MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest sport i tutaj nic nie jest pewne, wiele zależy od dyspozycji dnia, od nastawienia, zarówno jednego jak i drugiego zespołu, teoretycznie jesteśmy dużo lepszym zespołem, jednak w praktyce weryfikuje się to na różny sposób, uważam jednak, że szansę są duże na to, że ich przejdziemy. Grunt to przede wszystkim nie stracić bramki.
23
Jednym słowem człowiek guma, jedynie faulem można mu odebrać piłkę, wszedł chłopak bez kompleksów i gra swoje.
0
Teraz to my już mamy komplet, także dziękujemy.
56
Mamy De Jonga, więc sprawa z Rabiotem powinna być zamknięta definitywnie.
49
Ale się fajnie ustawili, jak klawisze w fortepianie :D z dystansem ;)
1
W przypadku gdy rano muszę odśnieżyć podwórko, później samochód i odmrozić szyby, wydać kilka tysięcy na opał do domu, romantyzm schodzi na drugi plan, wierz mi.
8
Szczerze mówiąc to nigdy się nie spotkałem, żeby ktoś na Anetę mówił Ania.
1
Hela chyba jest zarezerwowana dla Heleny ;)
14
Dla mnie zima piękna, ale tylko na obrazkach. Zdecydowanie lepiej żyje mi się w okresie letnim. Brrr
0
Jako pierwszą God of War bo jest krótszy od RDR2, a jest to pozycja obowiązkowa, później RDR2 bo w to będziesz trochę czasu grał, z tym, że ta gra to majstersztyk.
6
W przyszłości widzę u nas Puiga, ma zdecydowanie większy potencjał, niż Alena.
1
"Upgrade" 2018, nie pożałujesz
https://www.filmweb.pl/film/Upgrade-2018-807157?ref=ls_d_0_upgr
0
Arthur na pewno nie będzie drugim Denisem, chłopak wie co gra i to bez kompleksów, już pokazał więcej, niż D.Suarez przez cały swój pobyt, żeby osiągnąć apogeum rozwoju trzeba grać systematycznie, albo być przynajmniej pierwszym do zmiany dlatego ktoś ucierpi i moim zdaniem będzie to Alenia, Artur okazał się świetnym transferem, De Jong dopiero co przyszedł i wszyscy pokładają w nim ogromne nadzieje, swoje też kosztował, Puig uchodzi za największą perłę La Masii ostatniego czasu, więc uważam, że Alenia ucierpi.
0
4 jednocześnie na pewno nie oszlifujemy do maximum i wydaje mi się, że prawdopodobnie Alena, będzie kontunuował swój rozwój w innym klubie, nie mówię, że teraz, zaraz, ale prędzej czy później
19
Powinien iść do ośrodka w Monachium, tam będzie miał spokojną starość.
0
Ale bezczelny, jak on śmiał tak kiwać, żeby nikt nie mógł odebrać, tak to oni się nie chcą bawić :D beka z tych gotujących się kosiarzy :v
0
Może akurat tutaj nikt, ale nie raz, nie dwa sapali, że takimi zagraniami okazuje brak szacunku rywalowi właśnie dlatego o tym wspomniałem, nie rozumiem typów, jak próbował w rogu boiska przerzucić nad ich głową piłkę podrzucając ją z miejsca piętami to białej gorączki dostawali, bo co? się pytam, co im nie pasuje?
3
Dokładnie, to brazylijczyk, oni mają widowiskowy football we krwi, chłopak cieszy się grą i tyle, za czasów Ronaldinho nikt nie sapał, że sztuczkami okazuje brak szacunku rywalowi (co za brednia swoją drogą).
0
Nagle 3585 Cules, na stronie
0
Klub albo znajdzie słabe ogniwo, albo będzie chciał zarobić, Vidal się nie kwalifikuje ani pod jedno ani pod drugie.
0
No ładnie, a jeszcze Dembski 21 lat, Lenglet 23 lata
0
Vidal spisuje się znakomicie, więc wątpię w to.
1
Barca nigdy nie zginie :) mamy tych poławiaczy pereł
1
Lato, jeśli w ogóle.
0
Najlepiej jeszcze niech mu zapiszą klauzule, że gra każdy mecz i tylko na ulubionej przez siebie pozycji. Rozumiem, ze fajny zawodnik i w ogóle, ale są granice rozsądku.
0
Lepiej, żeby to był żart
0
To tym bardziej będzie uprzywilejowany większa ilością spotkań (i słusznie), ale siłą rzeczy ktoś zostanie zepchnięty na margines.
0
I nie da się oszlifować ich wszystkich jednocześnie, ale to jest wyłącznie moje zdanie.
5
Dawno, dawno temu za siedmioma górami, za siedmioma lasami żył chłopak, który nie mógł się przekonać do seriali i gdy wszyscy zachwycali się jakąś nową produkcją ja przechodziłem obok tego zupełnie obojętnie skupiając się wyłącznie na filmach pełnometrażowych dopóki...no i właśnie, póki nie zaciekawił mnie serial "Rodzina Soprano" głównie ze względu na tematykę, jako zagorzały fan klasyki typu "Ojciec Chrzestny", "Człowiek z blizną" itd. musiałem przynajmniej sprawdzić z czym to się je, wyobrażenie o serialu, jako przeciąganym tasiemcu al'a Moda na Sukces prysło już po kilku pierwszych odcinkach, gdzie gangsterski świat przeplatany humorem okazał się strzałem w 10. Dzisiaj jestem już po "Soprano Family", "Breaking Bad", "Gomorra", "Stranger Things", "Black Mirror", "Pit Bull", "Narcos: Mexico", "Z Archiwum X", "Limitless" i właśnie trafiłem na coś co odbiło się kiedyś szerokim echem, mianowicie "Prison Break" z 2005 roku, który mnie zassał już 4 odcinku i myślę, że zostanę z nim na dłużej i z tego co sprawdzałem to mam jeszcze spore zaległości co do innych równie dobrych produkcji, także trzeba nadrabiać :)
2
Tak, że za stary, imprezowicz i że będzie co chwilę miał czerwoną kartkę bo niby taki agresor. Ludzie bez wyobraźni.