MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chong jakiego ma mopa na głowie, on coś tu ustrzeli.
0
niezłe klopsy wali ten Young
0
A nie junajted?
0
MU bo mam na kuponie
1
Postanowiłem podejść na zimno i bez emocji, ale postawiłem, że MU wygra mecz. 300 do wyciągnięcia.
0
Otworzył by sobie jakiś kiosk, albo sklep monopolowy 24, a nie się uczepił tej TV i tak będzie pier*(()*** i strugał eksperta. Swoją drogą pasuje do białych idealnie.
0
MU strzeliło bramkę i przestało istnieć
3
Niektórzy widzę się spodziewali magicznej gry młodego pokolenia, tylko, że trzeba sobie raz na zawsze coś uświadomić. Przy tak wymieszanym składzie zawodników dostających szansę raz na pół roku to nie mowy o żadnym kolektywie, każdy gra co ma w duszy a porozumienia zero, równie dobrze można wziąć po jednym zawodniku z 11 różnych drużyn i kazać im grać ze sobą, efektem czego jest kopanina. To taki mecz na zasadzie, który się lepiej pokaże indywidualnie.
0
Ale przecież oni nie postanowili, że odchodzą tylko trener ich odsunął, to skąd w ogóle te porównania?, myślisz, że Enrique by nie chciał, żeby Gerard grał dalej?
Francja to ma akurat ten luksus, że ma jednocześnie zawodników młodych i TOP-owych.
1
I wierzysz w to, że wszyscy najlepsi stoperzy grają do tak późnego wieku, a akurat tych dwóch jednocześnie jest już zbyt obciążonych reprezentacją?, to decyzją trenera już nie będą grali tak jak decyzją trenera gra Neuer, a nie najlepszy obecnie bramkarz świata, za chwile jest Euro, a on przemeblowuje całą linię defensywną na rzecz młokosów, prosze Cię.
1
Ta, a Euro 2020 to co? rezygnacja z dwóch topowych obrońców w wieku 30 lat to świetna decyzja? taki Pique ma 32 lata, Ramos 32, Chellini 34, Godin 33, Bonucci 31. To jest abstrakcja i już go w Niemczech zjechali za to.
0
"We wtorek Loew ogłosił, że przy następnych powołaniach do reprezentacji Niemiec nie będzie brał pod uwagę trzech zawodników Bayernu: Thomasa Muellera, Jerome’a Boatenga i Matsa Hummelsa. - 2019 to rok zmian w kadrze. Osobiście rozmawiałem z zawodnikami i przekazałem im to postanowienie - powiedział Loew, który swoją decyzję motywował chęcią odmłodzenia kadry. Jego zdaniem 29-letni Mueller, 30-letni Hummels i 30-letni Boateng nie dają perspektyw na lepszą przyszłość niemieckiej kadry." [internet :v]
Jeszcze nie tak dawno jeden z najlepszych duetów ŚO, 30 lat to znakomity okres dla obrońcy, a tu proszę, jeszcze niech Ter Stegena zostawi na ławce :V coś czuję, że czas Loewa dobiega końca.
5
Ale to był sarkazm :) ":P"
0
Można by było z tej okazji wrzucić jakieś zestawienie bramek i asyst w naszych barwach :P
1
Tylko pytanie po co? jak i tak nie będzie grał, oglądam już trochę pracę Valverde i wiem czego moglibyśmy się spodziewać po takim transferze.
0
Z tym, że on tu przyszedł jako zapchajdziura, a nie następca xd Miał w razie "W" zagrać ewentualny mecz, gdyby Suarez zaniemógł.
0
:o
2
Jakiś psychopata to pisał, powinien zostać skierowany na leczenie w trybie natychmiastowym.
1
W jednej minucie wychodziło po 5 komentarzy naraz, jak coś napisałem to za chwilę było na drugiej stronie. xd
0
Powiem tak, pokonanie najlepszych drużyn Europy jest według mnie prawdziwym pokazem siły i to najbardziej prestiżowe rozgrywki, liga jest ważna, ale po takie przerwie chciałbym w końcu LM.
0
No to pan kapitan się przeliczył xD pewny awansu już sobie z ze swojej loży nagrywał materiał do kolejnego odcinka, a tu psikus + afera, że się zajmował nie tym co trzeba :v
0
"Nie zes..jcie się, za rok wracamy dominować Europe!!!" xD
Można się pośmiać od samego rana :D :D ufff
24
Dziś podziały na LR nie istnieją bo nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg i jego upadek. xD
0
No nie wieeerze!!!
0
Nie wierzę, że ten typ nabiera te butelki wiaderkiem :0 życia by mu brakło i kilku następnym pokoleniom.
1
Według mnie Iniesta, ze względu na to jak ważne gole strzelał, Chelsea ostatnia minuta na wagę awansu, Finał MŚ 2010 przeciwko Holandii, poza tym dosłownie czarował i w polu karnym potrafił zrobić coś czego nikt by sie nawet nie spodziewał, ale Xavi był piłkarzem o innej specyfice.
0
Coutinho to zawodnik stworzony pod ŚPO i tam by się czuł najlepiej, ale my nie gramy formacją, która by uwzględniała ta pozycję.
0
Bezradność przemówiła, ale powinien za to liścia dostać, tak nie za mocno, żeby tylko pokorę przywrócić :P
1
No właśnie nie wiem, Lśnienie, Lot nad kukułczym gniazdem, Czeka na nas świat, Wilk, Batman, Infiltracja, Ludzie honoru, Chinatown w każdym z tych filmów wcielał się w inny charakter, jedna z ostatnich osób o której bym powiedział, że jest przypisany do jednej roli.
2
Widziałem go w fajnej komedii kryminalnej "Przekręt" xd