MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No to jedźcie dalej, szerokości!
8
Wiesz, na to, że w drużynie, której kibicują gra czarnoskóry to tacy rasiści nie mają żadnego wpływu, ale trzeba być niezłym ćwierćmózgiem, żeby jednego oklaskiwać, a drugiego upokarzać, w ogóle trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, żeby się sugerować kolorem skóry.
2
Tylko, że nie samymi meczami z Realem klub żyje, a Suarez nie rozegrał jednego słabego meczu tylko kilknascie i ostatniego czasu nie dawał drużynie zupełnie nic, krytyka była w tym przypadku uzasadniona, ciesze się, że wraca na właściwie tory bo zawsze w niego wierzę, ale to nie znaczy, że mam sobie wmawiać, że gra zajebiście jak miał nawet problemy z ABC footballu, jak podaj, przyjmij, prowadź piłkę. Trzeba rozgraniczać pewne rzeczy bo życie nie jest albo czarne albo białe.
12
Podobno nawet się nie przebrali bo już się nie opłaca.
1
Wczorajszy mecz to reżyserował chyba David Lynch, kinomani wiedzą o co biega :D
0
Już pomijając karnego to z gościa automatycznie wychodzi takie typowe chamidło i on nad tym nie panuje :v taka natura i za nią właśnie chłopa nie trawie.
15
Nie no, ten Ramos to jest ewenement, nadepnął Rakiticia w polu karnym, chorwat jeszcze nie zdążył upaść na murawę, a ten mu już macha rękami, żeby wstawał.
0
Luisitooooo!!
14
Mamy najlepszego bramkarza na świecie, bezapelacyjnie.
2
Nikt, ale to kompletnie nikt się nie wystawia, wszyscy stoją jak widły w gnoju, nikt nie chce dostać piłki, dlatego środek pola traci piłki bo nie ma komu podać, proste jak jeb.....
3
co oglądam mecz ostatnio to słyszę "Barcelona się musi obudzić" przecież oni oddali jeden niecelny strzał na bramkę!
0
Messi to dzisiaj gra na środku pomocy?
1
co ten Busquest tu wyprawia
0
Nie no, aż tak to mi się pić nie chce xD
0
Z miasta Świętej Wieży :D
https://zapodaj.net/images/d4e15d6216e5b.jpg
0
Wolałbym 2 zwycięstwa, ale jak już musiałbym wybierać to wolałbym przegrać mecz ligowy i dalej zachować szansę na wszystkie trofea. Przegrać jedną bitwę by na koniec wygrać wojnę, proste.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To spoko ;) ale ja wiem co tam jest w środku, nie musisz mi mówić, po prostu piłem to 15 lat temu i chciałem sobie przypomnieć ten smak.
0
Możesz mi wysłać kurierem z 2 zgrzewki, zapłacę przelewem z nawiązką za fatygę ;)
0
Pewnie nawet nigdy tego nie pił :P
8
Pamiętam po meczu za małolata zawsze zimny gazowany jabłkowy LIFT, niebo w gębie.
0
A w których sieciach go można spotkać?
3
Kojarzycie czy istnieje jeszcze taki napój LIFT?
https://zapodaj.net/images/2715d07aad418.jpg
5
No jakoś mnie to nie dziwi
1
Czy zastanawiałem się kiedyś nad tym? nie xd
45
A ja czuję, że serwery dzisiaj padną na FCBarca.com
51
No ja bym się jednak zdziwił i to bardzo.
0
Nie ma takiej możliwości. Pakiet w TV satelitarnej, a aplikacja/strona PC to dwie osobne rzeczy, których nie da się ze sobą łączyć.
1
Hugo Boss Energise
0
No ja wiem, że on tylko chodzi z naczynkiem od Yerby, a w środku setka z Pepsi pół na pół.