MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
Typ ma ładnie zlasowany mózg, dramat.
6
Busquest ostatnimi czasy to naprawdę cień dawnego siebie, długo się łudziłem, że wróci na dawne tory bo przecież każdy piłkarz miewa spadki formy, ale stał się bardzo powolny w swoich powrotach pod bramkę, jest też bardzo często spóźniony w dołożeniu nogi do piłki, a jego przekładanki z piłką nie raz, nie dwa kończyły się stratą blisko naszego pola karnego, jakby trochę zatracił odpowiedzialność, i jakieś czarodziejskie zagranie piętą w ataku nie zmienia moich odczuć, obawiam się, że już tamtej wersji niestety nie zobaczymy.
0
Napisał co zrobi, a nie co zrobił, chyba jest różnica prawda?
0
i Vidal, ale grał trochę krótko.
0
Najsłabszy był Suarez
0
Top 5 Barcy w dzisiejszym meczu:
Arthur, Semedo, Pique, Malcom, Vidal
Coutinho słabo, ale Suarez i Busquest to był dramat!
0
Ciągnos Lachos, Mordić bez żółtej, Ramos bez drugiej żółtej
0
Pique dobry mecz
0
Jesteśmy bezradni, zero argumentów i tyle
1
Suarez się dzisiaj nie wystawia do gry, ogólnie biega jakby mu nawalał błędnik, Busquest gra totalny kryminał, cały czas spóźniony i obecnie to nie jest zawodnik na pierwszy skład, Alby nie ma w ogóle na boisku, Coutinho ma straty, ale miałby więcej możliwości gdyby Suarez się wystawiał, a nie stał jak widły w gnoju, Malcom coś tam szarpie na tej prawej, ale wszystkie te zagrania jak po farcie przechodzą, no nie będzie szału dzisiaj.
1
Ale jedziemy z tymi ogórami c'nie?
0
Nie takie pytania już tu widziałem na poważnie, więc już mi trudno rozróżnić, który troll
5
Bez kitu, trzeba być upośledzonym, żeby się pytać o godzinę meczu jak ZAWSZE jest informacja na górze strony :P
0
No w necie, przecież wiadomo, że na satelicie nie tnie. :)
1
Też wczoraj wykupiłem i wszystko chodzi płynnie, w dobrej jakości.
3
Niczego, mam bogatą wyobraźnię :P
25
Jak ktoś przeklnie na LR to się im załącza alarm i świeci kogut na czerwono, zjżdżają po rurze jak strażacy i obezwładniają wirtualnie użytkownika :D
0
No mi kiedyś raz ktoś polecił to sobie dodałem do ulubionych w przeglądarce i nie muszę się pytać co 3 dni.
0
Jak masz Smart Tv to jest, jak nie masz domyślnie tej aplikacji to trzeba wejść tam w opcję "więcej aplikacji - wyszukaj - Eleven" i sobie dodać do strony głównej Smarta, tam gdzie masz inne swoje aplikacje między innymi Netflix, wykupujesz sobie dostęp na kompie na stronie Eleven a później się tylko logujesz to aplikacji na TV i oglądasz.
0
O Eleven Sport
0
Zdecydowałem się w końcu wykupić ten Eleven Sport i coś czuje, że Netflix zejdzie troszkę na boczny tor, w ogóle zajebiś*e, że jest taka Apka na Smarcie i nie trzeba oglądać na lapku.
1
PayPal to tylko dodatkowa opcja, najlepiej bezpośrednio na stronie Eleven Sport wybierz Utwórz Konto i tam wybierz formę płatności "Karta Płatnicza/debetowa", trzeba będzie podać numer karty i wypełnić dane.
Nie można zwykłym przelewem bo w ten sposób sobie mogą co miesiąc pobierać pieniądze dopóki nie zrezygnujesz ze subskrybcji, gdybyś zrobił jednorazowy przelew, nie mogli by tak robić, dlatego się nie da.
3
Pokazali, że piją, wyłudzają pieniądze i dymają laski (czyli prawdę) wystarczy, żeby wywołać burzę pośród naiwnych fanatyków.
1
No ja też nigdy nie przechodzę obojętnie ;)
5
Tu niektórzy mają ponad 2500 dni w serwisie, a jeszcze nie wiedzą że tam jest info na górze :P
0
Obydwoje geniusze, ale Messi lepszy, przez tyle lat na kosmicznym poziomie.
2
Różnica między nim, a Leo i CR7 jest taka, że oni są niewiarygodnie ambitni, sam talent to tylko namiastka sukcesu, nieustanny rozwój.
3
Eee, właśnie taki z jajem ;)
2
Wykupiłem dzisiaj przez stronę Eleven na kompie i zalogowałem się do aplikacji na Smart TV, wszystko śmiga pięknie.
1
Nie da się zapłacić za aplikację Eleven zwykłym przelewem, PayPal albo karta płatnicza/debetowa.
puyol_presidend5 - wykupiłem dzisiaj i dostęp miałem po minucie.