2

Chyba jak jeden drugiego tam złapie za moszne to będą "ciepłe kuleczki".

1

Ja od lat używam tylko Compactowych modeli od Xperii bo są mega wygodne przy obsłudze jedną ręką. Jak widzę niektóre telefony znajomych to nie wiem czy to smartfon czy tablet.

0

Sam sobie narobiłem, w pracy co prawda mam niezły Meksyk, ale Buritto sobie nie zrobię :P

1

Jak zrobić Best Buritto Ever w plenerze :D

3

Do 2032 xD spoko, jak ktoś wziął to na poważnie to jest mądry inaczej.

6

Ja zawsze mówię, że lepiej zachować powściągliwość i nie wybiegać z tekstami "rozjedziemy ogórków" bo potem się komuś może bardzo głupio zrobić, to jednak sport i tu liczy się wiele czynników, a Real to Real tak jak mówisz i jak się zepną to są w stanie bardzo uprzykrzyć życie.

5

Polecam jeszcze raz film na Netflix "Bobby Robson: Więcej niż trener" 2018. Pozycja obowiązkowa dla fanów footballu. Objął FC Barcelonę po Johanie Cruijffie i sprowadził Ronaldo Nazario, oraz między innymi kulisy tego niezwykłego meczu w Copa del Rey 96/97:

0

Choćby nawet był najlepszym ŚO na świecie to po kontuzji musi się wdrażać powoli do składu.

1

Kakao
Kebab
Piwo
Adidas
Horror
Siatkówka
Fifa
Czekolada

1

Nie wiem, może jestem zacofany w temacie, ale właśnie znalazłem prawdziwe ZŁOTO na Netflix, a mianowicie "BOBBY ROBSON: Więcej, niż trener" pokazane czasy, gdy prowadził naszą kochaną FC Barcelonę.

2

Albo ciekawostek historycznych na TVP Kultura

3

Zastanawia mnie jedna rzecz odnośnie Mirandy, przecież nie radził sobie najgorzej gdy grał koło Lengleta, Pique, teraz został od razu zepchnięty z powrotem do podziemi bo fakt faktem zagrał dramat, ale z kim on grał? z równie wystraszonym Chumim, zawodnikiem głębokiej rezerwy i debiutującym Murillo, który w ogóle nie wiedział o co chodzi, przecież tą linią nikt nie zarządzał! jak miał tam funkcjonować jakiś kolektyw? wydaje mi się, że powinien dostać szansę, ale w meczu gdzie jako jedyny będzie żółtodziobem i na bieżąco będzie otrzymywał wskazówki od starszych kolegów, a nie rzucić na pożarcie.

1

Na następce Suareza jeszcze za wcześnie, póki Gruby ma się dobrze i gra pierwsze skrzypce to wystarczy tylko ktoś doświadczony na załatanie dziury w razie W czyli właśnie taki Boateng, później trzeba będzie rozbić bank na jakiś konkret.

0

No to chyba mu napisałem "co tam potrzebujesz wiedzieć odnośnie Netflixa" bo nie sprecyzował o co mu dokładnie chodzi.

0

Że co? bo nie czaje

1

Black Mirror warto, osobiście mogę jeszcze polecić Strangers Things, co tam potrzebujesz wiedzieć odnośnie Netflixa?

24

Wszystko ma świetne

1

Łoo co znalazłem po latach

3

Kpisz sobie w tym momencie, czy co? :-/ chyba jest różnica gdzie ładują tą kasę? czy dla ciebie nie ma? rozumiem, że jesteś zadowolony bo "cóś tam gdzieś dają, a jak dają to przecie dobrze musi być" sorry, ale to typowe myślenie ciemnego ludu.

5

Coma, Chylińska (jeszcze z O.N.A), Ciechowski, Cugowski (Ten starszy z Budki), Chłopcy z Placu Broni, Creed, Clapton

13

No w tej Polsce to nic tylko dzieci robić, a podwyżki najniższej krajowej dla tych którym się chce pracować to kiedy będą? bo jak na razie to chyba bardziej się opłaca leżeć w domu i ruch...ć.

3

Ludzie na każdej stronie są tacy sami.

1

Bo Mats jest młodszy i będzie tu jeszcze długo po Cillessenie (mam nadzieje), więc nie ma sensu go hamować, poza tym Cillessen nie jest lepszy od TerS tak jak piszą wyżej, oboje są świetni.

0

Prędzej bym wolał, żeby Rakitić się zmieniał z Busqestem, niż żeby Cou grzał ławce jak mu forma wróci, a wróci.

5

Jaka pustka? nie czuje tego, raczej ulga bym powiedział. Pustkę to ja czuję po Inieście.

0

To kluczowe podanie to zasługa ich obu, jeden dobrze się uwolnił, drugi idealnie podał, ale prócz tego było kilka takich podań, że miał dwóch zawodników na plecach, a on zamiast do tyłu to szybki zwód nogą w bok i podanie przez środek boiska do przodu.

3

Dokładnie, nie chciał się porywać na jakieś konsolowe zagrania i wolał stopniowo dawkować w meczu swoje umiejętności, teraz, gdy już czuję pełne zaufanie trenera i kolegów ma pewność siebie, otwiera się na całego i pokazuje co tam w nim drzemie, super.

8

Podobnie jak i wielu od samego początku widziałem w Arthurze duży potencjał, sposób w jaki porusza się z piłką, zwinny, świetny technicznie z przeglądem pola i w ogóle, ale cały czas mi brakowało jakichś zagrań do przodu między kilkoma zawodnikami bo grał bardzo bezpiecznie, do prawego boku, do lewego boku, wycofanie, człowiek czuł niedosyt, ale teraz już wiem, że chłopak sobie tylko sprawdzał teren i to co pokazywał już ostatnio wywoływało uśmiech na twarzy, a to co pokazał wczoraj to szczęka na podłodze, jakie wyjścia spod pressingu łamanym podaniem do zawodnika z przodu + wyłączony układ nerwowy, piłkę to on straci jak mu który źle poda, człowiek guma, napiszę u nas piękną historię, to nie może się nie udać.

0

Najlepszy rezerwowy bramkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?