1

Już widzę zaczyna się odpływanie z wyobraźnią. No to pozostaje tylko swoje pomysły na nowy projekt klubu przekazać telefonicznie do zarządu i od nowego sezonu będziemy niepodważalnym gigantem w świecie footballu. Dobranoc ;)

1

Ale z tym "rozegraliśmy dobry mecz" to go poniosło delikatnie, on co prawda rozegrał znakomity mecz, ale reszta prezentowała się fatalnie i nie ma co zakrzywiać rzeczywistości.

0

Być może najlepszy według Ciebie.

2

Najlepszy Ter Stegen, najgorsi Suarez i Vidal.

0

Proszę Cię, wszystko wykonane jednym ujęciem, po prostu to zrobił i tyle, i nie jest to coś nadzwyczajnego patrząc na to jak chociażby wykonuje rzuty wolne.

11

Ogólnie to nawet gdyby chciał coś zrobić szczerze to i tak zawsze rzesza internautów będzie kwestionować intencję, chyba takie uroki są właśnie popularności.

0

Według mnie faul to jest moment kontaktowy, a nie dokąd doleci faulowany zawodnik. No chyba, że go kopał przed polem karnym i jeszcze za linią.

10

Zgadza się, ale wiesz, młodziutki chłopaszek usłyszał, że może przejść do Barcelony w miejsce Neymara to emocje sięgnęły zenitu, Coutinho też wywierał presję, Veratti, Rabiot to samo, Bale i Modrić z Tottenhamu, Costa, Tevez, Payet, Sterling.

1

Standard, ale to zupełnie normalne w serwisie, który ma kilka tysięcy użytkowników.

0

Ciekawe czy trener i zarząd są takiego samego zdania. :P

4

Normalna cena, nawet masz podany kod producenta i informację, że oryginalność można łatwo potwierdzić w autoryzowanym serwisie.

2

Jak grał 1 sezon to nikt nawet nie pomyślał, że nie pasuje do nas na żadną pozycję, baa, nawet wpasował się od razu i wszyscy byli przeszczęśliwi, jak strzelał bramki to nikt nie mówił, że jest za wolny na skrzydle, TERAZ gdy mu ta gra nie idzie za dobrze to zaczynają się tzw. rozważania, trochę dziwne, że jednemu okazuję się ponad przeciętnie wiele cierpliwości, a drugiemu za grosz.

1

Do Dembele klub okazał bardzo dużo cierpliwości bo raz, że na początku nie błyszczał, dwa problemy z dyscypliną i jak widać opłaciło się, dlaczego by mieli nie okazać cierpliwości Coutinho? który już pokazał jaką ma jakość, bo ma spadek formy? wyssane dla mnie z palca.

0

Uwielbiam te mecze w niedziele, cały dzień szybko leci bo człowiek wie, że nie długo trzeba będzie wstawać rano i znowu cały tydzień roboty, a tu chociaż taka nagroda pocieszenia i można te ostatnie godziny wolnego przyjemnie sobie spędzić.

5

Bramka Iniesty z fałsza przeciwko Chelsea.

0

Gdyby nie świetna dyspozycja Arthura to Vidal zaczynał by już nie jedno spotkanie od pierwszej minuty bo mimo tego, że LR narzeka na brak kreatywności w linii pomocy przy ustawieniu Rakitić, Buquest, Vidal to EV to bardzo odpowiada, z resztą tak jak już pisałem gdzieś poniżej, mamy alternatywy, potrzebujemy w danym momencie waleczności, siły fizycznej? wchodzi Vidal, potrzebuje trochę bardzie przytrzymać piłkę, skontrolować środek? wchodzi Coutinho. Tak jak napisałeś, patrząc na ostatnią dyspozycję Arthura jest to na pewno dla nas strata, ale nie taka, żeby mówić tu o jakiejś katastrofie, jak czytam wpisy typu "nie ma Artura, więc chęć do oglądania meczy spadła o 50 procent" to mi się nie dobrze robi.

10

Arthur wypada na 4 tygodnie i ja nie wiem co tu się dzieję xD jakieś kombinacje, jeden to chciał Messiego do środka przesuwać, przecież dramat jakiś, polecam sobie przypomnieć jak graliśmy kiedy Arthur jeszcze nie był taki pewniakiem do 1 składu.

0

A to nie ma kto grać w pomocy?

3

Kiedyś będziesz miał tak jak ja, więc korzystaj póki możesz ;)

0

A co to są ferie? :o nie znam.

0

Csss xD no to grubo, to jak w danym meczu nie zagra ani Arthur ani Dembele to rozumiem, że w ogóle nie oglądasz. Kibice na 5 minut.

0

Generalnie to tutaj panują bardzo skrajne i wyolbrzymione emocje, albo ogromna ekscytacja, albo panika. Kto kumaty to wie, że świetny występ Malcoma nie oznacza, że teraz będzie grał każdy mecz od dechy do dechy, (może będzie częściej wchodził z ławki) jak również to, że Arthur doznał kontuzji nie oznacza, że wszystko teraz się posypie, jest znakomity Vidal, w razie czego jest Coutinho, w zależności od tego czego nam będzie potrzeba w danym spotkaniu, czy kontroli czy waleczności, mamy różne alternatywy, nie widzę większych powodów do zmartwień.

5

No ja widzę, że sam się zdziwiłeś takimi komentarzami, więc nie kieruje tego do Ciebie, tylko ogólnie beke mam z tego typu wpisów :D

5

Wina Modricia xD leżę, i Valverde bo go sztab słabo wymasował xD a tak w ogóle to wina Tuska!

0

Ty tu kombinujesz z Messim, Aleniami, Roberto, a zobaczysz co będzie wystawiał Valverde, Vidal grałby cały czas gdyby nie świetna dyspozycja Arthura, teraz dla EV wybór będzie prosty, ewentualnie od czasu do czasu pewnie wstawi Coutinho, nie raz już wystawiał środek pola Rakitić, Busi, Vidal ich LR narzeka na brak kreatywności to jemu to ewidentnie odpowiada, i spodziewam się, że właśnie tak będzie grał.

1

Ładnie odpłynąłeś, od razu Ci powiem, że wiele się nie zmieni pod nieobecność Arthura, będzie grał Vidal na przemian z Coutinho w zależności od tego czy Valverde będzie chciał większej kontroli środka pola, czy siły fizycznej, proste. Nie licz, że Malcom nagle zacznie teraz grać wszystko, bo dobrze się pokazał w ostatnim meczu.

13

Kto do środka pola? Messi? xd

1

Nie no, świetnie po prostu :/

0

No to chyba już wiemy, że oboje wiemy i wszystko jest uzupełnione :P

5

Wódka zaprawdę mocna jest, ale bimber większą siłą włada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?