3

Dokładnie, oni chcą pozyskiwać najlepszych grajków, a nie ich wyprzedawać bo siana mają opór, szejk pragnie mieć kolekcję gwiazd z tym tylko, że nie wszyscy chcą tam iść, więc co udało mu się już zagarnąć to mimowolnie nie puści, dlatego tak trudno się odchodzi z PSG.

0

Skoro sam mówi, że na miejscu Roberta robiłby to samo, to czy gdy Formuła 1 dałaby mu taką możliwość też by ją skrytykował bo zła reklama? trochę śmierdzi hipokryzją.

1

Takie pytanko, nie jestem jakimś kawoszem, od czasu do czasu sobie zrobię duży kubek kawy w pracy, ale nie widzę, żeby to mnie w jakikolwiek sposób pobudzało, ta słynna Yerba jest lepsza w tym temacie?

1

Np. W Karolinie Południowej żonę można bić tylko w niedziele, wyłącznie na schodach gmachu sądu.

Wpisz sobie w google dziwne prawa w USA.

1

Te zapisy prawne to w niektórych Stanach mają takie poryte, że aż nie do wiary. Zawsze mnie zastanawiało co oni rozumieją poprzez potrójne dożywocie, jak dożywocie może być tylko jedno?

1

Bednarek, Bereszyński infekcja, Kamiński kontuzja, Żurkowski jedzie do lat 21

0

Żurkowski dołączy do reprezentacji Polski do lat 21.

1

Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Szymon Żurkowski

0

Bohater drugiego planu xd

5

Uważasz, że tym osobom chodzi o styl bez wyników? bo mi się wydaje, że oni by chcieli wyników, ale osiąganych w ładnych stylu.

0

No właśnie tak to działa, ale co to ma do Twojego pierwszego postu, że jaki sens trzymać kogoś 2 lata i że jak ktoś przychodzi za ileś milionów to chce od razu grać? przychodzi do nas 19 piłkarz, który dopiero wchodzi w świat wielkiej piłki, to tak jakbyśmy go wyciągnęli ze szkółki (tylko że akurat nikogo takiego u nas nie ma) i ten piłkarz przez pierwszy swój czas w klubie ma się przede wszystkim zaadaptować, poznać nowy klub, uczyć się gry i czerpać wiedzę i doświadczenie od weteranów, to samo dotyczy De Jonga, to nie ma tak, że oni przyjdą i od razu będą grać, na pewno sobie zdają sprawę z tego, gdzie przychodzą i że Barcelona to nie jest Ajax i tutaj rywalizacja jest na najwyższym poziomie, żaden z nich w pierwszym swoim sezonie u nas nie wywalczy sobie miejsca w Once de Gala bo będą się dopiero wdrażać, ale za te 2 lata mogą już być filarem drużyny.

0

No i dlatego właśnie szukają tych wychowanków gdzie indziej i jak tylko się pojawi gdzieś na świecie utalentowany rodzynek jak De Ligt, De Jong, Mbappe, Jović, Sancho, to zaczyna się o niego bitwa wśród topowych klubów, polują na młodych zawodników właśnie z myślą o przyszłości klubu.

0

Tylko wygrane Cię interesują? żadne inne wartości nie mają dla Ciebie znaczenia? po trupach do celu i pieprzyć wizerunek? tak? bo mi się wydaje, ze nie o to chodzi zarówno w życiu jak i sporcie.

To co Ty mi tu piszesz to równie dobrze mogą być jakieś ploty, ja szczerze nawet o tym nie słyszałem, z kolei Ramos systematycznie udowadnia jakim jest człowiekiem i oglądam to na własne oczy, a nie że ktoś powiedział komuś.

0

No i to jest jedynie zacieranie tematu, i wypieranie sprawy bardzo istotnej, bo to ma wpływ na innych zawodników, szczególnie tych młodych, którzy biorą sobie starszych kolegów za autorytet. Chciałbyś żeby cała Twoja drużyna słynęła z boiskowego chamstwa? nawet się nie umie przyznać do błędu po męsku.

0

Bo zamiast dawać innym przykład klasowego zachowania, daje jedynie lekcje chamstwa w czystej postaci. Regulion już się uczy. I to jego wieczne zgrywanie niewinnego.

0

No cóż, widać, że po prostu zanim nie przepadasz, więc z automatu minusy tego piłkarza biorą górę nad plusami.

1

Idąc Twoim tokiem myślenia to po co wprowadzać do składu wychowanków z myślą, że będą kiedyś filarem drużyny, gdybyśmy mieli taką perłę na tej pozycji w La Masii jak De Ligt to nie trzeba by było wykładać milionów, ale jest jak jest. Gdyby topowe kluby nie robiły już teraz pewnych ruchów na przyszłość to w pewnym momencie musieliby przebudować pół skład na raz (przykład? Bayern Munchen) co z pewnością przełożyło by się na negatywne wyniki, dlatego każdy myślący woli takie zmiany pokoleniowe wprowadzać płynnie.

2

Również dziękuję, dawno się tak fantastycznie nie bawiłem.

2

Niee, niech zostanie tak jak jest :)

0

No wiesz, padł taki temat to z ciekawości człowiek zapyta, chyba nie musi być jakiegoś celu., nie to żebym bez tej wiedzy nie usnął xd

0

Rozumiem, że tajemnica? xd

1

Od Danny De Vito?

0

Grunt, że na La Ramblii same ideały i nieomylne istoty :V

0

Niestety nie ma takiej opcji, żeby Kimmicha dobrowolnie puścili.

0

Pudzian Band kontratakuje

1

Jak na razie nie mam żadnych podstaw sądzić, że będziemy mieli z nim jakiekolwiek wyniki, nic do tej pory nie pokazali, to wczorajsze 1-0 ma niby o czymś świadczyć? ja widzę tylko brak wyprowadzenia piłki z obrony pod pressingiem, wszystko leci w aut lub do przodu, a rywal przy piłce, i tak w kółko, to nie jest gra na miarę lepszych zespołów. Na tych treningach to powinni się skupić przede wszystkim jak wychodzić dziadkiem spod pressingu, a nie wycofanie piłki do Glika, napastnik na niego leci, a on jebut dzida przed siebie jak najdalej.

39

4

Na trzeźwo nie idzie oglądać takiego poziomu, przynajmniej ja nie mogę.

32

Ale pierwsze co się rzuca w oczy po takiej długiej przerwie od oglądania reprezentacji to ta przepaść przy wyprowadzaniu piłki przez obrońców w porównaniu z topowymi zespołami na świecie, tutaj kiedy taki Glik jest naciskany od razu jest dzida do przodu, albo w aut.

0

On chyba już zawsze będzie mi przypominać Freddiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?