1

A potem na odwrót i tak do lipca :P

0

Myślałem, że temat z Rabiotem mamy już definitywnie zamknięty, a tu okazuje się, że nic bardziej mylnego, tzn dostrzegłem, że wielu nie miałoby nic przeciwko takiemu transferowi, więc nasuwa mi się tutaj tylko jedno "Marihunanen? a komu to potrzebne, a w żadnym wypadku" gdyby przyszedł, to musiał coś tam grać kosztem zawodników o najwyższym potencjale, i to nie jest zawodnik, który z radością zaakceptuje rolę rezerwowego, więc zaczną się jęki, że wybitny syn Adrien odgrywa zbyt małą rolę w klubie itp. Niech idzie do Bayernu, oni tam tylko czekają, żeby kogoś przygarnąć za darmo.

2

Ale mi się tęskni za FM, trzeba kupić.

0

Szybko zrozumiał, że te wylewane żale na portalach społecznościowych były głupie (może chciał po prostu zwrócić na siebie uwagę trenera) i diametralnie zmienił swoje podejście, zaczął ostro zapieprzać by dostać szansę w pierwszym składzie, co z resztą docenił sam Valverde i Vidal zaczął grać coraz więcej, będziesz mu do śmierci wypominał błąd, który już w tym momencie nie ma żadnego znaczenia? nikt nie jest idealny.

5

Tak jeeest

0

Jeśli tak było to nie umie się bawić :P :D

0

Jak wszystkie z pamięci to szacunek ziom :) czy jednak z podpórką google? xd

0

Ostatnio było za łatwo, więc teraz coś dla naprawdę wprawionych
"zgadnij filmy po kadrze".

https://zapodaj.net/images/b5d18c16f14f5.jpg

https://zapodaj.net/images/8639b295ff0ad.jpg

https://zapodaj.net/images/e0932116a08c3.jpg

0

Brawo, na razie staram się wyczuć na jak zaawansowanym poziomie jest LR XD następnym razem będzie poziom HARD i chyba całkowicie zrezygnuje z podpowiedzi, wtedy będzie jakieś wyzwanie.

0

Zainspirowany ostatnim pomysłem Colona daje na dziś nową filmo-zagadkę "rozpoznaj tytuł po kadrze" starajcie się nie googlować, kadry dopierane są zawsze w pewną charakterystyczną podpowiedzią :)

https://zapodaj.net/images/8da8b89362abf.jpg

3

Aha, no tak, ale ja to nie wiem, studia to ja znam tylko z opowiadać, nigdy nie uważałem, że jest mi to w tym kraju do czegoś potrzebne :P

2

Panie, kup sobie grillowanego kuraka, świeże kajzery, a nie jakieś półśrodki z Biedry xD

1

No ma w sobie jakiś gen pajacerki. Szkoda.

0

Ale, że co? że to czy Arthur zalicza straty zależy od tego czy gra na wyjeździe czy u siebie? bo nie rozumiem teraz. Ja myślę, że to zależy od podejmowanych przez niego decyzji.

0

Wszystko zależy od tego czy ktoś potrafi samodzielnie analizować mecz bo jeżeli nie, to sugeruje się opinią większości. Ja osobiście dostrzegam różnicę w grze Arthura, gdyż nawet w ostatnim meczu zdarzały mu się po prostu straty, gdzie wcześniej odebranie mu piłki graniczyło z cudem, a jego dokładność podań wynosiła nawet ponad 95 procent. Może nie jakoś drastycznie, ale ostatnio grał poniżej swojego poziomu.

10

Muszę przyznać, że nie podejrzewałem go o skłonności do spędzania czasu ten sposób. Pozory jednak mylą.

47

Po 2 ostatnich sezonach? :/
nie kompromituj się kolego, proszę.

0

Długo go masz? bo czytałem opinie, że szkiełko aparatów się rysuje i lubi pękać samo z siebie.

0

Taktikos na późnieros

0

Galaxy S8 czy LG G6 ?

8

RKS Raków, w 2018 już byli w 1 lidze.

1

Wiem na co go stać i chciałbym, żeby został, ale z drugiej strony nie siedzę we wewnątrz tego wszystkiego i nie wiem jak sytuacja wygląda od środka.

0

No właśnie te luki zostawiłem umyślnie, bo nie wiadomo kim się klub zainteresuje, gdy nie będzie już np. Alby czy Messiego :P :))

0

Myślicie, że kiedyś mniej więcej tak będzie wyglądać skład Barcelony? :P

https://www.futbin.com/19/squad/6622011

1

Mecz z Byernem na Camp Nou był pierwszym meczem w ogólnym dwumeczu, potem był jeszcze rewanż na Alianz, w którym bohaterem był Neymar, a show z Arsenalem to było spotkanie rewanżowe gdzie w pierwszym meczu było 2-2, a w meczu rewanżowym na Camp Nou z początku przegrywaliśmy 1-0 i Leo zrobił come back. Moim zdaniem to było o wiele ważniejsze.

9

Ciężko wybrać, ale ja nigdy nie zapomnę 4 bramek Messiego z Arsenalem, gdzie grał jak z konsoli. Pierwsza bomba w okno, druga sprytnie z prawej nóżki, 3 lobem za kołnierz po pięknej asyście Keity i czwarta między nogami bramkarza.

Dorzuciłbym jeszcze 5 trafień w 9min Lewandowskiego z Wolfsburgiem.

5 trafień Messiego z Leverkusen.

7

Mi to się ogólnie wydaje, że on powinien mieć trening indywidualny pod względem kondycji by zwiększyć wydolność organizmu bo młody chłopak, a jest problem, żeby rozegrać 90 minut, w ostatnim meczu jak było zbliżenie kamery na niego w 30 minucie to cały mokry jakby kubeł wody mu wylali na głowę.

0

Football to piłka, dwie bramki, i 22 zawodników.

0

Tak szczerze i w zgodzie z własnym sumieniem, wiedziałeś czy wujek google? :)

0

Wcześniej była zagadka od Colona, teraz dam kolejną od siebie, szukamy tytułu filmu
https://zapodaj.net/images/5b868810dacfe.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?