0

Dzięki Panowie, coś sobie z tego wybiorę.

41

0

Chodzi mi o takie tajemnicze z dreszczykiem, jak Dark czy np. kiedyś Archiwum X

0

Panowie, znacie jakieś seriale z gatunku horror/groza z dreszczykiem?

2

Jedynymi osobami, które się tu prują to jesteś Ty i kolega od postu, nikt więcej, ja zadałem pytanie z ciekawości.

2

Quebonafide Ale to Ty tak to zinterpretowałeś, ja zadałem zwykłe pytanie

2

Że gra z kontuzją, pierwszy raz grasz w Fife?

0

Wczoraj oglądałem mecz z fanem Liverpoolu i mówił, że ten Torreira ponoć dobry jest. Ja to mam nadzieję, że Rabiot ze starą na plecach w ogóle do nas nie przyjdzie.

0

Czyli Arsenal ma pomoc na miarę Barcelony, ale wszyscy trzej z nazwiska się tam marnują bo nie mają z kim grać?

2

Gejowskie refleksje?

2

Porobił się koksem i chciał jeszcze zdążyć bo myślał, że samolot dopiero startuje albo czekał na samolot z Kolumbii i nie ogarnął, że ten akurat z Grecji. Na bank jedno z dwóch :P

18

Dopóki sam Cillessen akceptuje swoją rolę to go trzymać jak najdłużej bo lepszego rezerwowego mieć nie będziemy, z drugiej strony zawsze szkoda kiedy bramkarz o takiej jakości siedzi na ławce bo jest na to za dobry.

0

Bo cały czas się łudzą, że w nowym zrobią to czego nie zrobili w starym, ogólnie jest wrażenie, że można zacząć od nowa i właśnie dlatego.

2

Pod tym względem to tak, szybki, zwinny, dobry technicznie, lewonożny i na prawej flance.

7

Ludzie łatwo popadają w euforię, takie porównania z Messim są dla mnie mega wyolbrzymione.

0

Dokładnie, mamy jednego napastnika.

8

Jego agent to jest dopiero fenomen.

5

Czyli Wisła uratowana?

16

Zarząd powinien postawić ultimatum i tyle. Nie podoba się to szerokości.

0

Prima sort Footballer

1

"wszystko jest nagrane typie" :V "mamy 3 telefony" :D co za żałość

2

Jego główna pozycja to ofensywny pomocnik, chyba, że mówisz główna u Valverde.

https://zapodaj.net/images/e6dd6f9f9c44e.png

0

Z tą różnicą, że Dembele to tylko skrzydłowy, a Coutinho nie tylko co nie zmienia faktu, że w środku również miejsca brak.

2

To nie Fifa, że biegniesz np. na pustą bramkę i gwizdek, sędzia zazwyczaj nie przerywa akcji, która dobrze się zapowiada, nawet jeżeli jest już po doliczonym czasie.

0

33 lata to on ma tylko na papierze.

1

0

Dzień jak zwykła sobota tylko, że z lepszym żarciem.

0

Mi się dalej chce z tego śmiać.

0

Dla tych co się dziwią się nieustannie :V
"Dlaczego mój post został usunięty ?"
"Dlaczego nic nie mogę wklejać z tej i tej strony ?"
"A czemu dostałem bana na 48 godzin, przecież nic takiego....."

Polecam się minimalnie wysilić i zapoznać z Regulaminem strony, a jeżeli to zbyt wycieńczające to jest jeszcze Kodeks La Rambla w wersji krótszej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?