak wczesnym etapie kariery?

2

Tak tak, a Malcom kiwnie pokornie głową i pójdzie grać z Europejskimi emerytami. xD

18

PRZEDE WSZYSTKIM, to sam zawodnik musiałby chcieć grać w lidze chińskiej, żeby ten transfer miał w ogóle jakieś szanse powodzenia, a ilu zawodników z Europy odeszło tam na takim etapie kariery? no właśnie...temat do zamknięcia.

0

Ajax poniżej Lyonu? I don't think so

0

I padną serwery

2

Denisa trzeba trochę ucharakteryzować, może się nie połapią przed podpisaniem kontraktu.

0

To miał tych magazynków trochę przy sobie xD

3

Pique ponoć się rozgląda za jakimś klubem to niech buduje potęge :P

13

Kiedyś też bym go widział, jednak na dzień dzisiejszy miejsca dla piłkarza o takim profilu u nas brak, ale bez wątpienia jest to technik, którego pozyskać chciałby każdy klub na świecie.

2

Gladiator, Dawno temu w Ameryce, Pod osłoną nieba, Drużyna pierścienia, Ojciec Chrzestny, Psychoza, Requiem dla snu.

1

No zgadzam się, póki co Suraez jest nietykalny, a potrzeba napastnika doświadczonego, który z marszu wniesie podobną jakość i nie będzie marudził na ławce. Nie ma za bardzo z czego wybierać, ale może Falcao.

8

No cóż, jeden lubi zbierać znaczki, drugi sklejać modele, a tu kolega ma takie hobby.

1

Trzeba pomyśleć o jakimś ŚN bo z całym szacunkiem, ale z tym Munirem to zespół gra w dziesiątkę.

2

Tylko ile ten klub zarobił dzięki niemu.

1

Serio? robią zakupy z taką trzepoczącą się rybą w reklamówce? tego jeszcze nie widziałem, może dlatego, że rzadko chodzę po hipermarketach.

6

W sztabkach złota.

5

Jeszcze powinien być dopisek "Z poważaniem, pokorny sługa Chrystusa".

51

Sam na własne życzenie marnuje sobie najlepsze lata, już dawno mógł poprosić władze klubu o transfer i grać pierwsze skrzypce w słabszym klubie. Nie ma szans się tutaj przebić i im szybciej to zrozumie tym lepiej dla niego. Powinien być raczej pozytywnie zaskoczony, że w ogóle coś zagrał.

1

Porusza się, jakby mu plecak cegieł zarzucili na plecy.

7

Teraz to nie ma miejsca Panie

0

Tam siedzą goście przez 24/dobę i analizują każdy szczegół, by jak najbardziej realnie ocenić prawdopodobieństwo, także raczej wiedzą co robią.

1

Na ten moment jest zbędny.

1

Długo nad tym myślałeś? xD

9

No myślę, że każdy klub by chciał pozyskać takiego zawodnika.

3

Sytuacja Isco bardzo niewesoła. Wygląda na to, że będzie musiał zmieć otoczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?