1

Mówimy o filmie, który był nakręcony w 1997 roku (w czasach gdzie nie było filmo-bajek typu Avengers, Deadpool itp, niewyobrażalne ile musieli włożyć w to wysiłku i kasy) do tej pory zajmuje 2 drugie miejsce na liście najbardziej kasowych filmów w historii, zebrał 42 nagrody i 40 nominacji, opowiada prawdziwą historię katastrofy największego statku świata, który miał być niezatapialny, do tego bardzo udana gra aktorska no i kultowy już dzisiaj duet miłosny Winslet, Di Caprio, jest wiele czynników, które czynią ten film po prostu świetnym filmem
jak rozumiem to słowo?

uważam, że jeżeli przez dłuższy czas krążą gorące zapowiedzi danej produkcji, informacje ile w to było włożonej pracy, i że grają same gwiazdy i inne cuda na patyku, a finalnie film okazuje się być przeciętnym, bez większego sukcesu i zadowolonych widzów, zjechanym przez krytyków (czyli ludzi, których całym życiem jest kinematografia i są w stanie określić, która scena była kręcona jednym ujęciem kamery np. ) to wtedy możemy mówić o filmie "przereklamowanym", aczkolwiek, gdyby wypowiedzieć się z perspektywy kolegi od postu, że film "przereklamowany" mimo ogromnego sukcesu na całym świecie, miliardowych fanów itp to jest to tylko i wyłącznie coś w stylu (wszystkim się podoba, ale mi nie, więc przereklamowany) i można to traktować jedynie jako subiektywną opinię niekoniecznie mającą coś wspólnego z rzeczywistością.

9

Spoko, każdy może mieć swoje subiektywne zdanie, jednak nikt kto ma trochę pojęcia o kinie by tak nie napisał.

2

W żadnym innym serialu nie spotkałem się z taką znakomitą grą aktorską większości aktorów, a Ciro i Gennaro to w ogóle miażdżą w tym aspekcie. 3 sezony jednym tchem.

1

Tak jak kolega wyżej, HBO GO

1

Na szczęście wyleczyłem się już tej gry, nie ma jak FM

2

Dramat po prostu....

4

A gdzie czas na kosmos i dyskuje o Bogu?

1

Powiem wprost :D uwielbiam ten sport, ale podobnie jak z piłką nożną, podziwiam najwyższy poziom, Ekstraklasa mnie odstręcza, gdzie goście nie potrafią przyjąć prostej piłki, tak samo rozumiem, że ktoś może lubić KSW, ale ja tam nigdy nie znajdę tego czego szukam w danej dziedzinie, bo jest dla mnie kolosalna różnica między ludźmi, którzy wybrali sobie taki sposób zarobku, a tymi, którzy poświęcają całe życie by być na szczycie w tym temacie.

0

No dobra, ale co to jest za zawodnik MMA jak np. hardkorowy koksu? gość rozgniata dwa arbuzy na wizji i mówi, że robi trening, to jest sport? to jest cyrk, widowisko i nie mieszał bym tego ze sportem.

0

We wszystkich formułach jest beznadziejny, ale Najman to tylko w KSW próbował, a ten cały turniej to tylko teoretycznie jest MMA, bo tak naprawde to już jest pierwsze powstałe Fame MMA, gdzie w pierwszym rzędzie bracia Mroczek z M jak Miłość , to jest MMA dla ubogich, jakby taki Najman wyskoczył z Hectorem Lombardem to by nawet nie wiedział gdzie jest i to po jednej sztuce :D

0

Najman i MMA xD Wybierz jedno :):)

3

Emalienenko VS Mirko Cro Cop np.

1

No niby tak,i wychodzi na to, że właśnie po to powstały programy typu :Dlaczego ja", "Trudne sprawy bo jest duża oglądalność, i myślę, że na tej postawie można wyciągnąć wniosek, iż polski widz nie jest zbytnio wymagający :P

0

Ale mi nie działa dotyk po raz drugi.

2

Bo najpiękniejszy football to taki gdy drużyna atakuje i gra ofensywnie, a Pep jest koneserem sztuki w tej dziedzinie.

0

To wspaniałe uczucie, kiedy miesiąc temu wymieniłeś ekran w smartfonie za parę stów, a on znowu pęka pomimo szybki zabezpieczającej. Teraz to już pora zmienić telefon ehh

1

Były jakieś fajne galerianki?

1

Jeżeli wierzyć w to co piszą to chłopak ma ewidentne problemy z wiarą w siebie i brakuje mu charakteru bo nawet jeśli gra nie idzie to się zapieprza na boisku i gryzie trawę, Valdemar uwielbia zawodników z mentalnością Vidala czy Suareza i na bank grałby częściej, ale jeśli w ataku robi stratę i nie chce mu się wracać to faktycznie będzie mu baardzo ciężko.

63

No i to się nazywa mieć zdrowe podejście, Leo jest naprawdę bardzo inteligentnym facetem. Uwielbiam go zarówno jako piłkarza jak i po prostu człowieka.

16

Co ja właśnie przeczytałem xD

0

Searching 2018, polecam, albo Upgrade 2018, dwa super filmy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

oraz Digne, Dehu, Mathieu,

5


Dutruel
Umiti, Blanc, Thuram, Abidal
Petit, Lucien Muller, Henry,
Giuly, Dugarry

Proszę ;)

3

Ten piłkarz ma w sobie gen pajacerki i coś irytującego, ja nadal byłbym na nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ale każdy z innej narodowości miał być xd

1

Najlepsi zawodnicy się dublują :)

7

Masz dwóch holendrów ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?