44

Typ ma ładnie zlasowany mózg, dramat.

6

Busquest ostatnimi czasy to naprawdę cień dawnego siebie, długo się łudziłem, że wróci na dawne tory bo przecież każdy piłkarz miewa spadki formy, ale stał się bardzo powolny w swoich powrotach pod bramkę, jest też bardzo często spóźniony w dołożeniu nogi do piłki, a jego przekładanki z piłką nie raz, nie dwa kończyły się stratą blisko naszego pola karnego, jakby trochę zatracił odpowiedzialność, i jakieś czarodziejskie zagranie piętą w ataku nie zmienia moich odczuć, obawiam się, że już tamtej wersji niestety nie zobaczymy.

0

Napisał co zrobi, a nie co zrobił, chyba jest różnica prawda?

0

i Vidal, ale grał trochę krótko.

0

Najsłabszy był Suarez

0

Top 5 Barcy w dzisiejszym meczu:
Arthur, Semedo, Pique, Malcom, Vidal

Coutinho słabo, ale Suarez i Busquest to był dramat!

0

Ciągnos Lachos, Mordić bez żółtej, Ramos bez drugiej żółtej

0

Pique dobry mecz

0

Jesteśmy bezradni, zero argumentów i tyle

1

Suarez się dzisiaj nie wystawia do gry, ogólnie biega jakby mu nawalał błędnik, Busquest gra totalny kryminał, cały czas spóźniony i obecnie to nie jest zawodnik na pierwszy skład, Alby nie ma w ogóle na boisku, Coutinho ma straty, ale miałby więcej możliwości gdyby Suarez się wystawiał, a nie stał jak widły w gnoju, Malcom coś tam szarpie na tej prawej, ale wszystkie te zagrania jak po farcie przechodzą, no nie będzie szału dzisiaj.

1

Ale jedziemy z tymi ogórami c'nie?

0

Nie takie pytania już tu widziałem na poważnie, więc już mi trudno rozróżnić, który troll

5

Bez kitu, trzeba być upośledzonym, żeby się pytać o godzinę meczu jak ZAWSZE jest informacja na górze strony :P

0

No w necie, przecież wiadomo, że na satelicie nie tnie. :)

1

Też wczoraj wykupiłem i wszystko chodzi płynnie, w dobrej jakości.

3

Niczego, mam bogatą wyobraźnię :P

25

Jak ktoś przeklnie na LR to się im załącza alarm i świeci kogut na czerwono, zjżdżają po rurze jak strażacy i obezwładniają wirtualnie użytkownika :D

0

No mi kiedyś raz ktoś polecił to sobie dodałem do ulubionych w przeglądarce i nie muszę się pytać co 3 dni.

0

Jak masz Smart Tv to jest, jak nie masz domyślnie tej aplikacji to trzeba wejść tam w opcję "więcej aplikacji - wyszukaj - Eleven" i sobie dodać do strony głównej Smarta, tam gdzie masz inne swoje aplikacje między innymi Netflix, wykupujesz sobie dostęp na kompie na stronie Eleven a później się tylko logujesz to aplikacji na TV i oglądasz.

0

O Eleven Sport

0

Zdecydowałem się w końcu wykupić ten Eleven Sport i coś czuje, że Netflix zejdzie troszkę na boczny tor, w ogóle zajebiś*e, że jest taka Apka na Smarcie i nie trzeba oglądać na lapku.

1

PayPal to tylko dodatkowa opcja, najlepiej bezpośrednio na stronie Eleven Sport wybierz Utwórz Konto i tam wybierz formę płatności "Karta Płatnicza/debetowa", trzeba będzie podać numer karty i wypełnić dane.

Nie można zwykłym przelewem bo w ten sposób sobie mogą co miesiąc pobierać pieniądze dopóki nie zrezygnujesz ze subskrybcji, gdybyś zrobił jednorazowy przelew, nie mogli by tak robić, dlatego się nie da.

3

Pokazali, że piją, wyłudzają pieniądze i dymają laski (czyli prawdę) wystarczy, żeby wywołać burzę pośród naiwnych fanatyków.

1

No ja też nigdy nie przechodzę obojętnie ;)

5

Tu niektórzy mają ponad 2500 dni w serwisie, a jeszcze nie wiedzą że tam jest info na górze :P

0

Obydwoje geniusze, ale Messi lepszy, przez tyle lat na kosmicznym poziomie.

2

Różnica między nim, a Leo i CR7 jest taka, że oni są niewiarygodnie ambitni, sam talent to tylko namiastka sukcesu, nieustanny rozwój.

3

Eee, właśnie taki z jajem ;)

2

Wykupiłem dzisiaj przez stronę Eleven na kompie i zalogowałem się do aplikacji na Smart TV, wszystko śmiga pięknie.

1

Nie da się zapłacić za aplikację Eleven zwykłym przelewem, PayPal albo karta płatnicza/debetowa.

puyol_presidend5 - wykupiłem dzisiaj i dostęp miałem po minucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?