0

Searching 2018, Trup (El Cuerpo), Porwana pamięć 2017, Contriatempo, Siedem

6

Neuer na bramce, Boateng, Hummels, Muller, poza reprezentacją.
Zapewne po Euro 2020 Lóew również będzie poza reprezentacją.

0

Lenglet jest świetny, ale Umtiti jest szybszy i bardziej zwrotny, o wiele trudniej nim zakręcić.

1

Polecam spływ kajakowy Czarną Hańczą, nie jest to Podkarpacie, ale piękne miejsce na relax dla znajomych. Masz noclegi tam wszystko.

0

To porównanie ilości dni pauzy miało pokazać, że Umtiti jest tak samo podatny na kontuzję jak Vermalen? Umtiti łapał jakiś uraz 6-krotnie, a Vermalen 31 razy, to jest kosmos i przepaść.

Oczywiste, że nie będzie od razu grał tak samo jak przed kontuzją skoro pauzował tyle miesięcy, wystarczy poczekać, aż złamie rytm meczowy zamiast go sprzedawać.

0

Po co klub miał się pozbywać zawodnika, który jest absolutnym topem na swojej pozycji?

1

"Chłopaczki z sąsiedztwa"

3

Simeone w meczu z Juventusem pokazał takie Cojones, że mój złoty kupon spoczął na dnie kosza, także nie, dzięki.

2

CIENCY SĄ, tyle Ci powiem, najsłabsza drużyna od razu po FC Porto w tym losowaniu, nie oszukujmy się.

0

Tak. Ja osobiście jestem fanem innych fanów.

4

Tak w ogóle cały ten post miał być pod artykułem, ale jakoś mi się wkleił na LR :)

No przecież to, że oni w ogóle są tu gdzie są to jest jakiś dar od losu, a przede wszystkim od PSG, które robiło koszmarne błędy w obronie, oni sami w tym dwumeczu nie potrafili sobie stworzyć akcji, przy obecnej formie naszej defensywy to nie mają co liczyć na podobne babole, a jak Messi będzie tak kreował jak ostatnio to już mogą szykować d**ę, co z tego, że United jak oni z tym United sprzed kilku lat to nie mają nic wspólnego, no chyba, że stadion :D

0

Jeśli zagramy tak jak ostatnio z Lyonem to wchodzimy tam jak gorący nóż w masło.

0

Kołtoń, Hajto, Borek to za dużo na moją głowę, szczególnie dzisiaj :)

30

The Young i The Light - młode światło na przyszłość xD

0

Dotrwałem do 2:12, dalej nie mogę

0

No to jest biografia więc jeśli do tej pory nic o nim nie widziałeś to na pewno

3

Husky

0

Ja potrzebuje na szybko kebsa żeby zaspokoić pierwszy głód, potem 200 tysięcy na rozbudowę i rano wstaję spokojniejszy.

1

Tato, święta słowa

0

No wiesz, każdy może mieć swoje prywatne odczucia, ale serio, jak zawsze apeluje o szczyptę pokory i szacunek do rywala, tak w tym momencie spełniło się moje życzenie, co oni mają w tym momencie do zaoferowania? dobitkę Lukaku? no oglądam te ich mecze i jakoś nie widzę zagrożenia, to już nie jest ten sam ManUT co kiedyś, to że są w tym miejscu w którym są, to nie oszukujmy się, ale typowy dar od losu.

0

To nie jest ten sam ManU, który grał z nami finałach LM więc ochłoń.

0

Prywatny samolot z Radomia? to już chyba nie jeden miejscowy chciał, żebyś dał mu się przelecieć nad oceanem? :D

9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

PSG podało im awans na tacy, oni sami nie wiele zrobili by odwrócić losy meczu, powiem więcej, byli beznadziejni, zarówno w pierwszym jak i w drugim meczu, poza tym ja mam z ManU bardzo przyjemne wspomnienia i myślę, że Messi też.

1

Dokładnie, dlatego mówię, zobaczymy jakie statystyki będą mieli obydwaj Panowie kiedy zakończą swoje kariery.

15

Nasza obrona obecnie w takiej formie, że nie maja co liczyć na babole jakie im podarowało PSG.

2

Ja bym chciał, żebyśmy się w ogóle znaleźli w finale. Obojętnie z kim.

2

A jak ja się cieszę ;) jeszcze brakowało tu takiego duetu.

56

Podsiadło myślał, że tylko poda cenę za swoje usługi, a cały piłkarski świat mu się rzuci do stóp, a tu psikus i trzeba zejść na ziemię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?