3

No to jedźcie dalej, szerokości!

8

Wiesz, na to, że w drużynie, której kibicują gra czarnoskóry to tacy rasiści nie mają żadnego wpływu, ale trzeba być niezłym ćwierćmózgiem, żeby jednego oklaskiwać, a drugiego upokarzać, w ogóle trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, żeby się sugerować kolorem skóry.

2

Tylko, że nie samymi meczami z Realem klub żyje, a Suarez nie rozegrał jednego słabego meczu tylko kilknascie i ostatniego czasu nie dawał drużynie zupełnie nic, krytyka była w tym przypadku uzasadniona, ciesze się, że wraca na właściwie tory bo zawsze w niego wierzę, ale to nie znaczy, że mam sobie wmawiać, że gra zajebiście jak miał nawet problemy z ABC footballu, jak podaj, przyjmij, prowadź piłkę. Trzeba rozgraniczać pewne rzeczy bo życie nie jest albo czarne albo białe.

12

Podobno nawet się nie przebrali bo już się nie opłaca.

1

Wczorajszy mecz to reżyserował chyba David Lynch, kinomani wiedzą o co biega :D

0

Już pomijając karnego to z gościa automatycznie wychodzi takie typowe chamidło i on nad tym nie panuje :v taka natura i za nią właśnie chłopa nie trawie.

15

Nie no, ten Ramos to jest ewenement, nadepnął Rakiticia w polu karnym, chorwat jeszcze nie zdążył upaść na murawę, a ten mu już macha rękami, żeby wstawał.

0

Luisitooooo!!

14

Mamy najlepszego bramkarza na świecie, bezapelacyjnie.

2

Nikt, ale to kompletnie nikt się nie wystawia, wszyscy stoją jak widły w gnoju, nikt nie chce dostać piłki, dlatego środek pola traci piłki bo nie ma komu podać, proste jak jeb.....

3

co oglądam mecz ostatnio to słyszę "Barcelona się musi obudzić" przecież oni oddali jeden niecelny strzał na bramkę!

0

Messi to dzisiaj gra na środku pomocy?

1

co ten Busquest tu wyprawia

0

Nie no, aż tak to mi się pić nie chce xD

0

Z miasta Świętej Wieży :D
https://zapodaj.net/images/d4e15d6216e5b.jpg

0

Wolałbym 2 zwycięstwa, ale jak już musiałbym wybierać to wolałbym przegrać mecz ligowy i dalej zachować szansę na wszystkie trofea. Przegrać jedną bitwę by na koniec wygrać wojnę, proste.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To spoko ;) ale ja wiem co tam jest w środku, nie musisz mi mówić, po prostu piłem to 15 lat temu i chciałem sobie przypomnieć ten smak.

0

Możesz mi wysłać kurierem z 2 zgrzewki, zapłacę przelewem z nawiązką za fatygę ;)

0

Pewnie nawet nigdy tego nie pił :P

8

Pamiętam po meczu za małolata zawsze zimny gazowany jabłkowy LIFT, niebo w gębie.

0

A w których sieciach go można spotkać?

3

Kojarzycie czy istnieje jeszcze taki napój LIFT?
https://zapodaj.net/images/2715d07aad418.jpg

5

No jakoś mnie to nie dziwi

1

Czy zastanawiałem się kiedyś nad tym? nie xd

45

A ja czuję, że serwery dzisiaj padną na FCBarca.com

51

No ja bym się jednak zdziwił i to bardzo.

0

Nie ma takiej możliwości. Pakiet w TV satelitarnej, a aplikacja/strona PC to dwie osobne rzeczy, których nie da się ze sobą łączyć.

1

Hugo Boss Energise

0

No ja wiem, że on tylko chodzi z naczynkiem od Yerby, a w środku setka z Pepsi pół na pół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?