0

Podałem ci tylko przykład ograniczony człowieku :D, tam jest "NP. Las Palmas" rozumiesz? chodziło o męczarnie ze słabeuszami, a nie o konkretny mecz, ale jak będe miał więcej czasu to ci podam konkretne przykłady, chociaż przypuszczam, że i tak nie ma sensu.

6

Wiesz, kibicuj sobie jak chcesz, generalnie spływa to po mnie jak większość Twoich chamskich wpisów, ale nie wmawiaj komuś, że jest w błędzie bo myśli inaczej od Ciebie, myślisz, że masz monopol na jedyną prawdę? no to właśnie żyjesz w bańce mydlanej.

4

To nie jazda figurowa, jedni się usatysfakcjonują 1-0 z takim np. Las Palmas po męczarniach i samobójczej rywala, a drudzy chcą widzieć to z czego słyną najlepsi piłkarze na świecie i legendarny klub jakim jest FCB. Jednych interesują wyłącznie 3 pkt, drudzy chcą nacieszyć oko ulubionym sportem po pracy, im szybciej człowiek sobie to uświadomi tym lepiej.

0

Chodzi mi o to, że to nie była sytuacja na środku boiska tylko świetnie zapowiadająca się akcja, był już przed polem karnym i miał partnera po lewej i po prawej i akcja została im odebrana nieprzepisowo, może i jeden błąd, ale przy wyniku 0-0 gdzie Borussia mogła wyjść na prowadzenie i cały mecz mógł się potoczyć inaczej, więc jeden błąd, ale wielbłąd.

0

Tak, o swoje nogi się zahaczył xd To był aż błąd, który być może pozbawił ich bramki.

0

Widziałeś ten faul w pierwszej połowie na zawodniku Borussi co go podciął na pełnym biegu przed polem karnym aż mu nogi skrzyżowało, a Lahoz gramy dalej? zobacz na skrótach, zaraz będą.

0

Borussia na kolanach

0

Lahoz co nie odgwizdał, to jest parodia. Gościu podcięty w pełnym biegu, aż mu się nogi skrzyżowały. Miesiąc za darmo powinien sędziować za takie coś.

1

Jedno RPG się znalazło w tym zestawieniu, więc może wydaje Ci się nudna ze względu na brak fantastyki, czarów itp. to jest bardziej gra historyczna i trzeba lubić takie klimaty z powolną eksploracją i rozwojem postaci.

0

A wymień swoje 3 ulubione gry

4

O, coś dla mnie.

6

Ta, a co mówi umierająca prostytutka?
----------------------
już długo nie pociągnę.

19

Może zmienił żonę, na innego kolegi :v

0

Pozyskiwanie nowych sponsorów, a traktowanie ludzi jak śmieci to chyba różnica, nieprawdaż ? ile ten Villa u nas grał? 3 lata? to teraz sobie zobacz od jak dawna jest u nas Gerard Pique,

Alves? nie wiem o co Ci chodzi?
https://www.fcbarca.com/70620-dani-alves-w-barcelonie-bylo-mi-za-wygodnie.html

0

Nie wiem jak możesz porównywać w tym aspekcie Barce do Realu, oni nigdy nie reprezentowali żadnych wartości i traktowali swoje legendy jak śmieci, być może dla pewnej grupy kibiców nie ma czegoś takiego jak "Więcej, niż klub" bo nigdy dla nich czegoś takie nie było, pusty slogan, który był tylko dodatkiem do wyników drużyny, ale nie wiem na jakiej podstawie stwierdzisz, że u nas już to nie funkcjonuje.

41

No właśnie dzisiaj mija 5 rocznica odkąd miałem zacząć ćwiczyć.

1

Pique miał słaby okres to prawda, jednak ostatniego czasu, patrząc na minione spotkania gra coraz lepiej a nie coraz gorzej, poza tym uważam, że z szacunku do legend klubu nie powinno się ich sprzedawać jeśli sami tego nie chcą (Xavi, Iniesta, Masherano, Alves, Valdes) oni wszyscy sami zdecydowali o tym, że chcą odejść, nie zostali wypchnięci ze względu na wiek, MES QUE UN CLUB pamiętasz?

5

Myślę, że wiesz co mam na myśli :) chodzi mi o upadek ludzkiej moralności.

7

To Fame MMA to jest taki żal, nie długo to będą jedli stolca na czas, żeby tylko się gdzieś pokazać, ale widocznie chętnych żeby to oglądać nie brakuje co jest jeszcze bardziej dla mnie przerażające.

0

A nie Mandaryna? xD

11

Najlepiej bez dźwięku i obrazu to obejrzeć

1

"Ktoś już był w ogródku, już się witał z gąską" :P

6

Tak konkretnie to mnie wciągnął od przemiany Gennaro, ale to już było chyba w 1 sezonie z tego co pamiętam, dla mnie jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem ze względu na świetnych aktorów i brutalny, surowy klimat.

2

Ahh, czekam na zemstę Gennaro za Ciro.

1

Bo to są tylko własne wyobrażenia w które niektórzy bardzo silnie wierzą i będą ich bronić jakich argumentów byś nie przedstawił.

2

Się śmiej, ale ogólnie właśnie z Football Manager jak byłem dużo młodszy poznałem wiele aspektów footballu jak np. różnego rodzaju klauzule w kontraktach, że zawodnika z np. Ameryki Płd można zakontraktować dopiero jak ukończy 18 lat i wiele, wiele innych xD FM bawi i uczy.

1

Gość legenda, ogólnie bardzo szanowany przez piłkarzy.

0

Bo tu panuje system zero jedynkowy ;)

1

Również to oglądałem, gdzie obnażał kulisy jego relacji z Guardiolą i nie stawiał go w zbyt dobrym świetle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?