MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz będzie sam nadzorował czy PSG przekroczyło finansowe fair play, nie trzeba będzie już płacić pod stołem :V
7
No to ogólnie grubo masz ci powiem.
6
Grunt, żeby szybko strzelić pierwszą bramkę no i nie stracić oczywiście.
0
Ale lipa :/
0
Jeśli mamy strzelić 3 bramki Sevilli to nie widzę innej opcji jak tylko pierwszy garnitur.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No wiadomo, że najlepszy jest klimat umiarkowany, ale to jest Polska gdzie wszystko jest albo czarne albo białe i nie ma szarego, w sensie coś pomiędzy, albo przegięcie w jedną, albo w drugą.
41
Jak sobie tak pomyślę, to chyba wolę jednak pić schłodzone napoje, kąpać się w basenie i leżakować w cieniu, niż skrobać rano szyby, jeździć autem po lodzie, chodzić ubrany na cebule i odśnieżać codziennie podwórko.
2
co ten gość robi !!
5
Wspaniale!!!!
1
Żyjemy w całkowicie innym wymiarze, więc na tym skończmy.
1
W jakim ty człowieku świecie żyjesz?, będziecie szli kiedyś po ciemku, wyskoczy jakiś ćpun w pięściami i co? zostawisz ją i uciekniesz?
1
Mężczyzna przede wszystkim musi bronić swojej rodziny, a nie chować za swoją kobietą, sam sobie odpowiedz jak się nazywa taki osobnik, bo ja mam na to prostą definicję.
PS Kolega wyżej podsumował idealnie. Facet musi być zaradny i potrafi się postawić, jak ktoś jest chowany pod kloszem to potem mu zabierają kanapki w szkole i jest popychadłem, gwoździa też by wypadało umieć wbić, proste.
0
Nie mam pytań :v
0
Wiem, do samej informacji się odniosłem :)
50
Ośrodek spokojnej starości w Monachium wydaje się idealnym miejscem dla niego, a nie FCB.
11
A potem taki będzie piszczał w schronie razem z kobietami i dziećmi. Dramat po prostu dokąd ten świat zmierza
0
Jakiś kabel USB mam do przesyłania danych, ale przez niego chyba tego nie zrobię, więc jestem w d...e
0
Ok, jeszcze sprawdzę tylko najpierw muszę go wyładować bo oczywiście wyłączyć go też nie mogę, trzeba na ekranie wybrać opcję wyłącz, a bateria niewymienna :P
0
Zastanawiam się czy jak telefon jest wyłączony to alarm pobudka też zadzwoni?, muszę wysłać telefon do serwisu w celu wymiany dotyku, gdyż pomimo tego, że wszystko wyświetla nie reaguje na dotyk, (a u mnie w mieście cwaniaki chcą mi wymienić od razu cały wyświetlać za spory hajs mimo, że jest dobry) i nie chciałbym by ten telefon dzwonił w pudełku na sortowni.
2
No przede wszystkim marzy mi się zero autotune, żeby wróciły skretche i głęboki basior z płynnym stylem, gdzie jest nacisk położony na sens tekstu, a nie ilość rymów w jednym zdaniu i wystrzeliwanie ich jak karabin maszynowy tra ta ta ta ta !
1
Ja nawet takich rzeczy nie włączam, tylko klasyki między innym właśnie stare BC, nie wychodzi dzisiaj już nic nawet zbliżonego do tamtych klimatów.
1
Once Upon, Król Lew, To: Rozdział II
0
Kapustka Feat DJ Głąb (Refren Modra)
0
Przecież to 4 graczy Barcy B trenuje z 1 składem, był o tym info.
https://pbs.twimg.com/media/DxwL58DWsAA6Zgs.jpg
5
Nic nie trwa wiecznie Ivan.
2
Joanna Krupa
3
Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota, Nic Śmiesznego, Seksmisja, Killer 1,2, Czas surferów, Kariera Nikosia Dyzmy,
Mały, Las Vegas Parano, Super Zioło, Agent XXL, Ace Ventura, Chłopaczki z sąsiedztwa, American Pie, Millerowie, Jackass: Bezwstydny dziadek, Gruby i chudszy, Pani Doubtfire, Bruce Wszechmogący, Kac Vegas.
(Dramaty komediowe Nietykalni, Dzień Świra, Wesele, Piątek, Forest Gump)
0
Tak, z filmu "Umysł Przestępcy" 2016
0
Colon obczaj, spoko soudtrack