2

Gejowskie refleksje?

2

Porobił się koksem i chciał jeszcze zdążyć bo myślał, że samolot dopiero startuje albo czekał na samolot z Kolumbii i nie ogarnął, że ten akurat z Grecji. Na bank jedno z dwóch :P

18

Dopóki sam Cillessen akceptuje swoją rolę to go trzymać jak najdłużej bo lepszego rezerwowego mieć nie będziemy, z drugiej strony zawsze szkoda kiedy bramkarz o takiej jakości siedzi na ławce bo jest na to za dobry.

0

Bo cały czas się łudzą, że w nowym zrobią to czego nie zrobili w starym, ogólnie jest wrażenie, że można zacząć od nowa i właśnie dlatego.

2

Pod tym względem to tak, szybki, zwinny, dobry technicznie, lewonożny i na prawej flance.

7

Ludzie łatwo popadają w euforię, takie porównania z Messim są dla mnie mega wyolbrzymione.

0

Dokładnie, mamy jednego napastnika.

8

Jego agent to jest dopiero fenomen.

5

Czyli Wisła uratowana?

16

Zarząd powinien postawić ultimatum i tyle. Nie podoba się to szerokości.

0

Prima sort Footballer

1

"wszystko jest nagrane typie" :V "mamy 3 telefony" :D co za żałość

2

Jego główna pozycja to ofensywny pomocnik, chyba, że mówisz główna u Valverde.

https://zapodaj.net/images/e6dd6f9f9c44e.png

0

Z tą różnicą, że Dembele to tylko skrzydłowy, a Coutinho nie tylko co nie zmienia faktu, że w środku również miejsca brak.

2

To nie Fifa, że biegniesz np. na pustą bramkę i gwizdek, sędzia zazwyczaj nie przerywa akcji, która dobrze się zapowiada, nawet jeżeli jest już po doliczonym czasie.

0

33 lata to on ma tylko na papierze.

1

0

Dzień jak zwykła sobota tylko, że z lepszym żarciem.

0

Mi się dalej chce z tego śmiać.

0

Dla tych co się dziwią się nieustannie :V
"Dlaczego mój post został usunięty ?"
"Dlaczego nic nie mogę wklejać z tej i tej strony ?"
"A czemu dostałem bana na 48 godzin, przecież nic takiego....."

Polecam się minimalnie wysilić i zapoznać z Regulaminem strony, a jeżeli to zbyt wycieńczające to jest jeszcze Kodeks La Rambla w wersji krótszej.

1

Tak dla bezpieczeństwa postawił bym najpierw Twój, a jak faktycznie wygram to Ci oddam swój, ok?

32

Być sobą.

0

Wydaje Ci się, że było więcej o nim słychać bo grał w Barcelonie, którą się interesujesz i siłą rzeczy czytałaś, słyszałaś o nim wszędzie. Po tym jak odszedł do PSG stał się najdroższym transferem w historii footballu, czy może być lepsza reklama? Co by było z Ronaldo, nie wiadomo, ten plebiscyt jest dla mnie niezrozumiały, wiem, że Juventus dał 100mln za 33 latka, kolejny medialny hit, w Turynie chyba do tej pory nie nadążają z produkcją koszulek bo CR7 to chodząca reklama, akcje klubu wzrosły, a co dopiero gdyby City wyłożyło na operację sprowadzenia Messiego ponad 700mln (bo taki był zamysł) i to w czasach gdzie ceny na rynku były jeszcze całkiem normalne.

0

Skoro Arsenal ma takich świetnych pomocników i trenera to czemu 3 rok z rzędu nie wychodzą poza pierwszą piątkę w lidze?

0

Leo owszem, zarabia niebotyczne pieniądze, a ile z tego ma senior? mógł go przepychać od jednego szejka do drugiego i zgarniać po 50 baniek do własnej kieszeni.

PS przejście Neymara do PSG czy Ronaldo do Juventusu było marketingowo nieopłacalne?

2

Możliwe, co nie zmienia faktu, że znakomicie poprowadził jego karierę i też chyba taki łapczywy do końca nie był skoro potrafił doradzić Leo by odrzucił ofertę od ManC na, której sam zarobiłby krocie bo około 50mln premii.

2

To wiesz, np. Ronaldo nie jest spokrewniony ze swoim agentem, a miał to samo. Zobacz jakie oferty odrzucali przez tyle lat Messi z ojcem, niektóre kosmiczne, Naymar dostał jedną i popłynął.

0

Każdy przypadek jest indywidualny, u Leo Messiego jak widać to działa od wielu lat, u Neya czy Rabiota już w moim odczuciu niekoniecznie.

0

Jak już sobie marzymy to wolałbyś G Jesusa od Mbappe? Serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?