2

Chciałbym być z powrotem młody, ale się nie da :)
Munir to progi Barcy? powiedz mi kiedy to pokazał? kiedy?

0

xD

1

Ktoś miał słomiany zapał.

2

Ja spadłem z podłogi jak zobaczyłem, że pomysł został zaakceptowany w 2015 roku.

0

Z tego co mówił Robertinho to jakoś na jesień ma być ta opcja.

0

Też nie oglądałem, ale z tego co inni się wypowiadali to podobno grał w kratkę.

5

Co? że ma spadek formy?

3

To trzeba było sobie poczytać komentarze podczas meczu, niżej też już rozliczenia za Neymara i tym podobne.

72

Już się zaczyna :V Coutinho jak był w formie to zachwytów nie było końca, teraz chłopak ma słabszy okres i już jest wymieniany, sprzedawany, z Suarezem była ta sama historia bo się kopie po czole, Dembele też jest teraz cacy, jak miał słabe mecze na początku to 150mln w błoto, sprzedać i odzyskać co się da, o Rakiticiu już nie wspomnę.

0

No to poszło combo, łokieć na klatę i strzał w nabiał jednocześnie.

0

Jakiś ruch ręką tam jest.

1

Taki filmik lata po fejsie

/video/1

7

Tak by to właśnie było :) Albo by się wykartkował, albo oglądał na leżąco akcję Messiego, jak kiedyś Boateng w LM.

2

Na pewno zagra Lenglet.

4

Dla mnie najlepsze jest, że na konferencji powiedział, że teraz już wie, iż wystawienie debiutującego Murillo i dwóch graczy Barcelony B było ryzykowne. Trudne do przewidzenia było, że debiutujący ŚO nie będzie miał żadnego porozumienia z zawodnikiem głębokiej rezerwy, który grał tyle co nic i sam nie wie co ma grać, pozostawieni sami sobie, do pomocy mieli nieogranego Mirande, którego wozili jak leci. Nie wiem na co liczył, chyba na cud.

1

Dobra, 6 było rezerwowych, 5 nie, połowa składu, więc w takim razie nie graliśmy, ani rezerwami, ani pierwszym składem, idąc tym tokiem myślenia to była Once de Rezerwa.

0

Zimno, ciemno i codziennie odśnieżanie, nie wiem czym tu się zachwycać.

0

???
Tylko Vidal, Busi, Dembele i Cou to nie byli rezerwowi. Malcom, Alena, Murillo, Miranda, Semedo, Cillessen, Chumi to przecież rezerwowi. 7 zawodników z 11.

0

Ale Barcelona chyba zawsze z tego właśnie słynęła, że po stracie szybko przechodziła do obrony i po odebraniu piłki od razu atak i rozklepywanie, tyle, że przeważnie atakiem pozycyjnym i znakomicie się w tym odnajdywał.

0

No mi się zawsze wydawało, że taka jest właśnie jego rola, ale może żyłem w błędzie, a mianowicie, że ma zarówno hamować ataki rywala jak i uspokajać naszą grę przytrzymując piłkę, to kolega z jego lewej i prawej powinni napędzać akcję. To, że często potrafił przy tym wypatrzeć kogoś wbiegającego za linie i zagrać dokładnie kluczowa piłkę, to tylko dodatkowy atut, dzięki któremu był jednym z najlepszych na pozycji DP, ale jego główne zadanie to bycie właśnie tym hamulcowym. Oczywiście przy wyprowadzaniu szybkiego kontrataku powinien się dostosować do tempa akcji bo tutaj spowalniać nie można.

1

Bo tu jest tak, że albo wychodzi Once de Gala, albo cała rezerwa, nie ma wyważonego wprowadzania, w bloku defensywnym, MUSI być jeden piłkarz, np. Lenglet który gra systematycznie, nie można debiutanta i gracza głębokiej rezerwy pozostawić samym sobie bo oni nie wiedzą co mają grać, a obok również nieograny Miranda, który wręcz otwierał drzwi rywalowi do pola karnego.

8

Co do Cou to widać, że jego ulubiony sposób gry już nie działa, o ile na początku udawało mu się znaleźć miejsce do oddania strzału sprzed pola karnego tak teraz wszyscy ŚO w LL doskonale wiedzą, że będzie schodził z piłką na prawą nogę, zanim ułoży sobie piłkę to już jest zblokowany. Często też można zauważyć, że zbyt długo się kręci z piłką bezproduktywnie i tak jak kiedyś potrafił fajnie wyjść z takiego pojedynku i dokładnie podać tak teraz kończy się to stratą, to musi na pewno poprawić. Nie mam żadnych wątpliwości co do jakości Cou, jest dla mnie jednym z najlepszych piłkarz w FCB, warty każdego wydanego euro na niego, ale teraz obecnie ewidentnie poza formą.

1

"Czy wystawienie w obronie Murillo i dwóch graczy Barçy B było ryzykowne?"

"To służy nam do tego, aby ocenić piłkarzy w skomplikowanych meczach. Już wiem, że to ryzykowne. Jeśli chodzi o Murillo, to jestem z niego zadowolony. Widać jego doświadczenie. Jeśli chodzi o chłopców z Barçy B, to był trudny mecz."

Teraz już wie, że to było ryzykowne, no nie mam pytań :V

2

Miranda, Murillo i Chumi jednocześnie to od początku było dla mnie samobójstwo (pierwszy ŚO debiut, drugi głęboka rezerwa no i nieograny Miranda), efekt? ser szwajcarski, tam powinna być jakaś ostoja, przynajmniej Lenglet, który gra systematycznie, biorąc pod uwagę to, że Coutinho jest całkowicie poza formą, Malcom z Alenią grają raz na ruski rok, jeszcze Dembele na szpicy, ogólnie zbyt duży eksperyment moim zdaniem, jeden wielki chaos, zdziwiłbym się gdyby ten mecz się potoczył inaczej.

0

Dembele na szpicy, Coutinho poza formą, Malcom w ogóle nie gra, Alena to samo, Murillo pierwszy raz na boisku, Chumi też głęboka rezerwa, Miranda dramat, więc czego się tu można było spodziewać?

0

Obrona dziurawa jak ser szwajcarski, na środku powinien być przynajmniej Lenglet

3

Sami sobie komplikują proste rzeczy, bo wszystko musi mieć DRUGIE DNO. To nie mógł być po prostu żart, ona chciała go skompromitować w internetach! xD z resztą mniejsza o to, szkoda czasu.

5

Ale przecież nikt się do Ciebie nie spruł o to, że zadałeś takie pytanie, koleżanka zażartowała a ty zareagowałeś jakby Cie ptak os.......ł.

3

W ogóle nie wiem jak można mieć jakiekolwiek wątpliwości co do jakości Cou, ludzie mają baaaardzo słabą pamięć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?