4

Ale podsumowując to co? tak bardzo tego potrzebujesz żeby Ci tu wszyscy powiedzieli jak bardzo się znasz i jakim jesteś zajebistym ekspertem? stary masz jakieś swoje zdanie i to jest najważniejsze, tego trzymaj, a uznanie innych użytkowników nie powinno być dla Ciebie czymś priorytetowym, no chyba, że czujesz taką wewnętrzną potrzebę.

2

Dokładnie, nie potrafię oglądać tych Avengersów i tym podobnych, ja to wychowany jestem na Łowca Androidów, seria Obcy, Matrix

0

Źle mi się kojarzy to nazwisko

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

No jak on sprawdza umiejętności nowego zawodnika jednym/dwoma meczami to spoko, nie sprawdzisz się od pierwszego wejścia to dożywotnia ławka, Miranda nie grał źle przy Lenglecie i Pique to szanse dostawał, po katastrofie gdzie został dosłownie rzucony przez trenera na pożarcie w meczu obok Chumiego (zawodnika głębokiej rezerwy) i debiutanta Murillo gdzie byli pozostawieni sami sobie i żaden z nich nie wiedział co ma grać, bez osoby, która by zarządzała linią defensywy został natychmiastowo zdegradowany i odsunięty od treningów z pierwszy zespołem. Okazuje się nawet, że istnieją również przypadki takie jak Malcoma, gdzie zawodnik pokazuje, że jest w stanie rozegrać dobry mecz, stara się pokazać z dobrej strony ,a i tak w oczach trenera nie jest w stanie pomóc drużynie chociażby grając ogon.

3

Jordi co prawda miewa głupie zachowania, ale bardzo rzadko traci nad sobą kontrolę, jest to przede wszystkim dla nas zawodnik niezastąpiony i nie wyobrażam sobie kogoś innego na tej pozycji, to już Roberto szybciej się gotuje.

0

Dokładnie, kwestia osobowości, taki Puyol nawet jak go przewrócili, a miał szanse jeszcze dojść do piłki to wstawał i biegł, a tu jakaś moda na pajacerke i wymuszanie gwizdka. Sędzia doskonale wie, który zawodnik jest znany z tego typu zagrywek i rzadko kiedy odgwizduje, gdy faul faktycznie ma miejsce.

0

Ten z Xavim? heh o wiele wiele dłużej, akurat tej strefy strony to tam nikt nie aktualizuje, tak tylko jest bo jest.

0

https://wygramir.blogspot.com/2016/11/probabilistyczne-myslenie.html

Google nie daje rady powiadasz;)
Myślenie probabilistyczne czyli oparte na rachunku prawdopodobieństwa.

0

"Zapłacił cały rachunek" xD ma gest, sam wiąże ledwo koniec z końcem przecież. Rozumiem, że to jest wklejone, ale nie wiem po co wspominają o takich rzeczach w ogóle w tym [sportbible], że to on zapłacił.

0

10

U Hajto co innego zanikło w toku ewolucji.

0

No bo on i tak nie trzyma się tej pozycji tylko biega jako wolny elektron, siłą rzeczy wie, że musi rozgrywać bo nikt tego nie ogarnie za niego, więc na dłuższy dystans nie mógłby tam grać, ale w skrajnych awaryjnych przypadkach podczas meczu, kiedy trzeba ściągnąć najsłabsze ogniwo tak ja wczoraj, by nie zaszkodziło, a być może nawet pomogło bo na prawą mógł wejść np. Malcom.

2

Siedem, Contriatempo, Przekręt, Labirynt, Trener, Helikopter w ogniu, Nietykalni, Efekt motyla, Wil z Wall Street, Słaby punkt, Choć goni nas czas, Jestem Bogiem, i wiele innych, musiałbyś określić gatunek, ale co byś z tego
nie wybrał to będziesz zadowolony.

https://www.filmweb.pl/ranking/vod/netflix

0

Wiem, że u nas to będzie wyglądać już trochę inaczej, raz, że przed własną publicznością, dwa, że prawdopodobnie do gry wróci Arthur, trzy, że drużyna też już inaczej gra wiedząc, że to mecz decydujący. Ja o rewanż jestem spokojny.

0

Mówiłem brawo, brawo, ale nasza pomysłowość na grę NIE MOŻE się opierać wyłącznie na krossach Leo. Nie można wymagać, że w każdym meczu coś wyczaruje.

1

Ja jestem cierpliwy, kiedy po Mundialu jechali tutaj po Suarezie i go sprzedawali to pisałem, żeby dać mu czas, a wróci na swoje tory i faktycznie tak było, że zaczął strzelać, tylko, że teraz problemem Luisa już nie jest tylko jego nieskuteczność, on ma problemy z podstawowym ABC jak przyjęcie piłki, prowadzenie piłki tak żeby się z nią nie wywrócić, dokładne podanie, a swoją irytację przelewa na kolegów, można nie mieć szczęścia, zablokować się z golami, ale takie podstawy to jest obowiązek piłkarza grającego w FCB. Niech zostaje po treningach, żeby się poprawić, jeśli chce dawać z siebie maximum.

2

Przez jakiś czas nie było u nas nikogo na zastępstwo Suareza, w przypadku jego kontuzji, jaka Wasza propozycja na atak, słucham, bo zapytany o to Valverde odpowiedział, że w razie czego może zagrać tam Messi, więc co ja mam zrozumieć. Przeciez ja mówię o sytuacji awaryjnej podczas meczu, a nie żeby teraz wszystkie spotkania tam grał od 1min.

2

Taką zmianę bym zastosował podczas meczu w sytuacji awaryjnej kiedy widzę, że gram w 10, a nie od 1min. Przeczytaj jeszcze raz od tego momentu " jak widzę, że zespół tworzy sobie mało 100 procentowych sytuacji, a napastnik każdą jedną piłkę marnuje i trzeba wszystko zaczynać od nowa, to go ściągam..."

3

Przynajmniej nie trzeba robić remontady :D

A tak na poważnie, to gramy baaardzo schematycznie i przewidywalnie, nie ma ruchu w ataku, wszyscy stoją przed linią szesnastego metra jak widły w gnoju, a w pole karne jak ktoś się czasem urwie to 2 razy na 45 minut i zazwyczaj to jest Suarez, z zachwianym błędnikiem, któremu się plątają nogi. Z takiego środka pola jakim my teraz gramy to jedyna kreatywność jaką można wykrzesać to podanie do lewej, lub ta druga bardziej ulubiona, podanie do Messiego (niech czaruje). Kiedy był Arthur to ta gra już wyglądała lepiej, chłopak potrafi zagrać długie dokładne podanie między obrońców i potrafi utrzymać piłkę (nie musi jej od razu podać, żeby nie stracić) - jak np. Vidal.

Wracając do Suareza to uważam, że nie miał prawa rozegrać 90minut, jak widzę, że zespół tworzy sobie mało 100 procentowych sytuacji, a napastnik każdą jedną piłkę marnuje i trzeba wszystko zaczynać od nowa, to go ściągam, w jego miejsce przesuwam Messiego, na prawą Dembele, a na lewą daje szansę Coutinho i nie wpuszczam Vidala (bo chce strzelić bramkę, a nie bronić 0-0) tylko Alenie, no ale to sobie mogę tylko pogadać, tak czy inaczej, uważam, że na Camp Nou ich przejdziemy.

0

Podsumowując, to tak jak w starym małżeństwie, "jak ją poznałem była piękna i nie mogłem od niej oderwać wzroku, teraz zrobiła się brzydka, ospała i już mnie nie zadowala". Jeden poszuka sobie młodszej, drugi zostanie z przyzwyczajenia wspominając piękne czasy, a trzeci będzie kochał do śmierci mimo wad, mimo czasu, mimo wszystko. Dobrej nocy ;)

0

Już nie mówię, żeby siedział od początku, ale moim skromnym zdaniem Suarez nie miał prawa rozegrać pełnych 90 minut. Wystarczyło przesunąć w jego miejsce Leo, na prawą Dembele, gdzie z resztą gra mu się lepiej, a na lewej dać szansę Coutinho.

0

No i właśnie błąd, bo po to jest ławka rezerwowych, żeby w odpowiedniej sytuacji wstawić odpowiedniego zawodnika.

3

I ten nietykalny Suarez.

0

No chyba to, że Suarez cały czas gra pomimo swojej formy.

5

Jak widzę, że Suarez gra mi taką fatalną połowę, to przesuwam w jego miejsce Messiego, na prawą Dembele, na lewą daję szansę Coutinho, za Roberto Alena, no ale to już chyba przerasta wyobraźnię trenera.

1

Chłopaki zapomnieli jak się gra w piłkę.

0

Barcelona 2-0, Bayern 1-1, Juve 1-1, City 3-1

1

Nie trzeba znać, wystarczy, że wejdziesz dzisiaj w artykuł na żywo podczas meczu, powinno być około 500 komentarzy ludzi którzy najczęściej się udzielają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?