0

Teraz będzie sam nadzorował czy PSG przekroczyło finansowe fair play, nie trzeba będzie już płacić pod stołem :V

7

No to ogólnie grubo masz ci powiem.

6

Grunt, żeby szybko strzelić pierwszą bramkę no i nie stracić oczywiście.

0

Ale lipa :/

0

Jeśli mamy strzelić 3 bramki Sevilli to nie widzę innej opcji jak tylko pierwszy garnitur.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No wiadomo, że najlepszy jest klimat umiarkowany, ale to jest Polska gdzie wszystko jest albo czarne albo białe i nie ma szarego, w sensie coś pomiędzy, albo przegięcie w jedną, albo w drugą.

41

Jak sobie tak pomyślę, to chyba wolę jednak pić schłodzone napoje, kąpać się w basenie i leżakować w cieniu, niż skrobać rano szyby, jeździć autem po lodzie, chodzić ubrany na cebule i odśnieżać codziennie podwórko.

2

co ten gość robi !!

5

Wspaniale!!!!

1

Żyjemy w całkowicie innym wymiarze, więc na tym skończmy.

1

W jakim ty człowieku świecie żyjesz?, będziecie szli kiedyś po ciemku, wyskoczy jakiś ćpun w pięściami i co? zostawisz ją i uciekniesz?

1

Mężczyzna przede wszystkim musi bronić swojej rodziny, a nie chować za swoją kobietą, sam sobie odpowiedz jak się nazywa taki osobnik, bo ja mam na to prostą definicję.

PS Kolega wyżej podsumował idealnie. Facet musi być zaradny i potrafi się postawić, jak ktoś jest chowany pod kloszem to potem mu zabierają kanapki w szkole i jest popychadłem, gwoździa też by wypadało umieć wbić, proste.

0

Nie mam pytań :v

0

Wiem, do samej informacji się odniosłem :)

50

Ośrodek spokojnej starości w Monachium wydaje się idealnym miejscem dla niego, a nie FCB.

11

A potem taki będzie piszczał w schronie razem z kobietami i dziećmi. Dramat po prostu dokąd ten świat zmierza

0

Jakiś kabel USB mam do przesyłania danych, ale przez niego chyba tego nie zrobię, więc jestem w d...e

0

Ok, jeszcze sprawdzę tylko najpierw muszę go wyładować bo oczywiście wyłączyć go też nie mogę, trzeba na ekranie wybrać opcję wyłącz, a bateria niewymienna :P

0

Zastanawiam się czy jak telefon jest wyłączony to alarm pobudka też zadzwoni?, muszę wysłać telefon do serwisu w celu wymiany dotyku, gdyż pomimo tego, że wszystko wyświetla nie reaguje na dotyk, (a u mnie w mieście cwaniaki chcą mi wymienić od razu cały wyświetlać za spory hajs mimo, że jest dobry) i nie chciałbym by ten telefon dzwonił w pudełku na sortowni.

2

No przede wszystkim marzy mi się zero autotune, żeby wróciły skretche i głęboki basior z płynnym stylem, gdzie jest nacisk położony na sens tekstu, a nie ilość rymów w jednym zdaniu i wystrzeliwanie ich jak karabin maszynowy tra ta ta ta ta !

1

Ja nawet takich rzeczy nie włączam, tylko klasyki między innym właśnie stare BC, nie wychodzi dzisiaj już nic nawet zbliżonego do tamtych klimatów.

1

Once Upon, Król Lew, To: Rozdział II

0

Kapustka Feat DJ Głąb (Refren Modra)

0

Przecież to 4 graczy Barcy B trenuje z 1 składem, był o tym info.

https://pbs.twimg.com/media/DxwL58DWsAA6Zgs.jpg

5

Nic nie trwa wiecznie Ivan.

2

Joanna Krupa

3

Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota, Nic Śmiesznego, Seksmisja, Killer 1,2, Czas surferów, Kariera Nikosia Dyzmy,

Mały, Las Vegas Parano, Super Zioło, Agent XXL, Ace Ventura, Chłopaczki z sąsiedztwa, American Pie, Millerowie, Jackass: Bezwstydny dziadek, Gruby i chudszy, Pani Doubtfire, Bruce Wszechmogący, Kac Vegas.

(Dramaty komediowe Nietykalni, Dzień Świra, Wesele, Piątek, Forest Gump)

0

Tak, z filmu "Umysł Przestępcy" 2016

0

Colon obczaj, spoko soudtrack

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?