MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Panowie, coś sobie z tego wybiorę.
41
Dobre, takie życiowe :D
https://zapodaj.net/images/a588a3ba96937.png
0
Chodzi mi o takie tajemnicze z dreszczykiem, jak Dark czy np. kiedyś Archiwum X
0
Panowie, znacie jakieś seriale z gatunku horror/groza z dreszczykiem?
2
Jedynymi osobami, które się tu prują to jesteś Ty i kolega od postu, nikt więcej, ja zadałem pytanie z ciekawości.
2
Quebonafide Ale to Ty tak to zinterpretowałeś, ja zadałem zwykłe pytanie
2
Że gra z kontuzją, pierwszy raz grasz w Fife?
0
Wczoraj oglądałem mecz z fanem Liverpoolu i mówił, że ten Torreira ponoć dobry jest. Ja to mam nadzieję, że Rabiot ze starą na plecach w ogóle do nas nie przyjdzie.
0
Czyli Arsenal ma pomoc na miarę Barcelony, ale wszyscy trzej z nazwiska się tam marnują bo nie mają z kim grać?
2
Gejowskie refleksje?
2
Porobił się koksem i chciał jeszcze zdążyć bo myślał, że samolot dopiero startuje albo czekał na samolot z Kolumbii i nie ogarnął, że ten akurat z Grecji. Na bank jedno z dwóch :P
18
Dopóki sam Cillessen akceptuje swoją rolę to go trzymać jak najdłużej bo lepszego rezerwowego mieć nie będziemy, z drugiej strony zawsze szkoda kiedy bramkarz o takiej jakości siedzi na ławce bo jest na to za dobry.
0
Bo cały czas się łudzą, że w nowym zrobią to czego nie zrobili w starym, ogólnie jest wrażenie, że można zacząć od nowa i właśnie dlatego.
2
Pod tym względem to tak, szybki, zwinny, dobry technicznie, lewonożny i na prawej flance.
7
Ludzie łatwo popadają w euforię, takie porównania z Messim są dla mnie mega wyolbrzymione.
0
Dokładnie, mamy jednego napastnika.
8
Jego agent to jest dopiero fenomen.
5
Czyli Wisła uratowana?
16
Zarząd powinien postawić ultimatum i tyle. Nie podoba się to szerokości.
0
Prima sort Footballer
1
"wszystko jest nagrane typie" :V "mamy 3 telefony" :D co za żałość
2
Jego główna pozycja to ofensywny pomocnik, chyba, że mówisz główna u Valverde.
https://zapodaj.net/images/e6dd6f9f9c44e.png
0
Z tą różnicą, że Dembele to tylko skrzydłowy, a Coutinho nie tylko co nie zmienia faktu, że w środku również miejsca brak.
2
To nie Fifa, że biegniesz np. na pustą bramkę i gwizdek, sędzia zazwyczaj nie przerywa akcji, która dobrze się zapowiada, nawet jeżeli jest już po doliczonym czasie.
0
33 lata to on ma tylko na papierze.
0
https://www.fcbarca.com/86990-as-powrot-na-pierwszy-mecz-z-lyonem-celem-samuela-umtitiego.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
1
0
Dzień jak zwykła sobota tylko, że z lepszym żarciem.
0
Mi się dalej chce z tego śmiać.
0
Dla tych co się dziwią się nieustannie :V
"Dlaczego mój post został usunięty ?"
"Dlaczego nic nie mogę wklejać z tej i tej strony ?"
"A czemu dostałem bana na 48 godzin, przecież nic takiego....."
Polecam się minimalnie wysilić i zapoznać z Regulaminem strony, a jeżeli to zbyt wycieńczające to jest jeszcze Kodeks La Rambla w wersji krótszej.